Magazin

Početna » Magazin » 2014 » Decembar » 31

Milanu je Nole bio taličan! Inzaghi-ev tim bolji od Reala u Dubaiju! (VIDEO)
U Dubaiju je odigran spektakularni egzibicioni meč između fudbalera Milana i madridskog Reala, na kojoj je opšti utisak bio da italijanskoj ekipi itekako fali nadigravanje sa najjačim evropskim klubovima.

Milan je slavio nad šampionom Evrope rezultatom 4:2, prikazavši izuzetno dobru igru, dok je Real bio prepoznatljiv sve dok Kristijano Ronaldo nije napustio igru. Gost ovog spektakla bio je najbolji teniser sveta Novak Đoković.

Italijanska ekipa je igrala u najjačem sastavu, uz to da je trener Filippo Inzaghi dao prostora Mikelanđelu Albertaciju, dok je Carlo Ancelotti dao šansu i pojedincima koji su imali manju minutažu tokom prvog dela sezone.

“Rosonere” je u vodstvo doveo Jeremy Menez, koji je pred samo plasiranje mreže zbunio golmana Navasa da je pao na zadnjicu, ne uspevši da interveniše.

Sedam minuta kasnije, Stephan El Shaarawy je nagovestio da je jako raspoložen za ovaj meč, i duplirao je vođstvo.

Real se donekle trgao kako je poluvreme odmicalo, pa je Ronaldo umanjio vođstvo u 35. minutu.

Pred početak drugog poluvremena, prvi udarac je izveo najbolji teniser sveta Novak Đoković, inače fan i jednog i drugog kluba.

Svega tri minuta po nastavku igre, El Shaarawy je novim golom povisio na 3:1, a Real je počeo da igra sve slabije i nervoznije, čemu svedoče i tri žuta kartona Kroosa, Pepea i Caravajala u svega dva minuta.

Pazzini je u 73. minutu stavio tačku na pobedu, ali je konačan rezultat postavio Benzema pogotkom sa 11 metara.

Ammir   (31.12.2014 11:18 PM) [Sadrzaj]
Nanervirao me Real ovu utakmicu, losa igra, nismo bili zainteresirani, mozda zato sto je ova utakmica bila priprmemna, zato sto se ne ubraja u rekord koji trenutno jurimo al' eto. Los nacin za zavrsiti 2014 :)