Magazin

Početna » Magazin » 2013 » April » 27

PL - "Građani" sigurni protiv "Čekićara"
Mančester Siti je u ne previše zanimljivoj utakmici došao do sigurne pobede nad Vest Hemom na svom terenu.

Mančester Siti je pobedio Vest Hem i tako održao razliku u odnosu na najbliže pratioce Arsenal, Čelsi i Totenhem.

Posle početnog odmeravanja snaga, Aguero na asistenciju Nasrija dovodi Mančester Siti u vođstvo u 28. minutu utakmice.

Sa tim rezultatom se odlazi i na poluvreme.

Drugo poluvreme nije donelo mnogo uzbuđenje, osim sporadičnih prilika na obe strane.

Ipak, Mančester Siti uspeva da postigne i drugi pogodak iz jedne akcije koja nije obećavala.

Jaja Ture je sjajnim udarcem levom nogom, postigao fenomenalan pogodak u 83. minutu utakmice.

Vest Hem je do kraja utakmice samo uspeo da smanji rezultat na 2:1, a strelac je bio Endi Kerol u 94. minutu meča

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Džeko susret je odgledao s klupe za rezervne igrače.

Posle ove utakmice Mančester Siti se nalazi na drugom mestu sa 71 bodom, dok je Vest hem na 10. mestu sa 42 boda.

Ljubo@   (28.04.2013 12:55 PM) [Sadrzaj]
Videli smo proslu utakmicu, i ligu sampiona i ligu evrope, i ja sam video  na mom tiketu protiv southamptona :)

Samo registrovani korisnici mogu upisivati komentare.
[ Registruj Se | Uloguj se ]

Misteriozna masa motrila je na krevetac: Kada je ugledao ovaj prizor na kameri, ...
Nećete verovati kako danas izgleda jeziva devojčica iz Kruga! (VIDEO)