Magazin

Početna » Magazin » 2013 » Januar » 20

ŠOK NA ANOETI: Sosijedad pobedio Barselonu

SAN SEBASTIJAN - Fudbaleri Real Sosijedada uradili su ono što nikome nije pošlo za rukom u dosadašnjem toku Primere, pošto su večeras kod kuće u meču 20. kola savladali lidera šampionata Barselonu sa 3:2.

Izabranicima Tita Vilanove ovo je drugi meč bez pobede, pošto su sredinom nedelje protiv Malage u Kupu kralja odigrali 2:2.

Ogromna tri boda domaćoj ekipi doneo je Imanol Agireče pogotkom u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Barselona je večeras na stadionu Anoeta povela golom najboljeg svetskog fudbalera Lionela Mesija u sedmom minutu, a kada je Pedro Rodrigez u 25. minutu povisio na 2:0, činilo se da Sosijedadu sleduje ubedljiv poraz.

Ipak, domaći su pokazali veliku hrabrost i upornost, pa su u 41. minutu smanjili zaostatak preko Čorija Kastra.

Na početku nastavka meča, tačnije u 56. minutu Đerar Pike je zaradio drugi žuti karton i isključenje, što je u velikoj meri odredilo dalji tok utakmice.

Sosijedad je brojčanu prednost iskoristio sedam minuta kasnije, kada je, svojim drugim pogotkom na utakmici, Kastro postavio konačan rezultat.

Nakon toga meč je bio prilično nezanimljiv, sve do same završnice u kojoj je Agireče savladao Viktora Valdesa i rešio pitanje pobednika.

Uprskos poraz, Barselona je zadržala ubedljivu prednost na tabeli, jer ima 11 bodova više od madridskog Atletika koji sutra dočekuju Levante.

maestro   (20.01.2013 11:17 PM) [Sadrzaj]
a šta je se moglo drugo očekivati ? Pogledajte malo statistiku proslih utakmica sve ce vam biti jasno :)

0   Spam
Ammir   (20.01.2013 11:10 PM) [Sadrzaj]
Znači  poludio sam obori me "velika" Barca za 200 € pa nikad više na njih igrati.

-1   Spam
Nikolakuzzz   (20.01.2013 10:19 AM) [Sadrzaj]
na poluvreme je Barsa vodila na kraj Sosijedad pobedio. To je dva u kec. kvota obicno 30 kod nas a ko zna koliko je bila u Spaniji :D mogu glavu da secem da je bila namestena :p

Samo registrovani korisnici mogu upisivati komentare.
[ Registruj Se | Uloguj se ]

Misteriozna masa motrila je na krevetac: Kada je ugledao ovaj prizor na kameri, ...
Nećete verovati kako danas izgleda jeziva devojčica iz Kruga! (VIDEO)