Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Kako se ugojiti?
Kako se ugojiti?






295
poruka na forumu
19 198



post # 1 | 12.01.2012 , 3:20 PM

kako se ugojiti moj veciti problem/
Imam 16 god visina je dobra 183 cm ali tezina je mala samo 58 kg kako mogu dobiti jos koje kilo?
a imam i jos jedan problem jedem samo 2 dnevno dorucak i vecera i nista vise nikad nisam gladan slab mi je apetit
Ttrebalo bi da krenem u teretanu od 1 kako bi se vise trosio da bi mi se povecao apetit, dal da pijem proteine?











302
poruka na forumu
54 942



post # 2 | 12.01.2012 , 3:52 PM

Niksa, druze kupi sebi pikovit tablete za apetit isto kao bomboni ja sam ih pio a naj bolje ti je da odes doktoru :)














38
poruka na forumu
1 2



post # 3 | 12.01.2012 , 7:11 PM

svi imaju kontra problem kako smrsaticak i ja.a za udebljati lako tuci masnu hrnu nemoj nista raditi i kad jedes kad mislis da si sit namlati jos hrane i eto ti a kad vec ides u teretanu rasporedice ti se tezina u misice ne u salo

ak 47









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 4 | 12.01.2012 , 8:50 PM

Reci mami, baki, strini koja ima više vremena nek ti kuhaju sarme, pite, pogače, i ostale domaće specijalitete, a sve to zaliješ sa puno puno domaćeg mlijeka. Za užinu smažeš jedan punomasni sir od 150-200 grama, i za nekoliko sedmica si ko tovljeni bik :p








349
poruka na forumu
53 753



post # 5 | 12.01.2012 , 8:54 PM

ma sedi i jedi brate :D kako ti kaze Almir

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









278
poruka na forumu
108 1504



post # 6 | 12.01.2012 , 9:51 PM

Quote (Niksa)
a imam i jos jedan problem jedem samo 2 dnevno dorucak i vecera i nista vise nikad nisam gladan slab mi je apetit

ehh tako je i kod mene nikad nisam gladna nepomazu mi ni tablete ni sirupi za apetit
doktor mi je rekao da se ne mogu udebljati od nervoze i da sam previse zivcana :D :D :) :) yes yes yes
imam 14 godina i 40 kilaa :( :(

Added (12 Jan 2012, 8:51 PM)
---------------------------------------------
alii najteze je baku nagovoriti da nisiiii gladann to mi je najgoreeeeeeeeeeeeee :o :o :o :o :o :o :o :o :o


Nemoj žuriti s ljubavi. Čak se i u bajkama sretni završeci nalaze na posljednjoj stranici. ;)









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 7 | 12.01.2012 , 10:11 PM

Quote (vedrana500)
alii najteze je baku nagovoriti da nisiiii gladann to mi je najgore

Pa ni Čak Noris nije uspio da nagovori svoj baku da nije gladan :D








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 8 | 12.01.2012 , 10:41 PM

Quote (Almir_)
Reci mami, baki, strini koja ima više vremena nek ti kuhaju sarme, pite, pogače, i ostale domaće specijalitete, a sve to zaliješ sa puno puno domaćeg mlijeka. Za užinu smažeš jedan punomasni sir od 150-200 grama, i za nekoliko sedmica si ko tovljeni bik

potpuno se slazem...
Ja sam debeljuca... A sve mi potice od testa i krompira... A uz to sam i kuvam... :(
Tako da,pokusajte sa ovim i nadam se da cete dobiti na kilazi...
Napravite sebi sami ono sto volite i jedite cesce,ne samo dva obroka ili cak jedan. Obavezno sva tri obroka i bar tri puta uzina.
Masna hrana ce doneti kalorije,ali cete imati problema sa stomakom...
Uz sve to dobro je da radite vezbe da bi formirali pravilnu muskulaturu.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









393
poruka na forumu
36 392



post # 9 | 12.01.2012 , 10:41 PM

ako ti je takva genetika onda mozes jesti dok ne puknes i neces se ugojiti.Kreni ti lepo u teretanu videces da ces se ugojiti bar 2-3 kg za mesec dana jer cim se trosis onda i vise jedes samo sto ti ovog puta sve ide u misice,pokusaj i neces se zajebati,evo ja sam se za mesec dana ugojio 5 kg... tj nisam se ugojio nego rasirio

Live to ride,ride to live...









77
poruka na forumu
14 70



post # 10 | 12.01.2012 , 10:46 PM

Meni nista ne vredi.........








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 11 | 12.01.2012 , 10:47 PM

Stvarno svi imaju pitanje kako smrsati :D ovo me je bas zacudilo kako se ugojiti pa kao sto ti svi kazu prvo malo sedis kuci nista ne radis samo jedes i odmaras od jela :D Onda kad primetis da si nabacio malo tezine kreni u teretanu i rasiri se :D








295
poruka na forumu
19 198



post # 12 | 12.01.2012 , 10:50 PM

nista krenucu u teretanu.
dal da pijem proteine? posto da jedem nemogu uvek sam sit:)
hvala na odgovorima :D :D :D











3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 13 | 12.01.2012 , 10:54 PM

Quote (Niksa)
dal da pijem proteine?


Ja ti ne preporucujem da pijes to jos posto imas 16 godina, jer svaka reklama koju sam pogledao za to ne preporucuje se mladjima od 18 godina da korisiste :)








15
poruka na forumu
2 -4



post # 14 | 12.01.2012 , 11:34 PM

Apetit ce ti doci,cim pocnes sa tretanom...
Naravno sve zavisi kako budes radio u gym.
Ako ides reda radi,onda nista od cele price,ako se potrudis-onda sve moze.
Jedan mali savet-neko ti je napisao da jedes masnu hranu.
To nemoj da poslusas-takva masa ti ne treba!
Niti pogace,testa i slicno...
Ima brdo foruma na temu bodibildinga gde su se pametni ljudi koji imaju mnogo iskustva potrudili da napisu rec-dve.
U svakom slucaju masno NE!
Jedi ugljene hidrate,jedi hranu koja je bogata proteinom,voce...
Sve to moras da kombinujes sa treningom,cela nauka je to druze,ako neces da se utovis salom.
Sto se tice proteina i suplemenata uopste (s'obzirom da nisi takmicarski bodibilder),mozda ti to jos uvek ne treba.
Iskreno-ja da sam na tvom mestu (16 godina),bacio bi se kuci na sklekove i zgibove (gym bi zaobiso jos godinu-dve).
I ne ide to bas tako,jedes i odes u teretanu i rasiris se...
Mlad si,doci ce sve na svoje...


Poruku je menjao/la freeblood - Cetvrtak, 12.01.2012, 11:37 PM

~KARATE WA SENTE DE ARU~









3
poruka na forumu
0 0



post # 15 | 20.01.2012 , 9:04 PM

Ja ti preporucujem teretanu ali dzabe ti ako neces jesti ,neces se ni udebljati...Nemoj dzabe bacati pare na proteine kad samo 2 obroka imas,jer je to dodatak prehrani a ne zamjena..Kupi neke vitamine i minerale tipa centravit,abc plus od natural wealtha njih imas u apoteci,kupi beviplex on ce ti povecati apetit.Moras jesti i jesti,ali kvalitetno.Sto vise budes jeo ubrzace ti se metabolizam i imaces apetit stalno.I ja sam bio mrsav ali imao sam 3 obroka i neku uzinu,pa sam krenuo u teretanu polako povecavao i sad imam 6 nekad i vise obroka,nesto izmedju jos pojedem i uvjek sam gladan.I udebljo sam se ali kvalitetno...A tvoje pitanje "kako se ugojiti" mi vise vuce na salo nego misicnu masu!A whey+dextrozu mozes piti,to ti je osnova,nece skoditi sto nemas 18 god nemam ni ja!








377
poruka na forumu
54 303



post # 16 | 20.01.2012 , 9:24 PM

Samo 58 kg ? :O

Pa buraz ja sam visok 185 cm, a imam 75 kg i odlicno mi stoji, nemam ni sala, a ni kostiju :)












576
poruka na forumu
34 295



post # 17 | 17.02.2012 , 9:52 PM

e i ja imam isti takav problem samo sto ja znam kako da se ugoim ali mrzi me da jedem bas nemogu da sednem da odvoim tako vreme samo za to jbg :( mada evo ti moj savet ako i tebe mrzi da sednes pa da rucas njam njam ti lepo uzimaj neke grickalice i kada si pored kompa grickaj nesto tako i boce ok ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









105
poruka na forumu
641 1525



post # 18 | 17.02.2012 , 11:37 PM

Moras da imas 3 obroka na dan.
Teretana NE mlad si i nemas tezinu, niti znas pravilno da radis vezbe.
Obavezno se bavi sportom (basket, borilacke vestine..) sta god ti lezi. Teretana nije sport za mlade i ne treba ti da se neproporcionalno pumpas.

Uz dobar sport ces dobiti apetit i pravilno se razvijati.

http://www.e-muskarac.com/fitness/hrana_za_rast_misica -citaj pazljivo!

Cepaj banane i piletinu!

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 19 | 18.02.2012 , 0:12 AM

Rado bih ti pomogao, jer i ja "mucim" istu muku... Ali ja za razliku od tebe jedem kao provaljena kesa. I isao u teretanu i kljukao se svim i svacim i nutricionista i izlezavanje i aktivnost. Od svega toga sam dobio samo gastritis i holesterol mi je bio na granici. :) Genetika es asesina! angry2 Salim se. Ali kao sto neko vec ovde rece, to je genetika i ne mozes tu mnogo promeniti. Mozda s' godinama dodje samo od sebe... ;) Ako ti je za utehu, nisi jedini. :)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 20 | 18.02.2012 , 0:15 AM

Quote (Almir_)
Reci mami, baki, strini koja ima više vremena nek ti kuhaju sarme, pite, pogače, i ostale domaće specijalitete, a sve to zaliješ sa puno puno domaćeg mlijeka. Za užinu smažeš jedan punomasni sir od 150-200 grama, i za nekoliko sedmica si ko tovljeni bik


slazem se nista ko domace i pri tom ne mislim na one gradske mesare to je sve sem domace, nego slanina, sunka i sve sto sledi :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Kako se ugojiti?
Search: