Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Bodybilding
Bodybilding






416
poruka na forumu
30 155



post # 21 | 27.12.2010 , 2:17 AM

Quote (scorpio978)
nego pogledaj ti bolje Svarcikine slike iz mladjih dana kada je 7 puta uzastopno osvoijo MISTER UNIVERZUM
i onda vidi sta je perfektna definicija

I ja sam isao jedno 2-3 meseca u teretanu,napravio solidnu definiciju i sad to odrzavam kod kuce.A svarceneger je izgledao lepo 10 godina,a sad mu koza visi.Nije zdravo!Pogotovo za kicmu smile

Beata vita perfecta sapientia efficitur.
petar@extracafe.rs










4750
poruka na forumu
495 2877



post # 22 | 22.03.2011 , 3:05 PM

Po mome misljenu to je preterano biggrin cool smile








319
poruka na forumu
10 75



post # 23 | 23.03.2011 , 5:09 PM

Quote (petar93nis)
A svarceneger je izgledao lepo 10 godina,a sad mu koza visi

pa da je prirodnim putem napravio tu definiciju i sve to, nebi mu sada visila koza... al verovatno gutao te tableta i sta ja znam sta ko nenormalan pa zato... barem tako mislim







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 24 | 23.03.2011 , 6:03 PM

Quote (GKZ)
pa da je prirodnim putem napravio tu definiciju i sve to, nebi mu sada visila koza... al verovatno gutao te tableta i sta ja znam sta ko nenormalan pa zato... barem tako mislim

dosta njih pije tu hemiju i onda se samo naduvaju misici, a ustvari nista... vezbanje je majka mara... ali naravno ne treba preterivati, sve ovo mi je odvratno... i nisam naravno ni da je neko debeo ni mrsav, vec neka zlatna sredina, i da se vidi da vezba... smile


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










319
poruka na forumu
10 75



post # 25 | 23.03.2011 , 6:48 PM

Pa dobro, prirodnim putem se ni nemoze postici da covek ima neke "velike" misice, vec moze imati samo definiciju i malo vece misice, al opet sve je to od organizama do organizma smile

al da ima takve kao ovi bilderi treba piti te stvarcice... al zna to nekad biti opasno smile







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 26 | 23.03.2011 , 7:45 PM

Quote (GKZ)
Pa dobro, prirodnim putem se ni nemoze postici da covek ima neke "velike" misice, vec moze imati samo definiciju i malo vece misice, al opet sve je to od organizama do organizma
al da ima takve kao ovi bilderi treba piti te stvarcice... al zna to nekad biti opasno

ma moze ali onda treba da jedes ko stoka... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










393
poruka na forumu
36 392



post # 27 | 23.03.2011 , 9:56 PM

Evo i ja da se ukljucim malo u temu,mislim da sam iskusniji po pitanju toga,u teretanu idem zadnjih 10 godina naravno sa prekidima,zadnjih 5 meseci non stop,e sad neko voli masu neko definiciju to je samo pitanje necijeg ukusa,ja vise volim masu mada vecina njih kaze da je to grozno uglavnom mi kaze zenski rod,malo pre sam procitao da je neko napisao lako je njima kad se nakljukaju hemije pa im je trening kobajagi lak e pa nije tako,gresis evo da priznam ja sam prvi put poceo sam pravom hemijom tj STEROIDIMA prosle god u maju mesecu sa OXITON tabletama oralna upotreba mogu vam reci da sam poceo da rastem posle 4 dana koriscenja OXITON-A ali nije mi trening bio lak bas suprotno,treninzi su mi bili sve tezi i tezi posle toga jer sam vremenom povecavao tezinu i sve tako,koristio sam to mesec dana,za mesec dana sam dobio 10 kila misica ljudi su se smejali nisu mogli da veruju kako sam postigao nesto tako za kratko vreme a neki godinama su godinama trenirali (na suvo naravno) pa nisu izgledali kao ja,onda sam prekinuo sam hemijom i vezbanje otisao u Sloveniju bio tamo 2.5 meseca za to vreme sam smrsao minium 15 kg kad sam se vratio u Srbiju imao sam 74 kg moji me nisu poznali koliko sam bio mrsav,onda sam se ponovo zainatio krajem septembra 2010 poceo da treniram,jeo na silu poceo sa proteinom ISO 100,amino 2222 tabs,tribulus...i dobio sam jedno 10 kg od kraja septembra do decembra,onda sam poceo sa TESTOSTERONOM DEPO isto anabolicki steroid ali ovaj put na iglu jbg doctor koristio sam njega od 26 decembra do 26 januara i opet ista prica kao i sa OXITON-om samo ovaj put sam bio jos veci i jaci bb onda sam napravio pauzu od 26 januara do 14 marta i poceo ponovo sa DEPO-m evo bas sam se i malo pre ubo' doctor i tako ljudi...sta da vam kazem vise,planiram uskoro jos nesto da uzmem neki boldenon,sustanon...jbg za ljubav misica sam na sve spreman.Mnogi ce posle ovoga da misle da sam lud ali jbg svi koji treniraju tj koji dizu tegove koriste neku hemiju samo neko cuti a neko otvoreno prica ....NO PAIN NO GAIN....... GO HARD OR GO HOME...SHUT THE FUCK UP AND TRAIN....evo stavicu par slika da ne posmislite da lazem ne daj boze showoff :showoff: showoff







Fajlovi: 1117850.jpg (112.8 Kb) · 3109193.jpg (192.0 Kb) · 5841268.jpg (180.0 Kb) · 1922828.jpg (207.3 Kb) · 7808654.jpg (20.5 Kb)

Poruku je menjao/la Sinisa-Sabac - Sreda, 23.03.2011, 10:04 PM

Live to ride,ride to live...









319
poruka na forumu
10 75



post # 28 | 24.03.2011 , 0:55 AM

svaka cast biggrin

ja planiram mozda da uzmem kuci nesto tako, par spravica da ima i to je to... zna neko nesto o tome, cene itd? smile







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 29 | 24.03.2011 , 2:25 PM

Quote (Sinisa-Sabac)
malo pre sam procitao da je neko napisao lako je njima kad se nakljukaju hemije pa im je trening kobajagi lak e pa nije tako,gresis

nisam ja rekla da je trening lak, nego kad se nakljukate dobijete misice bez icega, znam sve oko tih hemija, hemicar sam, a dosta mojih drugova je koristi, zato sto rade u obezbedjenju i onda moraju da izgledaju ko gromade... u redu je da pijes nekih mesec dana, ali to ne valja... nije zdravo da se pije non stop...to ti je isto kao da se kljukas tabletama... sad mozda ja gresim, ali koliko znam, bar su mi tako rekli drugovi koji idu u teretanu, a ti me ispravi ako nije tacno, da bolje je umesto hemije da se jede dosta pileceg mesa...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 30 | 24.03.2011 , 3:16 PM

Sinisa-Sabac, wow koji misici biggrin
ti samo showoff

Ko si ti?









319
poruka na forumu
10 75



post # 31 | 24.03.2011 , 3:25 PM

Quote (Sinisa-Sabac)
ja mislim da za 150-200eur moze da se nadje polovan gladijator univerzalna sprava za grudi ledja noge itd...

Aha ok, pa dobro nije ni skupo ko voli to, a ko ne voli uvek ce reci da je skupo naravno smile

MarijanaBK1, nije zdravo ako se pije dugo, a tipa 1-2-3 meseca nebi smelo da ti bude nista, pa mala pauza pa ponovo, a sad da pijes vise godina npr ili sta ja znam koliko to bi vec skodilo koliko sam ja u toku sa tim pricama...

al verovatno sinisa zna bolje pa neka on kaze smile

i da, ja bi isto vise voleo masu nego definiciju smile









393
poruka na forumu
36 392



post # 32 | 25.03.2011 , 5:02 PM

Quote (MarijanaBK1)
nisam ja rekla da je trening lak, nego kad se nakljukate dobijete misice bez icega

veruj mi da kad bi se samo kljukao hemijom a ne trenirao ko zna na sta bi licio??? mozda na svinju neku a mozda bi se izoblicio ne bi ni licio na coveka a misica sigurno ne bi imao...

Quote (MarijanaBK1)
da bolje je umesto hemije da se jede dosta pileceg mesa...

treba ti svaki dan da odvojis min 600-700din za belo meso , ne znaci ti nista ako samo doruckujes belo meso a sta cemo za rucak i veceru to je samo za belo meso a gde su druge namirnice povrce,voce itd...hemija ti nadoknadjuje sve to sto ne unosis redovno u organizam

Quote (GKZ)
nije zdravo ako se pije dugo, a tipa 1-2-3 meseca nebi smelo da ti bude nista, pa mala pauza pa ponovo, a sad da pijes vise godina npr ili sta ja znam koliko to bi vec skodilo koliko sam ja u toku sa tim pricama...

tako je uvek moras da pravis pauzu i obavezno kad resis da koristis neku hemiju se konsultujes sa nekim strucnijim licem ili ko je vec koristio tak onesto,postoje razne zastite kada koristis steroide za jetru itd...


Live to ride,ride to live...









123
poruka na forumu
5 14



post # 33 | 12.06.2011 , 5:46 PM

Pozdrav Sinisa vidim da treniras kod Dedica (Best Sport) tako se zvao,pa me zanima jel to jos uvek radi i jel moze dnevni trening ili samo mesecni,trebao bi doci u SA uskoro pa me zanima,pozdrav..? hello






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 34 | 12.06.2011 , 10:54 PM

Ovi se likovi ubijaju proteinima samo sto ne explodiraju ...

Added (12 Jun 2011, 10:54 PM)
---------------------------------------------
Sinisa-Sabac, showoff


http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










123
poruka na forumu
5 14



post # 35 | 13.06.2011 , 9:41 PM

Pa sad nisam ni ja za baciti wink



Uploaded with ImageShack.us








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 36 | 15.06.2011 , 9:37 PM

Sinisa-Sabac, ja sam malo glup,ali ono sto znam je to da upotreba steroida dovodi do raka testisa i prostate...
Naravno to je tvoj izbor i mozes da se naduvas i napumpas koliko hoces,ali... Zar nisi duzan da vodis racuna i o svom zdravlju?
Rak testisa ,mislim da se zove seminom i koliko znam je neizleciv...
Moja ti je preporuka da se dva puta godisnje kontrolises kod urologa ,a pogotovo da radis PSA analize krvi,kako ne bi dosao u nezgodnu situaciju. E sad,mozes to da shvatis neozbiljno,a mozes i da shvatis kao dobronamernu poruku ,sto ti od sveg srca preporucujem.
Ne bi bio prvi koga su steroidi ubili. Rak testisa se upravo hrani steroidima i testosteronom. U tvojim godinama veoma brzo guta celo telo.
Tako da... Misici su lepi i okej izgledate,ali zdravlje svakako sacuvajte...
Izvinite sto sam se umesao ...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









123
poruka na forumu
5 14



post # 37 | 10.07.2011 , 11:49 PM

Badule hvala na savetima,ali nije to tako kao sto ti mislis,bas da jaja otpadaju,a ima i onih koji ne koriste nista pa dobro izgledaju,ja treniram recimo godinu dana,ne koristim nista pa eto,znai moze i bez "hemije" pozdrav.. bb








2116
poruka na forumu
188 3066



post # 38 | 10.07.2011 , 11:59 PM


ovaj kad bi prestao da pije tablete izgledao bi ko nakaza(ma da neverujem da je ovo mguce)

Kad' sam procitao da je alhohol stetan,prestao sam da citam.









123
poruka na forumu
5 14



post # 39 | 11.07.2011 , 0:28 AM

Quote (KING_)
ovaj kad bi prestao da pije tablete izgledao bi ko nakaza(ma da neverujem da je ovo mguce)


fotosop






Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 40 | 16.07.2011 , 11:53 AM

Ma bodibilding je glup sport, prestaneš da treniraš i odma si mlitav biggrin


Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Bodybilding
Search: