Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Bodybilding
Bodybilding






65
poruka na forumu
6 2



post # 41 | 17.07.2011 , 10:56 PM

ja zaista neznam kako ljude nije sramota da pljuju po necemu o cemu nemaju pojma.bodybilding je jedan od najtezih sportova na svetu i da bi neko izgledao tako mora biti posvecen tome 24 sata dnevno 7 dana u nedelji.osim toga mora se jesti na svaka 3 sata trenirati redovno spavati dovoljno , drugim recima ziveti spartanski.sto se tice dopinga on je prisutan u bodybildingu ali nista vise ili manje nego u ostalim sportovima. vrhuskog sporta nema bez dopinga .i doping nisu kreatin i protein to svi mi unosimo kroz ishranu svakodnevno.

hyfr









123
poruka na forumu
5 14



post # 42 | 18.07.2011 , 9:50 PM

Quote (shonebogi)
ja zaista neznam kako ljude nije sramota da pljuju po necemu o cemu nemaju pojma.bodybilding je jedan od najtezih sportova na svetu i da bi neko izgledao tako mora biti posvecen tome 24 sata dnevno 7 dana u nedelji.osim toga mora se jesti na svaka 3 sata trenirati redovno spavati dovoljno , drugim recima ziveti spartanski.sto se tice dopinga on je prisutan u bodybildingu ali nista vise ili manje nego u ostalim sportovima. vrhuskog sporta nema bez dopinga .i doping nisu kreatin i protein to svi mi unosimo kroz ishranu svakodnevno.



Konacno da neko objasni! dry I da dodam za ovog Srbiju i ostale koji tako misle ako ces trenirati i dobro izgledati onda treniraj kako treba a ne da za tri meseca ocekujes ne znam ni ja sta i da ne ides vise a da misici stoje i dalje,to zaboravi..Bez uvrede svima,ali ovaj sport ipak bolje dokazuje koliko si musko,naspram drugih,a ne mogu se ni svi njime baviti,pozz showoff








10
poruka na forumu
0 0



post # 43 | 18.07.2011 , 10:49 PM

ljudi a sta cemo sa tukijem biggrin biberce biggrin sto nijedan pro bodibilder ne pokaze tuki da vidmo kako stoji biggrin








65
poruka na forumu
6 2



post # 44 | 19.07.2011 , 0:28 AM

to sto ljudi misle da bilderi imaju mali tuki je jos jedna od zabluda vezanih za ovaj sport.hormon rasta koji koriste bilderi osim na rast misica utice i na rast mekih tkiva i tukija sto kaze zama.tako da ti ovo sto si napisao nestoji.e sad sto ti imas zelju da gledas polne organe pro bilderima to je tvoja privatna stvar i ja ne zelim da se mesam u tvoju seksualnu opredeljenost.jebiga neko voli zene a neko da zamislja kolki tuki imaju pro bilderi.

hyfr









10
poruka na forumu
0 0



post # 45 | 19.07.2011 , 8:54 PM

jebiga ugasio si me wink ali ja govorim o impotenciji wink itd








123
poruka na forumu
5 14



post # 46 | 19.07.2011 , 9:37 PM

pa Arnold ima dece svuda po svetu.... tongue








10
poruka na forumu
0 0



post # 47 | 19.07.2011 , 11:46 PM

nemojte pogresno da svatite i meni je masa mama i nema nista protiv onih koji bodu se ali me nervira to sto misle kako znaju sve cool








123
poruka na forumu
5 14



post # 48 | 20.07.2011 , 6:53 PM

Jel treniras ti uopste ili si dosao ovde da provociras?








3362
poruka na forumu
80 604



post # 49 | 20.07.2011 , 8:13 PM

uf.. biggrin biggrin biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









10
poruka na forumu
0 0



post # 50 | 20.07.2011 , 8:53 PM

naravno da treniram biggrin a naravno i da provociram biggrin








123
poruka na forumu
5 14



post # 51 | 21.07.2011 , 7:23 PM

Quote (zamA)
naravno da treniram a naravno i da provociram



E pa kad treniras ajde nam pokazi slike,jednostavno da vidimo koliko ti znas,mozda nas prosvetlis pepsi








23
poruka na forumu
0 0



post # 52 | 03.08.2011 , 11:48 PM

Bodybilding sport br 1
(gejneri,proteini)mogu da se koriste bez problema jer je zdravo
steroide,iglice,tabletice nikako osim ako se nisi opredelio da ides na takmicenje i ako si obezbedio naslednike

ss









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 53 | 04.08.2011 , 0:05 AM

ma ne bi dao svoje sexy tjeolo i svoj pivski stomak ni za jedno to nabudjeno tjelo to se meni gadi fujjj ajde normala ali to je previse sad sad smile








65
poruka na forumu
6 2



post # 54 | 04.08.2011 , 0:16 AM

pazi ovako gejneri su ti tesko sranje.znaci 80% seser 20%protein.whey protein,kazein su zdravi proteini jer su oslobodjeni masti i laktoze.99% korisnika steroida nisu takmicari.ljudi uzimaju steroide iz raznih razloga nemora samo zbog takmiceca.od steroida se ne postaje sterilan nego samo dok ih uzimas tvoje telo prestane da proizvodi testosteron jer unosis vestacki.ovo se najcesce desava kada je osoba na dugim i jakim ciklusima.kada se prestane sa steroidima telo se vraca u normalu za par nedelja .sto se tice dece gledaj swarcenegera on je na steroidima od svoje 15te pa je uspeo da napravi petoro dece.

hyfr









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 55 | 04.08.2011 , 0:44 AM

a +sam zaboravio napisat da 99% bildera u gacama nemaju ni za saku jada ko ubise preparati sve dole biggrin biggrin biggrin tongue tongue








245
poruka na forumu
9 56



post # 56 | 04.08.2011 , 0:59 AM

Ma dobro sve to nego bb je stvarno nesto posebno. Evo je treniram, ali samo da bi se ono malo ojaco i ako bi malo mase dobio. znaci ne koristim vjestacke proteine ili kreatine nego samo prirodne ( pileca prsa, jaja, nemasno meso... itd). a sto se ovih gore navedenih tice ne bi da pokusavam sa njima, jer bi htio da vidim koliko mase cu da dobijem i stepen razvijenosti.
A Bodybilding stvarno zahtjeva mnogo odricanja i truda, a paznja je veoma bitna. Npr. trening traje oko 1-1.5h ( znaci kratko, a svaki drugi dan), ali sto se tice jela tu treba mnogo paznje obratiti jer treba se jesti svaka 3-4h ( manja kolicina hrane, s velikom kolicinom proteina, ugljiko hidrata, itd, znaci kvalitetna hrana), mora se paziti sta se i i kojoj kolicini unosi druga stetna i manje stetna hrana. E znaci ovo zahtjeva mnogo planiranja, to je problem. Pozz za sve biggrin

Mk4









6
poruka na forumu
0 0



post # 57 | 04.08.2011 , 1:08 AM

Teretanu podrzavam u nekoj normalnoj mjeri ali ovi sa klipova su,onoo, ruzno skroz...

Moj brat voli tu teretanu i to ja inace ne imam kuci tegove cisto radi definicije malo radim ali msm da je neki sport rekreativno mnogo bolji od bildanja smile

I kako onda da znas ko su ti pravi drugovi kad je zavist uzrok mrznje , a korist uzrok ljubavi ? (;









23
poruka na forumu
0 0



post # 58 | 04.08.2011 , 3:31 AM

shonebogi,

sve stoji da ti znas dosta a dosta i neznas arnold je poceo sa steroidima oko 22 godine i koristio ih nedelju dana pre SVIH takmicenja.
ali ko zna sta je istina, samo on zna


Poruku je menjao/la somile - Cetvrtak, 04.08.2011, 3:32 AM

ss









65
poruka na forumu
6 2



post # 59 | 05.08.2011 , 5:04 PM

somile ti ocigledno neznas puno sto se tice steroida i sporta.nedelju dana sa steroidima nemozes nista uraditi.arnold jeste uzimao steroide sa 15 jer je on to sam priznao.mislim ovo nedelju dana pre takmicenja je nevidjena glupost jer su svi oni na steroidima gotovo 15 do 20 nedelja pred takmicenje.nemislis valjda da su steroidi neki cudesni napitak pa ti za nedelju dana buknu misici.da je tako svi koji uzimaju steroide bi bili kao arnold.i jos nesto svi profesionalni sportisti se dopinguju.najveci korisnici dopinga su biciklisti zatim svi sportovi koji zahtevaju veliku snagu i izdrzljivost.plivaci,atleticari,dizaci tegova,borilacki sportovi svi su oni veliki korisnici steroida.pored steroida se koriste i razni drugi stimulansi kao sto su efedrin,klenbuterol.t3,hormon rasta cak je i genski doping prisutan kod elitnih sportista.nadam se da sam ti malo pojasnio,i molim te nelupaj vise gluposti jer nemas pojma o ovome.

hyfr









23
poruka na forumu
0 0



post # 60 | 05.08.2011 , 5:44 PM

neznam samo odakle ti da se cepao od 15 ali ajd neek ti bude napricao ti neki bilder pa kopiras price
zavrsio sam sa tobom ne vredi se raspravljat sa sveznalicom

ss



Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Bodybilding
Search: