Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Sever Kosova (Barikade,pluprazne prodavnice,uskracena sloboda kretanja?)
Sever Kosova






3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 1 | 28.12.2011 , 9:45 PM

Zanimam me sta vi mislite sta se biti sa Severom Kosova posto zivim u Lesku na severu Kosova i situacija je zesce za*ebana,znaci barikade je*eni KFOR I EULEKS, uskracena sloboda kretanja nehumani uslovi za zivot svaasta nesto je stislo ovaj narod na Severu Kosmeta, pa me zanima vase misljenje o svemu tome da li ce Sever Kosova moci da se odupre od muka koje su ga snasle u proteklih 4, 5 meseci bilo je sra*a i u julu ali je stalo ali od Septembra se bas zakuvalo.
Sta vi mislite o svemu tome ?


Poruku je menjao/la lukacar95bre - Sreda, 28.12.2011, 9:46 PM








265
poruka na forumu
10 131



post # 2 | 28.12.2011 , 10:33 PM

Ove probleme vam je Tadic i DS nametnuo kad ste ih birali stitice vase interese, a ono ku*ac ,Moje misljenej da se lepo srbi sele sa kosova jer vam tamo nema zivota.Drzavau boli ku*ac za narod a tadic je govedo izdajnicko a ovaj narod to glupi nikako da utuvi u galavu. Nazalost kosovo je oteto a sa dolaskom Eulex srbija je digla ruke od kosova .Nemoj da nasedas na neke price ali KOSOVO VISE NIJE DEO SRBIJE .jadan taj narod dole :( :( :( gledajte da bezite odatle dok je vreme jer kakvu nesposobnu drzavu imamo da ce nakraju ostati Beogracki pasaluk. Nazalost imam kolegu koji je dosao iz Pristine i ovo su njegove reci SRBIJA JE OSTALA BEZ KOSOVA >>>>taici vam kroji sudbinu a to sto tadici se*e da ce diplomacki barniti kosovo to je jedna glupost i laz daj boze da uspete da podelite Kosovo na juzno i severno pa da se spase ta beda dole ZELIM VAM MIR I SLOBODU I DA OTERATE KFOR I EULEX koji samo matretiraju srbe a nagradjuju siptare :( :( Pozdrav iz zalosne zemlje SRBIJE

pozdrav svima









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 3 | 28.12.2011 , 10:37 PM

Ma znam i ja brate to sve ali ipak se ovaj narod ovde malo uzda i u Ruse ali kolko vidim ni od njih nema ku*ca, a da se iselimo gde cemo ? Ne mozemo na ulice a da je i je*eni Tadic izdao Kosovo to jeste ali gresis ovde niko nije glasao za Tadica msm ne niko ali vecina ljudi nije, Nazalost jos je situacija neizvesna ali jbg mora da se trpi...!








81
poruka na forumu
3 27



post # 4 | 28.12.2011 , 10:49 PM

Ziveo sam na Kosmetu do 2004god. dok se nisam preselio u inostranstvu. Znam kako je, dosta sam toga prosao tih pucnjavi, ubajnje coveka pred ocima, prebijanje profesora pa sam na kraju bio i ja zrtva siptara... :(
Tesko je ovo reci ali da sam ja ostao dole, ja bih prvi za primer prihvatio njihovo drzavljanstvo. Bio sam letos dole na Kosmetu mesec dana i bas sam svugde shetao, bio u siptarskim kaficima, pricao sa par njih i svi oni su mi rekli da je to sada proslost i da je Kosovo njihovo! Pristina i okolo, Gnjilane ma celo Kosovo je izgradjeno da vise nemozes da prapoznas. Ljudi su ulozili vise nego cela Srbija posle bombardovanja i ne verujem da ce se tako lako predati...
Srbija kao brani Vase interese na Kosovu ali to je cista laz, nesposobni su da ista urade povodom tog pitanja!

Kazem za sebe, ako bih odlucio da ostanem ne bih se toliko 'silio' i privatio bih njihovu drzavu! U suprotnom, auto i pravac Srbija!








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 5 | 28.12.2011 , 10:53 PM

To ce na kraju i da bude vec su poceli starci da vade Kosovske licne karte, ali jbg opet je tu neka nada ne bih vole da se odvojimo od Srbije ali izgleda da ce tako i da bude...








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 6 | 28.12.2011 , 11:24 PM

Luka....
Kao prvo i tebe i Srdjana molim da ne koristite psovke,posto ovo citaju i maloletnici.
Kao drugo ,tema ti je odlicna,ali nije za oblast PRIJATELJSTVO.
Kao trece,
Kosovo je SRBIJA... Srce Srbije...
Iscupace ga nazalost i to nisu krivi Siptari ni Albanci,vec svi mi pomalo. Njihov natalitet je progresivan,nas je u opadanju. Nasa politika je anemicna,njihova je agresivna.
Mi vise nemamo podrsku niciju,njih podrzava veliki broj zemalja.
Rusi su nas uvek podrzavali,pa bi nam u kriticnom trenutku okrenuli ledja. Tako da od njih pomoci nema. A ovo sto nam salju kao pomoc,to oni samo ciste svoje magacine robnih rezervi.
Skeptican sam po pitanju opstanka,ali upravo zbog toga sto imaju mnogo mladih,verujem da ni njima nije vise do ratovanja.
Tako da smatram da se moramo spremati za suzivot.
Dole sam sluzio vojsku,na aerodromu ,bio plavac,strazar pesadinac. Doziveo sam puno ruznih stvari kao vojnik. Ipak smatram da se treba saziveti,zato sto nam je mir jedina opcija. Na kraju krajeva i ujedinjenje u Evropu izbrisace granice.
Nasem narodu je dole jako tesko. Konacno sam skontao gde si ti.
Nisam imucan,nisam ni sam skucen,ali ako postoji bilo koja forma pomoci kojoj ja mogu doprineti spreman sam. Samo mi ne trazi da mrzim drugi narod i da ratujem. Mrznji je na Balkanu bilo i previse kao i ratova. Treba se posvetiti zivotu.
Zivot je svima nama jedina perspektiva i buducnost.
Od Rusa i 99% nasih politicara nece biti nikakve koristi.
Volim te brate i podrzavam u svemu i zelim da istrajete u borbi za ostvarivanje svojih prava. Ali mirnim putem. Mir je i nama i njima jedina opcija. cao

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 7 | 28.12.2011 , 11:35 PM

Psovke su zamenjene zvezdicom (*) tako i u buduce ako bas morate da psujete stavljajte * ...
tema premestena u Medjuljudske odnose/ Upoznavanje

A sto se tice teme, ne znam sta pametno da kazem. Mislim da dole spasa nema. Kupite stvari i idite sto dalje, jer nece biti bolje, samo gore. I kao sto neko rece na kraju nece biti ni Srbije, spascemo na Beogradski pasaluk... Kosovo je vec se odvojilo, za njima ce i Vojvodina (oni su vec odavno u toj prici), a za njima ce Vlasi i cela Istocna Srbija, Raska... Dzabe mi volimo nasu zemlju kad se u njoj patimo... :(

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 8 | 29.12.2011 , 0:17 AM

Hvala brate, Barikade su jedini spas tako su i Albanci stvorili svoju takozvanu drzavu Kosovo jos samo nas sa Severa da Isteraju i bice sve potaman. Iskreno i ja mislim da od nase vlasti nema pomoci kao ni od Rusa, Rusi imaju sada i probleme u svojoj drzavi,boli njih uvo za Kosovo zato nam ostaje da dezuraju ljudi danonocno na barikadama i da se nadaju za bolje sutra, ipak nasi ljudi brane svoja ognjista mirnim putem ne naslijem.Ali i mnogo je onih koji su previse izgubili u ratu tako da im je svejedno sta ce biti jer su oni spremni na sve! A Tema slucajno sam je stavio u prijateljsto zato molim da se premesti :)

Added (28 Dec 2011, 11:17 PM)
---------------------------------------------
Evo nekih video klipova o stanju na Severu Kosova ovo su stariji klipovi, posto nema nekih aktivnosti zescih poslednjih mesec dana.












3239
poruka na forumu
372 2298



post # 9 | 29.12.2011 , 0:28 AM

Hm u celoj ovoj prici mi jedino nikada nije bilo jasno zasto se svi uzdaju u te Ruse mislim isti su djavo ko ameri nikada nam nista pomogli nisu da nisu to krvavo naplatili...

A to sto oni kazu podrzavamo vas itd price za decu ne priznaju kosovo jer imaju isto sranje u svojoj drzavi pa ako priznaju ovo morace i kod sebe isto ko Spanci i mnogi drugi...

A kada cujem izjave majka Rusija pa izmedju njih i amera mi ko seoska kur*a ko kako stigne redja se na nama kako mu odgovara...

Sto se tice barikada to nema efekta samo ce glave da pogube Srbiju i Rusiju kao sto svi vidimo zabole ma sta pricali jedini razlog sto ih jos nisu razbacali tamo je medijska paznja kada toga nestane ili ako ovi nasi ljudi samo malo agresivniji postanu dace im izgovor da zavrse sa njima i zasto da bi neko reko ovde bili su u pravu bice aktuelna tema par dana spomenuce se na tv i onda prodje sve a njih nema vise...

I da posto ovake teme izazivaju burne reakcije molim vas da se suzdrzite ulaska u vece rasprave i od mogucih vredjanja vec da se lepo diskutuje i iznose misljenja svih :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 10 | 29.12.2011 , 0:39 AM

Naravno bez psovki,i sam sam prekrsio to pravilo :) ali evo od sada bez psovki i vredjanja svi se neshto nadaju od Rusa stvarno je kod njih veliki problem nastao pobedom Putina,kao fora namesteni izbori, ali mozda si i cuo da je preko 20000 Srba sa Severa Kosmeta potpisalo peticiju da dobiju Rusko drzavljanstvo,sve bi to bilo super ali Ruse boli uvo poslali su nam neku pomoc i to je to sad kao treba da stigne i drugi konvoj, ali ta pomoc ide u Crveni Krst i deli se normalno u enklavama steta sto ta deca i ti ljudi vecinu te pomoci nece ni videti jer ce naravno sve ono najbolje sto su Rusi poslali od grejalica, peci do raznih agregata,satora, namirnica pokrasti razni lopovo koji rade za te humanitarne organizacije. Ali jbg sta da se radi takav je zivot svako misli na sebe...








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 11 | 29.12.2011 , 0:44 AM

lukacar95bre, pa da to ti kazem i ja mislim isto to al jbg mnogi ljudi ne shvataju misle sve je crno belo oni su dobri ovi su losi i eto podelili smo se mada ni oni sami ne znaju za koju stranu igraju a ne mi :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 12 | 29.12.2011 , 0:47 AM

To nas je i razdvojilo, Mi Srbi smo se mng otudjili jedni od drugih, ne kaze se dzabe NE DAJ BOZE DA SE SRBI SLOZE valjda ce i to jednom da bude, samo se plasim bice kasno :)








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 13 | 29.12.2011 , 2:13 AM

Ipak je izgubljeno sve sad ali ima nade pogledajte sta je rekao Sveti Otac Tadej sad da li ce ovo stvarno biti ostaje nam da se nadamo, pogledajte snimak...









265
poruka na forumu
10 131



post # 14 | 29.12.2011 , 2:17 AM

Nema nista ni od srbije niti pomoci rusije zato mi treba sebi da pomognemo i ove izdajnike na djubriste istorije mislim na DS B) lopove, prevarante itd

pozdrav svima









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 15 | 29.12.2011 , 2:38 AM


Euleks smo izostavili :)


Fajlovi: 1806828.jpg (67.9 Kb)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 16 | 29.12.2011 , 2:38 AM

Hm radimo mi na zgradi u NS i sada jedan od investitora je svestenik i dolazi oni i prica kako je uzeo jadan kredit kada se pocinjala zgrada od 110 000 evra i kako mu ostalo "malo" da vrati ( zgrada se radila nepunih 5 meseci ) na sta moj gazda ( stric mu je Vladika inace ) pita pa kako to mislim toliko para za tako kratko vreme kao svestenik da vrati..

na sta svestenik odgovara e ljudi posle advokata, svestenici i doktori su vam najgori i onda rasplete lik pricu o svojim "vezama"...

naravno vozi najnoviju tojotu model iz 2010 god itd..

znam i svestenika iz mog mesta ( druga prica isti sistem )..

Tako da ne verujem ni jednu rec iz njihovih usta crkva je za mene uf bolje da ne pocnem iskrivili su i veru i sve ma sta pricali...

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 17 | 29.12.2011 , 2:40 AM

Pa sigurno im je i Toyota iz 2010 pala sa neba direktno od Boga :) Ali nisu svi takvi imas ti i kolko tolko postenih Svestenih lica :)








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 18 | 29.12.2011 , 2:41 AM

Ajd sad lepo udahnite duboko pa izdahnite :D vas dva se smoriste u ova doba bas ste vredni :p :p
msl u temu se ne mesam i onako nista ne kontam :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 19 | 29.12.2011 , 2:44 AM

Quote (lukacar95bre)
Ali nisu svi takvi imas ti i kolko tolko postenih Svestenih lica


da ovih medju narodom koji su svaki dan medju ljudima ali oni na samom vrhu kod kojih se okrece kes e ti su zlo :)

Quote (Srcemoje)
vas dva se smoriste u ova doba bas ste vredni


mozda al konacno jedna tema u kojoj se moze diskutovati i razmeniti misljenje sa ljudima da nije rec na slovo, aj da brojimo itd... :p

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 20 | 29.12.2011 , 2:47 AM

Srcemoje, Tema je vrlo delikatna tako da mora da se dovrsi :) popio sam 2 guarane i pre toga 1 expreso i nmg da spavam tkd... sam mislio da malo ubijem vreme cisto da vreme ne bi nas utepalo :)

Added (29 Dec 2011, 1:47 AM)
---------------------------------------------
Davor, Ja iskreno mislim da Vladiku Artemija Rasko Prizrenskog nisu trebali da lisavaju duznosti stvarno je bio dobar za ovaj narod ovde, e sad posto je nekom smetao oni ga smakli... To mi je bas krivo!



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Sever Kosova (Barikade,pluprazne prodavnice,uskracena sloboda kretanja?)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: