Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Da li ste ateista?!? (kojoj religiji pripadate...)
Da li ste ateista?!?






2963
poruka na forumu
797 10239



post # 101 | 24.04.2012 , 5:24 PM

Quote (Passusa)
Ne razumem...Zato da se ne postavljaju podpitanja?

Ja sam jasno postavio pitanje druze, da li ti negde u mom postu vidis neka podpitanja, ili , da li sam nekog licno pitao zasto je ateista ili zasto nije, ili da li sam mozda nekog uvredio jer je izneo svoje misljenje? NE.
Upravo zbog toga sam tako napisao , taj deo sto si citirao...
Tema jeste otvorena u Upoznavanje, ali nije potrebno da se ljudi svadjaju i prepiru oko tako nekih nebitnih stvari u zivotu...
Sustina teme jeste da se da konkretan odgovor ili misljenje, a ne da se postavljaju nekim korisnicima podpitanja koja ce dalje dovesti do svadje, vredjanja itd...

Quote (Almir)
spam je pobrisan, ne poštivanje suštine teme, koju je Deki nekoliko puta naveo će biti kažnjeno.

Hvala....

:P









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 102 | 24.04.2012 , 5:31 PM

Quote (Codygen)
Zasto nema mojih postova u ovoj temi, nisam nikoga vrijedjao i nikoga komentarisao, samo sam napisao svoje misljenje

Izvini, moguće je da sam i tvoj post obrisao, nehotice. Napisi opet :)

Passusa, u početku je bila moguća neka "konverzacija", ali je prešlo u "objašnjavanje" čija je vjera bolja, čiji Bog postoji, pa nažalost i pripadnici jedne vjere se između svađaju, oni koji se iskažu kao ateisti budu prozivani ili oni prozivaju, tako da je nemoguće da nastavimo tako. Dovoljno je iskazati svoje mišljenje, ako nekome smeta neka riješavaju preko PP :)








16
poruka na forumu
0 0



post # 103 | 24.04.2012 , 7:21 PM

Pa posto je moj post obrisan, napisat cu nesto kratko o ovoj temi. Vrlo je smijesno se svadjati zbog vjere tj. ko je koje vjere jer je to nebitno, kao sto sam u prethodnom postu napisao (koji je obrisan greskom) te 3 velike vjere misleci na Islam, Krscanstvo i Pravoslavlje su iste po svemu samo na malo drugaciji nacin ispricane, jer u svakoj postoji jedan Bog, Mojsije, Isus, Adam i Eva i tako dalje i sva dogadjanja u sve 3 svete knjige su veoma slicna pa mi vi recite zasto govorite cija je vjera bolja jer je to apsurdno. Svaki pravi vjernik ce zadrzati svoju vjeru za sebe a nikada nece tjerati drugog da vjeruje. Usput ja sam ateista zato sto ima vise nelogicnih i kontradiktornih stvari u svim vjerama nego logicnih. A ako i postoji ta neka visa sila onda defintivno nije onakva kako je predstavljaju u vjerama.

I da umalo da zaboravim...svaka vjera propagira mir u svijetu i ljubav a ljudi se vec stotinama godina kolju radi tih vjera, tako da ne ztelim da se etiketiram kao pripadnik neke vjere, jer ako cu biti vjernik onda cu vjerovati za druge a necu ici u neke svete kuce da se klanjam bogu, to mogu raditi i kod kuce, jer nije vazno gdje si vazno je da vjerujes a to 99% vjernika zaboravlja.

Mogao bih ovako pisati jos satima o propustima svih vjera i nelogicnostima ali mi se ne da.

Lijep pozdrav








39
poruka na forumu
4 101



post # 104 | 24.04.2012 , 8:54 PM

Nisam Ateista.Musliman sam,poštujem svoju vjeru,i pobožan sam :)
Mislim da mora postojati Život I Poslije Smrti :)
Neću više ništa pisati u ovoj temi da me neko ne traži sa sukob :D

Have A Nice Sunday !!!!!









15
poruka na forumu
0 4



post # 105 | 28.04.2012 , 10:38 PM

Odgovoricu kratko : DA

Um caruje, snaga dobro dodje...









82
poruka na forumu
8 87



post # 106 | 02.05.2012 , 9:20 PM

Pravoslavni hriscanin. Bog postoji. Uverio se.








526
poruka na forumu
339 4044



post # 107 | 02.05.2012 , 10:49 PM

ne nisam ateista vjerujem u boga :)








63
poruka na forumu
6 105



post # 108 | 13.05.2012 , 10:31 AM

ja sam pravoslavne vere :)








97
poruka na forumu
5 64



post # 109 | 13.05.2012 , 11:11 AM

Nisam ateista, i iskreno ne znam kako bi zivio da jesam..jer onda zivot ne bi imao isti smisao. I pravda, iskreno se nadam da postoji zagrobni zivot, jer mnogo je zla ucinjeno na Zemlji, i stvarno se nadam da postoji nesto sto ce nekada razdvojiti one koji su vodili dobar zivot od onih koji to nisu..

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









11
poruka na forumu
1 0



post # 110 | 13.05.2012 , 11:18 AM

Za one koji veruju u Boga, većina velikih pitanja su odgovorena. Ali za one od nas koji ne mogu lako prihvatiti Božiju formulu, veliki odgovori ne ostaju kameno-napisani. Mi se prilagodjavamo novim uslovima i otkrićima. Mi smo savitljivi. Ljubav ne mora biti ni komanda niti vera ni izreka. Ja sam moj sopstveni Bog. Mi smo tu da se odučimo od učenja crkve, države, i našeg obrazovnog sistema. Mi smo tu da pijemo pivo. Mi smo tu da ubijamo rat. Mi smo ovde da se nasmejemo šansi i živimo naše živote tako dobro da ce Smrt drhtati da nas odvede!
Da ATEISTA sam :)








23
poruka na forumu
0 -37



post # 111 | 13.05.2012 , 11:49 AM

NORMALNO:..

Cura Marta s momcima se karta,suje sve'ca ukrali joj keca.

SVI ME VOLE I SVIMA SAM DUHOVIT!










56
poruka na forumu
40 218



post # 112 | 13.05.2012 , 2:57 PM

nisam ateista...

goraXxus Cafenuss









8
poruka na forumu
0 0



post # 113 | 15.05.2012 , 3:34 PM

ateista
poštujem tuđe vjere








145
poruka na forumu
8 60



post # 114 | 15.05.2012 , 4:57 PM

Ne nisam ateista,vjerujem u Boga ........

Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.
Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti.










63
poruka na forumu
21 117



post # 115 | 15.05.2012 , 5:16 PM

Vjerujem u Boga,Pravoslavac sam,mada imam neka svoja mišljenja,međutim volim svoju vjeru i poštujem ostale.








22
poruka na forumu
0 0



post # 116 | 15.05.2012 , 6:31 PM

Ne






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 117 | 29.05.2012 , 2:46 PM

ako slusam Ateist rep i pripadam pank religiji onda...ne :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









96
poruka na forumu
4 8



post # 118 | 29.05.2012 , 4:22 PM

Ateista je osoba koja ne vjeruje ni u kakvu vrstu boga ? Ja iskreno mislim da nesto postoji , ali da niti jedna vjera nama poznata nije dovoljno tacna svaka ima mnogo propusta gresaka i koje cega .Tako da ostajem pri onome postujem svakog i svaku vjeru,budi posten pomozi ne odmozi .Za mene je to najbolje :)

Volim te Lejla <3









363
poruka na forumu
65 485



post # 119 | 29.05.2012 , 4:53 PM

Bog, ateista, vera?? Pa sta je to crkva radila ljudima koji su pokusavali unaprediti covecanstvo i prosiriti im vidike...??? Palila ih na lomaci kao vestice. Nisam ateista ali niti verujem u Boga ili u nesto drugo. Jednostavno imam neko svoje misljenje "Kako mozes verovati u nesto sto nisi video,, ?

I da nije bitno koje si vere ako si na prvom mestu COVEK.








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 120 | 29.05.2012 , 7:40 PM

Cudno...
Ja mislio da sam ostavio ovde svoj komentar...?!
Svejedno...
Verujem u Boga,hriscanin sam...pravoslavac
Postujem sve ostale vere...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Da li ste ateista?!? (kojoj religiji pripadate...)
Search: