Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Nasilje nad zenama
Nasilje nad zenama






904
poruka na forumu
96 378



post # 21 | 18.03.2011 , 1:06 AM

Quote (DxD)
sandra1000, Au..
pa nemoj tako.
ima i u Bg ne samo o Cacku..
ko zna sta ce pomisliti o Cacku..
zene rules! xD

To je bio isecak iz novina. Beograd je najgori. Ja bi se bez razmisljanja menjala za neko selo biggrin Ovde tuce ko koga stigne, kad zagusti opsti fajt. Ja samo rekoh da nisu muskarci uvek krivi, zenska jezicina je mac sa dve ostrice, kako god okrenes ono kolje.

Quote (badule)
Moji su u braku 50 godina ,biće tačno toliko 11 septembra. Ma ,stari je stalno pio,ali je nikad nhje tukao niti udario,koliko ja znam... Svadjali se jesu... Sad su stalno zajedno,grle se,ljube se... Show sa njima... Ali sam u komsiluku imao slučaj višegodišnjeg nasilja nad porodhcom... Strašne scene

To je meni bas lepo, kad vidim matorce da se drze za ruke nekako mi milo. Volim da vidim kad se ljudi slazu i vole... postuju. Alkohol nije za svakog, ima neko ko je smesan da puknes, a neko mlati sta stigne, zenu, decu, komsilu... Kad je slava izbezumim se kad treba da uzmem vino uz zito, meni to tako smeta da na miris grcam i tera me da povracam... ne vredi, ni ono na silu, zazmuri, ma nista ne vredi, samo bih se izblamirala. To sto kazes svadjali su se, pa ko se nesvadja, sad se svi svadjaju zbog para, zbog posla, ma zbog svega.

Sto se tice komsiluka... sto ljudi sto cudi, secam se kao klinka igrala sam lastis iza sgrade, sisao jedan nas drug Danilo sa ogromnom sljivcigom na oku, jedva da je imao 6 godina, ma na boksu nevideh takvu sljivcigu. Svi koji su bili u parku poceli da zapitkuju, tu su bili i neki stariji ljudi, roditelji, samo je tiho odgovorio " Tata i mama se tukli pa i ja dobio batine " wacko










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 22 | 18.03.2011 , 12:12 PM

Quote (sandra1000)
A tvoji se bas dobro zezaju, volim ja to tako, sad ste jedna velika porodica

Ma da, a koliko njih mi je reklo ja ne bih mogla da podnesem tatitu zenu ili maminog muza... Ma dok su oni prema meni ok i ja sam prema njima... biggrin

Quote (sandra1000)
Sto se tice komsiluka... sto ljudi sto cudi, secam se kao klinka igrala sam lastis iza sgrade, sisao jedan nas drug Danilo sa ogromnom sljivcigom na oku, jedva da je imao 6 godina, ma na boksu nevideh takvu sljivcigu. Svi koji su bili u parku poceli da zapitkuju, tu su bili i neki stariji ljudi, roditelji, samo je tiho odgovorio " Tata i mama se tukli pa i ja dobio batine "

iiih koliko se samo tih situacija desava, da i deca kriva ni duzna dobiju batine... secam se kad sam pre tri godine otisla na dva tri dana kod moje drugarice, i mi spavale ujutru, nesto kasno dosle iz grada, cujes kako se neko svadja i dere, deca placu, ja u pogledala u drugaricu, kaze ma komsije, kaze svaki drugi dan se kolju... dry

Quote (badule)
Moji su u braku 50 godina ,biće tačno toliko 11 septembra. Ma ,stari je stalno pio,ali je nikad nhje tukao niti udario,koliko ja znam... Svadjali se jesu... Sad su stalno zajedno,grle se,ljube se... Show sa njima... Ali sam u komsiluku imao slučaj višegodišnjeg nasilja nad porodhcom... Strašne scene

jaoo ja se uvek odusevljavam mojim dedom i babom... kad odem kod njih, oni pricaju pricaju i onda se bezveze posvadjaju, i onda izadju napolje svako na svoju stranu, pricaju sami sa sobom, besne, i kad se vrate posle u kucu deda vice babi: baba ocemo da pijemo po jednu kafu, a baba kaze: ae kuvaj... biggrin
e sad posto cesto pricam sa babom, ona kaze da je deda nikad nije udario, kaze da su se jednom posvadjali, zato sto je deda potrosio celu platu na gluposti, a ona je te pare planirala za nesto drugo, i kao deda je krenuo da je udari, ali ona je zgrabila stolicu i rekla samo probaj, i kaze da od tada vise nikad nije digao ruku... posvadjaju se ponekad, ali to ih brzo prodje, pa meni kad ih gledam deluje smesno i slatko sto se svadjaju oko gluposti (tipa nisi uradio ovo, ili ono) a posle piju kafu... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1289
poruka na forumu
165 539



post # 23 | 01.05.2011 , 8:33 AM

bez komentara smile











1065
poruka na forumu
225 1145



post # 24 | 01.05.2011 , 11:48 AM

Tog istog bi vezala i izivljala se nad njim kao sto je on cinio...











1005
poruka na forumu
49 230



post # 25 | 02.05.2011 , 0:01 AM

Jbg,ima takvih koji tuku svoje zene.Ja kad moju budem imao(zdravlje od Boga)necu je tuci.

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









861
poruka na forumu
42 212



post # 26 | 02.05.2011 , 0:31 AM

ma to samo retos moze da digne ruku na zenu angry

nidzaa :D









142
poruka na forumu
38 288



post # 27 | 03.05.2011 , 7:39 PM

Samo budala moze da udara svoju zenu
Ja kad budem imao svoju zenu necu je tuci,zena je da se VOLI a ne da se tuce


Poruku je menjao/la Dragan333 - Sreda, 04.05.2011, 0:02 AM

Niste zaposleni? Ja vam nudim posao preko neta,
ne samo za vas vec za celu vasu porodicu.
Ne treba ulagati nedeljna zarada 15$.
Dodajte me za priljatelja na fb za dalju
saradnju. Vise informacija u INBOX.










155
poruka na forumu
87 808



post # 28 | 11.05.2011 , 3:54 PM

Dragan333, Slazem se cool

OSMEH SE NE PLACA A VREDI MNOGO
On obogacuje one koji ga primaju, a ne
osiromasuje one koji ga daju. Traje trenutak,
al se vecno pamti.
:)
Niko nije toliko bogat da mu osmeh nije potreban,
niti toliko siromasan, da ga ne moze dati.
:)
Osmeh je nezni znak prijateljstva, on odmar umornome
dusu i vraca hrabrost obeshrabrenima.
:)
I ako nekad sretres nekog koji nije u stanj da ti se nasmesi
kako ti to zasluzujes, budi velikodusan!
:)
NASMESI MU SE jer mu je OSMEH NAJPOTREBNIJI.










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 29 | 13.05.2011 , 6:50 AM

Nasilje je odraz duhovne nemoći. Najlakše je zveknuti ženi šamar. Ako si toliki mudonja kupi joj parfem.,klepi je po dupencetu,izvedi je na večeru... Pa će ti biti lepo,i tebi i njoj,a to je valjda suština yajednice- da nam bude lepo.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 30 | 13.05.2011 , 8:03 AM

badule, Tako je!!!Samo slabici i iskomleksirane osobe mogu tuci svoju zenu...











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 31 | 13.05.2011 , 11:27 AM

...i oni koji nemaju svoje ja,pa moraju da svoj ego upotpunjuju rukama i nogama...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 32 | 18.05.2011 , 8:11 AM

Ufff na ovo pitanje sam elergicna !!!!

Takav zivot ko ima jada mu majka pogotovo nase zene koje trpe sve i svast.
Mi zene znamo da iznerviramo to je istina ali brak u kojem su deca a roditelji se svako malo svadjaju i biju zao mi je te dece koja to gledaju.
Covek je beda koja nezna nista lepo nego udariti da bi svoju zenu usutkao,da bi joj objasnio ko je gazda.
Naravno cas izuzetcima i ne pricam o celom muskom rodu smile
U danasnje vreme svaka zene treba da se ceni kao ljudko bice a ne zivotinja jer i zivotinje se ne tuku ili ne treba da se tuku.
Zena treba da je samouverena da mu da do znanja da je vredna i da mu vrati kao sto Dabule kaze bilo cim a ako je ipak jaci pa brate ili se razidjit ili mu j kevu na drugi nacin.
Samo takvi roditelji ne misle puno sta deca prozivljavaju i koje su posledice!!!!
Zalosno!!!!!!!!!!!!!!!!



Poruku je menjao/la Srcemoje - Sreda, 18.05.2011, 10:25 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1065
poruka na forumu
225 1145



post # 33 | 18.05.2011 , 9:02 AM

Joj jos crnje mi kada vidim a znam par takvih zena kojih muz lema i kazu:"Sta cu ne mogu ga ostaviti,volim ga ili imam dceu sa njim"E onda bi se stvarno razbila,po meni znaci ne postoji sta bi me moglo zadrzati pored osobe koja me ne postuje a kamoli da me tuce,a zene trpe ne znam jednostavno ko je onda tu lud...Mene je jednom prilikom bivsi momak kao iz zajebancije nesto lupio po obrazu,to nije se ni moglo nazvati samarom,znaci dobio je solju od kafe u glavu i zavrsio kod mene za sva vremena...











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 34 | 18.05.2011 , 10:44 AM

Jedino mesto gde treba tući ženu,sigurno nije obraz... To,momci,ako potrefite,neće cure biti ni lajave ni bezobrazne,a i voleće Vas više... Prema tome,samo jedna batina je iz raja izašla... Ona je sastavni deo muškog tela... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 35 | 18.05.2011 , 11:32 AM

Ouu, badule, badule, Tuci samo po jednom mestu,iskusno, nema se sta reci... tongue











1289
poruka na forumu
165 539



post # 36 | 18.05.2011 , 11:40 AM

jel znate vi koliko zena u svetu trpi nasilje a ovo ovde sto mi pisemo o tome nece ni jednoj pomoci one od toga nemaju nista i zato mi je glupo kad vidim koliko se tu raspravljate a sa time nemozete nista promeniti nabolje...









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 37 | 18.05.2011 , 1:50 PM

Nesto Najgore Sto Se Moze Desiti Zenama !!

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 38 | 18.05.2011 , 9:42 PM

Quote (sladja1)
el znate vi koliko zena u svetu trpi nasilje a ovo ovde sto mi pisemo o tome nece ni jednoj pomoci one od toga nemaju nista i zato mi je glupo kad vidim koliko se tu raspravljate a sa time nemozete nista promeniti nabolje...

Znamo mi vrlo dobro i Sladjo mi samo komentarisemo pitanje kao i sva pitanja na ovome forumu mislim da nije nista strasno:)
Naravno da necemo nista pomoci daj boze da mozemo ali nemozemo samo nikad se nezna mozda bas takva zena bude ovo sve citala mozda bas ona razmisli i vidi nasa misljenja MOZDA

Added (18 Maj 2011, 9:42 PM)
---------------------------------------------

Quote (badule)
Prema tome,samo jedna batina je iz raja izašla... Ona je sastavni deo muškog tela...

biggrin biggrin biggrin biggrin Znaci tako to je taj dio ta tucu vidite vi to ugledajte se na coveka iz iskustva prica smile


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 39 | 18.05.2011 , 10:48 PM

Sladjo,delimično jesi i nisi u pravu. Ako samo jedna žrtva nasilja ovo procita i reši se da trazi svoj izlaz zbog nase podrske ,mi smo uspeli u tome... A i žrtva će to lakše da prihvati

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 40 | 15.09.2011 , 0:17 AM

ee takve zene kao sto neko rece: ne mogu volim ga imam decu sa njim, obesila bih ga za primer... voli ga kad od tebe napravi invalida i nesposobnu osobu... pa bas zbog te dece ne bi smeo da digne ruku na zenu, da nece on mozda da odgaja decu? ili da li ce ona biti sposobna unakazena da odgaja decu? lepo pokupis svoju decu i odes negde gde te nece naci, a na kraju krajeva, i da ostavi decu (mada ja to ne bih u zivotu uradila, jer nije se on razvlacio po onom stolu i radjao, nije on nosio 9 meseci)... jednostavno ne postoji opravdanje za to sto zena trpi da je muskarac mlati...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''




Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Nasilje nad zenama
Search: