Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?
Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?






502
poruka na forumu
17 70



post # 81 | 05.11.2011 , 2:33 PM

mozda? :o

SaNja Nja Nja ;) Nikoo ti nije rekao da si kurva-Kurvo.!









265
poruka na forumu
10 131



post # 82 | 05.11.2011 , 3:14 PM

Po mom misljenu batine kao kaznjiva mera obavezno jer samo pricom nevredi pogotovo u sadasnje vreme mene su moji tukli kao klinaca i nekrivim ih uopste sta vise drago mi je sad kad sam sazreo i kad sam na pravom zivotnom putu.
Netreba ih lesiti ali treba prut i po turu pa da vidimo oceli da prave takve gluposti ja cu moju decu ako bog da vaspitavati isto kao i moji mene pricom i ako treba prut i po dupetu i to je to . a za ove evropske demokracke zakone mi puca k,jer Ako Evropa jede govna mora i srbija -e nemora. znaci sad decom prica i ako to nevredi VISTA VUSTA ajoj caca nemoj :D B)

pozdrav svima









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 83 | 05.11.2011 , 3:14 PM

Naravno da deca ne trebaju da se biju sve probleme treba resavati razgovorom ali ima i onih koji praktikuju i batine jer kao sto kazu BATINA JE IZ RAJA IZASLA :D :D :D








54
poruka na forumu
2 15



post # 84 | 07.11.2011 , 0:43 AM

BIBLIJA kaze na ovu temu:'neces ga ubiti ali ces mu dusu iz pakla izbaviti" donekle je upravu ali netreba preterivati.






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 85 | 07.11.2011 , 1:14 AM

Quote (zulj)
BIBLIJA kaze na ovu temu




:D

Naravno da treba deca da se vaspitavaju dok su mala.. Meni sad ni bog ne moze da pomogne.... Batina je iz raja izasla, ali nikako preterivati... 5 - 6 santi je sasvim dovoljno, i malo povisen ton, da dete bude kao bubica :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 86 | 12.11.2011 , 5:53 PM

zanimljivo...skoro sam naisao na jedan clanak u jednom dnevnom listu,Kurir,gdje se pominje slicna tematika,tj.st araditi sa djeocm i kako im prici ,nakoji nacin...djecak od sedam godina maltretira sve po skoli,tuce ostalu djecu,zabada olovke u ruke,gura im glave u wc solje,otima dzeparac,alo klinac ima sedam godina!!!ko je tu kriv?drustvo sto dozvolajva takev estvari?roditelji koji nemaju uticaja na djecu ili jednostavno vremena,zivaca ili sta vec cega da ih vaspitavaju?d ali ih treba tuci?treba im dati do znanja na vreme sta ej "normalno"ciniti,posle bud ekasno,vodim s eprimerom ovo djecaka koji ima sdam godina,pa sta treab ocekivati kad odraste,ubistvo!?samar ili nesto slicno niej znak tog ad aga neko mrzi ili mu zeli zlo,vec upravo sto ej dorja napisala gore samo vid vaspitanja,da s edozove pameti ili cemu vec...smjesne su mi vise price pa kao oni su jso mali,pusti ih,drustvo ih nec eprihvatiti ako su sta znam razmazeni,ovakvi,onakvi..aloooo,samarcina sluzi za prevaspitavanje nevaspitanih i njojzi hvala

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









1
poruka na forumu
0 0



post # 87 | 12.11.2011 , 6:31 PM

stariju ne ali mladji su razmazeni i njih treba tuci








507
poruka na forumu
25 327



post # 88 | 12.11.2011 , 6:35 PM

Ja mislim da ne treba.....








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 89 | 14.11.2011 , 0:09 AM

Ne... Mislim da se batinama nista ne resava, tj. sve do trenutka kad shvatis da mu tvoje reci nista ne znace. U tom slucaju, treba tuci, drugacije ne mozes izvuci dete iz neceg loseg.
Mene moje nikada nisu bili, uvek smo pricom sve resavali.

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










127
poruka na forumu
691 7270



post # 90 | 14.11.2011 , 2:12 PM

netreba ih tuci,nego sesti snjima i popricati.











1982
poruka na forumu
331 4273



post # 91 | 14.11.2011 , 4:22 PM

ddavor, slazem se s tobom

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 92 | 16.11.2011 , 9:15 PM

Decu netreba tuci!!!!!
Pojedine roditelje treba :D
Dete nezna u cemu gresi ako mu ne objasnemo ne razgovaramo sa njim,mene je mama znala tuci
bez da mi obajsne zasto eto jer sam mozda prosula sok ili slicno angry2
Sa djecom treba lepo ali uvek u prici s njima ako je ozbiljno s povisitim strim tonom da bi shvatili da mislimo ozbiljno
Ako je nas jedini odgoj batina onda ne treba ni da imamo dete,samo jedno kazem danas se ni zivotinje ne tuku a kamoli dete
ja sam dobijala batine svako malo jer kazu bila sam mirna i povucena :D ali ja moje tuci necu garant !!
Uvek sam spremna sesti saslusati porazgovarati pokusati naci razumevanje naci se u toj dobi posavetovati :)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 93 | 28.11.2011 , 9:41 PM

Mene nisu tukli.
Zato što sam bila dobro dete s' kojim se moglo RAZGOVARATI!
E u tome je stvar.
Ima dece koja neće da slušaju pa kad ih ''izlemaš'' onda da vidiš kako znaju šta sme a šta ne. :D
Dakle, ne mislim da se treba iživljavati nad detetom za svaku sitnicu ali treba ga udariti kad je BEZOBRAZNO.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 94 | 28.11.2011 , 10:26 PM

Quote (Marija_Nikola)
Dakle, ne mislim da se treba iživljavati nad detetom za svaku sitnicu ali treba ga udariti kad je BEZOBRAZNO.


e ja kazem da si strasna slazem se a slazes li se ti da mnogo bolje zvuci Marija_Davor nego Marija_Nikola, pa ti razmisli :D poljubac lol

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 95 | 29.11.2011 , 10:50 AM

Quote (Davor)
e ja kazem da si strasna slazem se a slazes li se ti da mnogo bolje zvuci Marija_Davor nego Marija_Nikola, pa ti razmisli

Hahaha lol
Baš si me lepo nasmejao! :D








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 96 | 29.11.2011 , 12:43 PM

Treba.... jer,nesto jednostavno nemozes recima opisati... oni koji u detinjstvu nisu dobijali batina uz objasnjenje posle zasto, uglavnom su razmazena deca, i retko imaju svoj zivot kad odrastu...ili postanu mafijasi, drogirasi, pijandure, lutalice...retko ko uspe u zivotu stekavsi svojim rukama...Razna bogatstva i nasledstva mogu samo da im pomognu,nazalost.... tuzno je to...treba ih vaspitati na pravi nacin, da me neshvatite pogresno, ne treba decu tuci svakodnevno, povremeno ...

:P









349
poruka na forumu
53 753



post # 97 | 07.12.2011 , 9:53 PM

nisam za batine

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









275
poruka na forumu
487 4191



post # 98 | 07.12.2011 , 11:46 PM

Pa razgovor je kao naucno dokazano da je resenje ali prakticno motka je cudo :D ahahahha

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 99 | 07.12.2011 , 11:58 PM

Kao poslednja alternativa....
Mada ako se dobro postavis u samom pocetku dok su mali.Za to nece biti nikad potrebe.
Ali....ako hoce da skoci u provaliju,necu ga pustiti.Pa makar morao da upotrebim ''cvrstu ruku''.(za njegovo dobro)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









213
poruka na forumu
5 74



post # 100 | 08.12.2011 , 0:06 AM

Ima ona izreka "Motka je i medvjeda ukrotila" ili tako nešto , samo što se o ovom slučaju radi o ljudskom biću kojem je data mogućnost mišljenja.Dakle, djecu ne treba tući , ali već od samog početka kada počnu da shvataju svijet oko sebe treba ih upoznati s tim šta je dobro , a šta loše , tj. izgraditi im moralne principe na osnovu kojih oni kasnije mogu sami odlučiti šta smiju ,a šta ne.Eto neko moje skromno mišljenje :)


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?
Search: