Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Prostitucija






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 41 | 15.03.2011 , 7:11 PM

AU BRE SCORPIO,PA GDE BI SE JA NA TEBE NALJUTIO.... biggrin NEMOJ TI NA MENE!!! JA SAM LUPIO U POSTU BEZVEZE!!! biggrin biggrin biggrin tongue tongue tongue ali u cisto pozitivnom smislu... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 42 | 15.03.2011 , 9:01 PM

nema ljutnje lave cool
uvek smo tu jedni za druge cool

!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 43 | 16.03.2011 , 0:42 AM

Quote (badule)
Scorpio,SEREŠ ... A dobri smo... kakvu ti to oplodnu tečnost nudiš? Jel to oglas,pa da te banujem zbog reklamiranja...

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA .... MOJE VAMA DOBRO biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Quote (MarijanaBK1)
nismo mi to imali u skoli, imali smo u domu zdravlja, bili su stariji zenski ginekolozi, koje su nam govorile sta su one sve dozivele za vreme njihovog dugogodisnjeg rada... verovali ne bi od kakvih su sve bolesti zene bolovale i koliko je klinkica od 14-15 godina ostajalo trudno... poenta je u tome, kad se necemu najmanje nadas moze da te iznenadi... e sad nekoga prijatno nekoga neprijatno... u ovom slucaju samo neprijatno...

Znam ja to sve... citala sam o tome i naslusala se koje kakvih prica, trauma i posledica. Zato sam i po nekom pitanju staromodna, bar tako su me neki smatrali od drustva... drugarice uglavnom dok su me muski cenili do besvesti. Moja bivsa drugarica je spavala sa po 3-4 decka dnevno wacko sta cak i sestru je navela tim putem tako da je ta mala sa 15 vec abortirala.Od tad vise nije dobila menstraciju i pitanje je dal ce uopste ( nema toga... nema dece ) Ja se drzim svog debelog i neiteresuje me nikakvo svrljanje i experimentisanje sa vezom.
Pozabavimo se temom koju sam otvorila " Seksualno obrazovanje" i tamo sve lepo da napisemo, kako-sta-zbog cega-posledice. Videcu sa Rogijem dal bi smeli i slike uz bolesti o kojima cemo pisati da postavljamo.... <_<

Quote (scorpio978)
u pravu si--kada muskarac spava sa vise zena onda je FRAJE|R a za zenu kazu da je KURVA

I zbog te etikete joj deca ispastaju. " Mama ti kurva, je*o sam ti mamu, tvoja mi mama radila ovo i ono" wacko Za muskarce nemam sta da kazem lose. Svaki muskarac ide tamo gde mu je bolje, logicno, a i njemu se nista ne prepoznaje dok kad zena izgubi nevinost tu je vec druga prica.










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 44 | 16.03.2011 , 9:58 AM

Quote (badule)
Ja mislio da je to priča iz starih vremena,msm to o nevinosti...

pa to pricaju neki... ae sad ti nama, ti si musko, zar vama muskarcima to ne prija kad znate da ste joj prvi? ili kad si sa nekom devojkom, a ne cujes po kraju, ovu nema ko nije je*ao, vec samo reci hvale? prija zar ne?


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 45 | 16.03.2011 , 7:08 PM

pa iskren da ti budem,to mi je bilo vazno kad sam imao 15,16 ili 18 godina. U vreme kad sam jos bio nesiguran u sebe,kasnije sam trazio izazove. Ali Marijana,kad se muskarac zaljubi,svejedno mu je da li je imala samo njega ili je bio sto prvi. Bitno je da kad smo u vezi,i dok smo u vezi,ja budem jedini. Pre i posle vise nije bitno. I ne radi se o broju,prvi ili poslednji,vec o jednoj iskrenosti izmedju partnera.
Kako bih ja mogao da trazim od nekoga cistotu,pod znacima navoda,ako sam nisam cist? To bi bilo samo politicki korektno,da se lazemo. Ali ljudski,fizicki ili na bilo koji drugi nacin to je strasno nekorektno i diskriminirajuce. Ja u vezi sa devojkom,delim i lose i dobro,i jare i pare. U vezi,dajem-ne trazim,ali i dobijam-ne molim....
Ako tako postavis vezu,na temelju jednakosti i iskrenosti,veza ima izgleda. Proslost i brojevi tu nemaju sta da traze,jer,naprosto,ne zivi se zarad proslosti,vec zarad BUDUCNOSTI. A i ko sam ja da nekome brojim partnere ili ko je devojka da meni broji partnere? Ako nam je lepo-onda OK,ako nije-ADIO MARE!!! biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 46 | 16.03.2011 , 8:52 PM

pa dobro ne kazem, ako se voli to je drugo... ali sigurno ce ti vise prijati kad ti drugu polovinu hvale, a ne da pljuju po njoj, cak i da to ne dotice nece ti biti pravo sto tako pricaju... ali ne bitno otisli smo malo od teme... smile

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










904
poruka na forumu
96 378



post # 47 | 17.03.2011 , 1:37 AM


E.... ovog Baduleta bas volim, dobrica je, ali je glup ko niko. BAs sam se iznenadila kad sam procitala ovo --->

Quote (badule)
pa iskren da ti budem,to mi je bilo vazno kad sam imao 15,16 ili 18 godina. U vreme kad sam jos bio nesiguran u sebe,kasnije sam trazio izazove. Ali Marijana,kad se muskarac zaljubi,svejedno mu je da li je imala samo njega ili je bio sto prvi. Bitno je da kad smo u vezi,i dok smo u vezi,ja budem jedini. Pre i posle vise nije bitno. I ne radi se o broju,prvi ili poslednji,vec o jednoj iskrenosti izmedju partnera.
Kako bih ja mogao da trazim od nekoga cistotu,pod znacima navoda,ako sam nisam cist? To bi bilo samo politicki korektno,da se lazemo. Ali ljudski,fizicki ili na bilo koji drugi nacin to je strasno nekorektno i diskriminirajuce. Ja u vezi sa devojkom,delim i lose i dobro,i jare i pare. U vezi,dajem-ne trazim,ali i dobijam-ne molim....
Ako tako postavis vezu,na temelju jednakosti i iskrenosti,veza ima izgleda. Proslost i brojevi tu nemaju sta da traze,jer,naprosto,ne zivi se zarad proslosti,vec zarad BUDUCNOSTI. A i ko sam ja da nekome brojim partnere ili ko je devojka da meni broji partnere? Ako nam je lepo-onda OK,ako nije-ADIO MARE!!!

Lupetas bre! Sad me nerviras. Ti koji si bre totalno ok. NORMALAN, DIVAN, ISKREN, MA STRAVA pricas da ti je svejedno dal se tvoja devojka fircala sa celim krajem, jebo ko je stigo i tebi je to ok. Ma je*em ti ja tu njenu " cistotu" zalivala se spermom i pusila ku*ceva i ku*ceva pa ti ta usta da ljubis. BLAK! Onda kad ti je svejedno uzmi pa ti pusi kad je to lepo! Tebi takvom treba andjeo od devojke, neko ko ce ko Boga da te gleda i bude ti veran ko pas, a ne neka fuksetina koju nesmes da ostavis samu kuci jer je lakoma na ku*ac!

Quote (MarijanaBK1)
pa dobro ne kazem, ako se voli to je drugo... ali sigurno ce ti vise prijati kad ti drugu polovinu hvale, a ne da pljuju po njoj, cak i da to ne dotice nece ti biti pravo sto tako pricaju... ali ne bitno otisli smo malo od teme...

Ma bre Badule je legenda, lav moj prepametni, lupeta gluposti, kakva bre crna ljubav Marijana, covek je drogiran ovo pisao, pa samim ovim sto si rekla samo si pogledala malo dalje u buducnost, Badule nema pojma da deca prezivljavaju kosmare zbog takvih majki, jos kad su u pitannju zenska deca IJU STRASNO!!! Uzmu dripci da se izivljavaju nad njom, tretiraju je lose jer misle da je drolja kao majka.












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 48 | 17.03.2011 , 9:49 AM

Badule je glup pa će da se pravi glup i da ne pročita gornje redove... smile Vidim da misliš,tj ne praviš razliku izmedju klinki koje se je.u iz sporta sa svima redom,i onih kojima je to posao. .. Tebi je to svejedno... Ali nije svejedno... Kao u reklami. Misliš li da tvoj debeli nije nijednoj li.ao? VUCHICE čemu vodi tvoj puritanizam? Misliš li da mi muskarci treba u svakoj curi da gledamo automat za pusenje? Ili treba da svaku pitam pri upoznavanju -IŽVINI ,KOME SI SVE PUŠILA? Ali,ja to ne razumem,jer sam glup. A ti samo nisi razumela kontekst mog posta. smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 49 | 17.03.2011 , 12:02 PM

TIME OUT cool cool
bez uvreda - ko kako shvata temu ili pogresno protumaci tekst - ne daje nikome za pravo da vredja druge forumase dry

!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 50 | 17.03.2011 , 12:16 PM

smile ma nema uvreda... Razlike u mišljenju moraju da postoje... To nadogradjuje ljudski um. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Inače TIME OUT je bila grupa Dade Topića,iz vremena pesme DA LI ZNAŠ DA TE VOLIM... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









336
poruka na forumu
14 114



post # 51 | 17.03.2011 , 2:41 PM









904
poruka na forumu
96 378



post # 52 | 18.03.2011 , 0:48 AM

Badule IZVINI ako sam te uvredila. To mi nije bila namera. Kao prvo nisam takav covek, inace sam budala koja prasta i mnogo puta precuti nesto sto mu smeta. Nikad se neljutim, iskrena sam do daske, a to se sad iskundacilo. Jer, shvaceno je onako kako nisam mislila.

Konkretno sam mislila na sljam koji ti kako kazes se je*e iz sporta, nisu to mili moj samo klinke, devojka od 20-30 nije klinka. Te stuke kako ih ja nazivam nemaju sta da traze kraj coveka kao sto si ti, jer moje misljenje o tebi je jako visoko i veoma cenjeno. Da je bilo bilo kakvog loseg u mom iskazu poslala bih ti pp i lepo rekla " E Badule znas... " ali nije, iznela sam samo svoje misljenje, ovo je forum, mi piskaramo medjusobno i razmenjujemo misljenja, koja mogu i ne moraju da se slazu!

Quote (sandra1000)
E.... ovog Baduleta bas volim, dobrica je, ali je glup ko niko. BAs sam se iznenadila kad sam procitala ovo --->

To je receno vise iz neke glupe sale, a ne da bi se Badule uvredio jer ja sam rekla " glup kao NIKO" a ne "glup kao ku*ac"
i tackice koje se dodaju posle mog GLUP KAO... nemaju smisla jer nije nikakva pogrdna rec u tim tackicama!

Quote (badule)
Badule je glup pa će da se pravi glup i da ne pročita gornje redove... Vidim da misliš,tj ne praviš razliku izmedju klinki koje se je.u iz sporta sa svima redom,i onih kojima je to posao. .. Tebi je to svejedno... Ali nije svejedno... Kao u reklami. Misliš li da tvoj debeli nije nijednoj li.ao? VUCHICE čemu vodi tvoj puritanizam? Misliš li da mi muskarci treba u svakoj curi da gledamo automat za pusenje? Ili treba da svaku pitam pri upoznavanju -IŽVINI ,KOME SI SVE PUŠILA? Ali,ja to ne razumem,jer sam glup. A ti samo nisi razumela kontekst mog posta.

Zensko i musko nije isto. Ti ribe da nizes na onu stvar kao raznjice to i nije toliko lose, musko si, ali da zena skace sa k. na k. to je nenormalno, bolesno, odvratno i prljavo. Tebe kao muskarca niko nece nazvati ku*vetinom vec nju. Pricam o ZENAMA kao ljudckim bicima koja radjaju decu i ta deca zbog losih majki lose prolaze, o muzevima koje tuku takve zene jer se ku*vaju, zbog napustene dece koje su bas takve zene ostavile, zbog ubistava koja se desavaju kad neko nekog navata u prevari...

Badule bake mi moje nisam mislila nista lose, izvini ako sam te uvredila. A ja spunim pravom mogu da kazem da je svaki mm² moje duse i mog tela cist kao suza, jer ja sam se dala samo jednom coveku!












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 53 | 18.03.2011 , 6:29 AM

Ma nema veze,nema šta da se ljutim ili vredjam. Svi imamo svoje stavove... Ja samo ne verujem da ikoga mogu da volim,ako bilo koga mrzim. Svako ima svoju putanju... A i odmakli smo od teme. smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









136
poruka na forumu
6 79



post # 54 | 19.03.2011 , 2:15 AM

Quote (sandra1000)
IZvini sto te pitam ovako, ali iskreno je pitanje jer gresis sto ovo govoris!
Ti si musko, imaces zenu, a mozda i zensku decu... Da li bi se slozio sa time da ti cerke i zena rade na takvom mestu. A i kakva korist od tih lekarskih pregleda kad je ku*va, ku*va? Niti moze biti zena, a nemoze ni majka, to ti je etiketa za ceo zivot! Sad me verovatno razumes i znas gde si pogresio.

uhhhh Sandra Sandra...kao prvo ja sam carobnjak a carobnjak nikad ne gresi :P...kao drugo otkud ti pravo da kazes nekome da gresi :P...kao trece ovde diskutujemo o prostituciji uopsteno a ne o mojoj mami ili sestri...kao cetvrto ovo sto si rekla za ku*rve je opasna diskriminacija i necu ni da komentarisem...kao peto ja ne zivim u svetu gde nekome neko lepi "etiketu" i gde je neko obelezen za ceo zivot...kao sesto slazem se sa baduletom da nije bitno ko je sa koliko njih bio ako se neko voli i uopste sa svim sto je rekao....kao sedmo ne smes dozvoliti da te nesto toliko dotice.







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 55 | 19.03.2011 , 1:53 PM

Quote (alienhunter)
uhhhh Sandra Sandra...kao prvo ja sam carobnjak a carobnjak nikad ne gresi :P...kao drugo otkud ti pravo da kazes nekome da gresi :P...kao trece ovde diskutujemo o prostituciji uopsteno a ne o mojoj mami ili sestri...kao cetvrto ovo sto si rekla za ku*rve je opasna diskriminacija i necu ni da komentarisem...kao peto ja ne zivim u svetu gde nekome neko lepi "etiketu" i gde je neko obelezen za ceo zivot...kao sesto slazem se sa baduletom da nije bitno ko je sa koliko njih bio ako se neko voli i uopste sa svim sto je rekao....kao sedmo ne smes dozvoliti da te nesto toliko dotice.

to sto kazes da diskutujemo uopsteno, i one su necije majke, sestre, cerke... a sto kazes da ne zivis u svetu gde udaraju etikete, (ako si u Srbiji) zivis itekako, jedno je da devojka, zena, ima iza sebe vise muskaraca, ali oni sa kojima je zato sto se njoj svidjaju, sa kojima se oseca lepo, a drugo je da sluzi kao predmet gde ce se neki matori dribac istresti... a sa ovim sedmim se slazem, ustalom njihov zivot njihova stvar, ali je strasno znati da nekome sluzis kao zabava, kao trenutno zadovoljstvo...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










136
poruka na forumu
6 79



post # 56 | 19.03.2011 , 2:14 PM

nazalost u srbiji sam smile ma to ste vi zene podlozne tim uticajima okoline ili misljenja drugih i dozvolite da vam se mesaju u zivot....ja to lepo izvadim veeeliki mistraljez i samo tatatatatatataa i svi nestanu heheh ...a takve osobe koje gledaju neciji drugi zivot i pokusaju da se mesaju nisu vredne ni pomena i za mene ne postoje i zato kazem da ne zivim u tom svetu i hiljadu mu lavora sad sam ustao a dva je sata jaaaaoooojjjj






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 57 | 19.03.2011 , 3:26 PM

ahahahahaha, posten svet odredio prvu smenu... biggrin pa to je ono sto sam vec negde napisala, niko nece reci da je muskarac kurva, nego ce svi reci za zenu, i njima vec time udaraju etiketu... a za te sto vole da pricaju da je neko ovakav i onakav, prvo nek pogledaju da li su njihove ruke ciste pa nek kazu nesto za drugog...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










136
poruka na forumu
6 79



post # 58 | 19.03.2011 , 3:51 PM

heheh ma nemoj :P ..posten svet kao ja nema posao a ne moze ni da nadje bez veze tako da cut tu heheheheh...a ovde skacemo sa teme na temu...koliko sam ja shvatio ovde ne pricamo o tome sta ce neko reci nego o zenama koje tako zaradjuju za zivot....i to je njihova stvar i ako su one tako odlucile ja ih podrzavam biggrin ...ne mislim tu na zene koje su postale zrtve i koje neko tera, nego na one koje svojom voljom tto rade..posao kao i svaki drugi..ehh kad se setim u bg-u sve agencije sam davno obisao i uvek smo se siti ispricali i uvek je bilo kolaca i soka ..cak sam se i za cigare grebao hehehe jaooj hocu ponovooooo








904
poruka na forumu
96 378



post # 59 | 20.03.2011 , 2:46 AM

Quote (alienhunter)
uhhhh Sandra Sandra...kao prvo ja sam carobnjak a carobnjak nikad ne gresi :P

Kao prvo i vidi se da si "carobnjak" samo ti fali stapic.

Quote (alienhunter)
kao drugo otkud ti pravo da kazes nekome da gresi :P

Kao drugo pa pogresila sam, iskreno da ti kazem. Badule je ljut na mene sad, nisam znala da je toliko osetljiv. Nisam imala nameru da ga povredim. A i ja sam preterala sa svojom od srca recenom izjavom, jer nisam znala to sto sada znam, a to je da neko moze da voli sljam. Zato sam mislila da Badule gresi jer neko ko je "cist" 100% i mentalno i dusevno nemoze sebi tako neso da dozvoli, zato sam rekla da gresi.

Quote (alienhunter)
kao trece ovde diskutujemo o prostituciji uopsteno a ne o mojoj mami ili sestri

Kao trece niciju majku i sestru nisam prozvala!!! NITI IMAM PRAVO TAKO NESTO DA RADIM!!! O ovom filovanju govorim kad nego preokrece moje reci!

[bgcolor=red]IZvini sto te pitam ovako, ali iskreno je pitanje jer gresis sto ovo govoris!
Ti si musko, imaces zenu, a mozda i zensku decu... Da li bi se slozio sa time da ti cerke i zena rade na takvom mestu. A i kakva korist od tih lekarskih pregleda kad je ku*va, ku*va? Niti moze biti zena, a nemoze ni majka, to ti je etiketa za ceo zivot! Sad me verovatno razumes i znas gde si pogresio.[/bgcolor]

Ovde sam ga pitala da li bi razmisljao ovako kako razmislja da ima zenu i cerke, a ne nesto licno upuceno zeni, majci i deci, tako da carobnjak sa izmisljotinama i preokretanjem reci bezi sto dalje od mene jer to najvise mrzim. Sad znas! Inace, Badule koliko god da se batrga i tvrdi suprotno ja glavu dajem na panj da kad bi zavoleo devojku sa kojom je nikad nebi dao da se ...... sa strane, vec da bude samo njegova. Zato sam rekla jednom k. uvek k. zato sto tesko da moze da bude postena zena!

Quote (alienhunter)
.kao cetvrto ovo sto si rekla za ku*rve je opasna diskriminacija i necu ni da komentarisem

Kao cetvrto ma jel, a kako da ih zovem " TETE LAKOME NA ONU STVAR" Ku*vi danas ima koliko hoces. Ja imam mu*a da kazem onako kako jeste a ne da se foliram i glumim ludilo kad nije tako. Boli me uvo sta ko ima da mi zameri moje misljenje je tako. Kad ku*ve budu imale drugi naziv zvacu ih drugacije!

Quote (alienhunter)
kao peto ja ne zivim u svetu gde nekome neko lepi "etiketu" i gde je neko obelezen za ceo zivot

Kao peto pa normalno kad si sa nekog drugog sveta. Sta ti koji imas 30-40 godina nikad nisi nizajednu devojku koja ti se nije svidela rekao ruznu rec, jesi rekao si, mozda ne licno njoj ali u muskom drustvu da. Glupo je da propagiras neku dobrotu kad ti neko nije ok onda nije ok. Samo ludom moze da bude sve ok.
Beograd ti je leglo ku*vi, dilera, narkomana, lopova, hostaplera, kriminalaca, prevaranata.... svega loseg, onih normalnih je jako malo, i to malo se svrstava u ovu ozlojadjenu gomilu sljama jer im je zalepljena etiketa, sve van Beograda je brate moj sasvim druga prica, a ja da imam par stotina evra sagradila bih sebi kucu u najvecoj mogucoj selendri sto dalje odavde, sadila cvece, kosila travu i uzivala u zivotu. A da nezaboravim, neznam odakle si, ali svaka devojka koja dodje iz Beograda u neko selo ili neki drugi grad, nebitno zurka, svadba... rodjendan i cuje se sa je iz Bg-a, beze od nje ko da je sugava, a muskarci se sprdaju i ponizavaju je, zato sto svi misle da su sve devojke isti sljam sa Beogradskog asvalta. E pa nisu!

Quote (alienhunter)
kao sesto slazem se sa baduletom da nije bitno ko je sa koliko njih bio ako se neko voli i uopste sa svim sto je rekao

Kao sesto dobro to je vase da tako mislite, meni to nije normalno, da neka droca koju je pregazila vojska penisa zavrsi kraj nekog savrsenog! Meni je to bolesno. Kad je krenula putem sljama nek ostane sljam i nek bude devojka nekog kriminalca, matorca, svalerka nekome, nebitno, ja sam samo rekla da takva nije za Baduleta.

Quote (alienhunter)
kao sedmo ne smes dozvoliti da te nesto toliko dotice.

I kao sedmo ne dotice me, samo sam malo srcano odreagovala jer vec sam ti objasnila u kao prvo, kao drugo, kao trece, kao cetvrto, kao peto, kao sesto i sad kao sedmo da je sljam za sljam, a andjeli za anjele!

Quote (alienhunter)
nazalost u srbiji sam ma to ste vi zene podlozne tim uticajima okoline ili misljenja drugih i dozvolite da vam se mesaju u zivot....ja to lepo izvadim veeeliki mistraljez i samo tatatatatatataa i svi nestanu heheh ...a takve osobe koje gledaju neciji drugi zivot i pokusaju da se mesaju nisu vredne ni pomena i za mene ne postoje i zato kazem da ne zivim u tom svetu i hiljadu mu lavora sad sam ustao a dva je sata jaaaaoooojjjj

Bices lepsi i zdraviji ako vise spavas biggrin zato opusteno. Postujem to sto si rekao da uticaj drugih na nas ostavlja ovakve "posledice" aj da nazovem to posledicama. Shvati da u Beogradu gde god da izadjes si okruzen takvim ljudima, momci su totalno otrovani, kako zinu tako govore ogavne stvari, narocito ovi uspaljeni klinci koji bez blama nalupaju samare devojci kao jedan juce ovde ispred zgrade, nemaju ono zdravo u sebi jer su okruzeni kao sto rekoh olosima, lazima, krvlju, na to su navikli i to im je normalno.

Ja sam vec rekla NIKAD SE NELJUTIM, OBOZAVAM DA SE ZEZAM I VELIKI SAM DRUG, TAKO DA OVO MOJE SHVATIS KAO ODGOVOR NA STA SI TI NAPISAO A NE REVANS TEBI LICNO.

Quote (MarijanaBK1)
ahahahahaha, posten svet odredio prvu smenu... pa to je ono sto sam vec negde napisala, niko nece reci da je muskarac kurva, nego ce svi reci za zenu, i njima vec time udaraju etiketu... a za te sto vole da pricaju da je neko ovakav i onakav, prvo nek pogledaju da li su njihove ruke ciste pa nek kazu nesto za drugog...

O tome Marijana pricam, ti zensko pa kapiras iz cuga, ni krivim ni duznim lepe etikete, za sve okolo su Beogradjanke lose, nebitno dal je znaju kao coveka vec samo tako lupe i to im je ok. Dal su nekog povredili time bas ih briga.

Quote (alienhunter)
heheh ma nemoj :P ..posten svet kao ja nema posao a ne moze ni da nadje bez veze tako da cut tu heheheheh...a ovde skacemo sa teme na temu...koliko sam ja shvatio ovde ne pricamo o tome sta ce neko reci nego o zenama koje tako zaradjuju za zivot....i to je njihova stvar i ako su one tako odlucile ja ih podrzavam ...ne mislim tu na zene koje su postale zrtve i koje neko tera, nego na one koje svojom voljom tto rade..posao kao i svaki drugi..ehh kad se setim u bg-u sve agencije sam davno obisao i uvek smo se siti ispricali i uvek je bilo kolaca i soka ..cak sam se i za cigare grebao hehehe jaooj hocu ponovooooo

Prostituke koje to vole i rade zato sto zele su jedno, a devojke otete i prisiljene na prostituciju su sasvim nesto drugo. To je tema i o tome se prica, nemozes da kazes da se prostituisu i tako zaradjuju za zivot kad prostitukte imaju svoje gazde od kojih nemogu da odu, one se nevracaju svojoj kuci i tako da one nemaju svoj zivot vec im ga neko drugi zivi. Dal ona to htela ili nehtela da radi ona kad se odluci da se prostituise ona postaje tudje imovina, tu nema e sad vise necu da radim odoh kuci.
I eto sam si lepo rekao Bg-u si sve agencije obisao, pa sta ce majke ti u Bg-u agencije kad je to "fin grad" toga "nema" kod nas. O tome ti pricam a ti si kontradiktoran. Kad ti je do kolaca i soka i grebanja za cigarete nije kasno da postanes makro... samo da znas da kolaci goje, a od cigareta se mozes razboleti biggrin :D biggrin naravno ovo je SALA, jer kao rece Anubis u poslednje vreme se sve nesto pogresno shvata biggrin












136
poruka na forumu
6 79



post # 60 | 20.03.2011 , 3:48 AM

eee tako te volim opustenu ....ne znam kako je sad u bg-u moram malo doci nisam bio skoro mada mi svi govore da ni ne dolazim hehehe....naravno da je sala ..budi mi dobro biggrin

p.s: inace ovde kod meen u mirnom malom fruskogorskom selu lude za beogradjankama hehehe



Poruku je menjao/la alienhunter - Nedelja, 20.03.2011, 3:50 AM


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Search: