Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Prostitucija




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 61 | 20.03.2011 , 1:12 PM

Quote (sandra1000)
O tome Marijana pricam, ti zensko pa kapiras iz cuga, ni krivim ni duznim lepe etikete, za sve okolo su Beogradjanke lose, nebitno dal je znaju kao coveka vec samo tako lupe i to im je ok. Dal su nekog povredili time bas ih briga.

Ma vidim ja, da se ti i ja odlicno razumemo, i slazem se sa ovim sto si rekla za devojke iz Bg-a. Imam dosta rodbine po Srbiji i gde god da odem, svi prvo pokusavaju da mi se ulizuju i slicno, a ja to ne volim, volim da se upoznam sa ljudima, da razmenimo misljenja, ali u 90% slucajeva provalim kakvi su i odmah ih otkacim ako mi ne odgovaraju, pa to odmah krene da im smeta i krenu da pljuju po tebi... nisam od onih ko ce da gleda dal neko ima ili nema, dal je beo ili crn, vec gledam iskljucivo kako se ponasaju pre ma meni, ko je covek prema meni i ja sam prema njemu.

a ti badulence nemoj da se ljutis na sandricu nije ona nista lose rekla, tj. nije nista lose mislila... ona je takva osoba koja brzo plane na neke stvari... ali je dobra, ipak je to nasa vucica... smile


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 62 | 20.03.2011 , 11:16 PM

Quote (badule)
NE ZNAM DA LI SAM NAPISAO DA NISAM LJUT.....

ja sam pazljivo citala, videla sam da nigde napisao da si ljut ali vidim da je sandra napisala da si ljut, reko otkud znam mozda ste preko poruka nesto pisali pa si joj rekao da si ljut...

Quote (badule)
MARY,TATA TI JE POLICAJAC,NEKA TI OBJASNI KAKO UGLAVNOM DOBRE CURE POSTAJU PROSTITUTKE....

pa iskreno on je se svasta nagledao, mnogo toga i ne prica, ali najvise ima devojki koje to rade zbog para, ali ne da bi prezivele nego da bi kao sto si rekao imale za drogu, ali i da se hvale drugaricama kako imaju pare da kupuju markirane torbice, cipele i garderobu... ja razumem da zivimo u bednoj zemlji i da se jedva prezivljava, ali sigurno ce te vise ljudi postovati ako radis i kao cistacica nego da lezes sa nekim samo radi njegovog zadoljstva... ne znam to je moje misljenje, neko se slaze a neko ne... uostalo i ne moraju da se slazu, ni ja se ne slazem sa svacijim... Secam se jednom kad je tata dosao kuci iz nocne smene, imali su raciju, i pricao kako je klinka od 15godina se napila svasta radila, i na kraju zavrsila u bolnici na ispiranje su je vodili zato sto se predozirala, sto alkoholom sto narkoticima... Kao roditelji su dosli po nju, placu i hvataju se za glavu... Prvo pitam se samo sta je radila devojcica od 15 godina u nocnom klubu, to je jos dete... kad je ispricao, ja mislim da je 500 puta rekao hvala ti Boze... i znam da se to odnosilo na mene, zato sto meni je to odvratno, ne padam pod uticaj drustva i odupirem se svemu... Moji mi nikad nista nisu branili, jer znali su da ako nesto naumim da cu to i da ostvarim... tako da su uvek isli sa pricom da razmislim o svemu i savetovali su, da ne dozvolim da mi okace etiketu, jer cu je ceo zivot nositi... sad zavisi sve od deteta, ali njihove reci mene su navodile na razmisljanje i shvatala sam da su u pravu... Jos dok sam bila 8.razred svo moje drustvo je probalo da pusi cigarete, mali milion puta su i meni nudili nisam htela. U srednjoj skoli takodje, samo sto su mi posle nudili i travu... Mrzim devojke koje se ubiju od alkohola i posle idu i povracaju, nista gore... ispadaju jadne... Pijem i ja alkohol, ali ne napijam se, kad osetim da me hvata ili da mi ne prija stajem... Kad izadjem sa drustvom i svi naruce alkohol da piju, meni ako se ne pije ima da pijem sok i tacka... SVE JE TO BADULE, STVAR UMA, KOLIKO DRZIS DO SEBE, KOLIKO IMAS SVOJE JA, JER AKO SVI SKACU U BUNAR MORAM I JA? NARAVNO DA NE...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










904
poruka na forumu
96 378



post # 63 | 21.03.2011 , 1:50 AM

Quote (alienhunter)
eee tako te volim opustenu ....ne znam kako je sad u bg-u moram malo doci nisam bio skoro mada mi svi govore da ni ne dolazim hehehe....naravno da je sala ..budi mi dobro
p.s: inace ovde kod meen u mirnom malom fruskogorskom selu lude za beogradjankama hehehe

Eh ta Fruska gora... Bila sam tu i veoma je lepo, super sam se provela. Najlepsi deo Srbije. Bg ti je u uzasnom stanju, sprema se neki haos na ulicama, tenzija u vazduhu je sve veca i veca, sa Pancevca skacu ko sasavi, i tuku se po ulicama, u posledje vreme mi je super kod kuce. Ja da mogu ovaj stan da prodam za vece pare, kupila bih kucu sa dvoristem i cuvala cubaste kokoske i paunove, imala bi najanje 4 psa a o mackama da nepricam, ja sam rodjena za zivot na nekoj farmi punoj cveca, ovde imam terasu u koju stane 30 saksija i to mi je sva sreca. Kad dobijem na loto-u sve sa foruma vodim na more! biggrin

Quote (MarijanaBK1)
Ma vidim ja, da se ti i ja odlicno razumemo, i slazem se sa ovim sto si rekla za devojke iz Bg-a. Imam dosta rodbine po Srbiji i gde god da odem, svi prvo pokusavaju da mi se ulizuju i slicno, a ja to ne volim, volim da se upoznam sa ljudima, da razmenimo misljenja, ali u 90% slucajeva provalim kakvi su i odmah ih otkacim ako mi ne odgovaraju, pa to odmah krene da im smeta i krenu da pljuju po tebi... nisam od onih ko ce da gleda dal neko ima ili nema, dal je beo ili crn, vec gledam iskljucivo kako se ponasaju pre ma meni, ko je covek prema meni i ja sam prema njemu.

Ma secam se sestrinog osamnaestog kad sam se pojavila na zurci momci su me gledali kao da u rukama imam neku mitraljez, pridjes sa svima da se pozdravis, one koje neznas upoznas, pruzaju ti ruku i tresu se. Neprijatno mi je kad se to desava, inace nevolim da neko zvera u mene. Kad smo otislu u Ripanj, diskoteka "Riziko" , culi da je tamo lepo i kad smo otisli uverili smo se. Sve je bilo ok dok nas desetoro Beogradjana nije ostalo samo u toj diskoteci. Mozda smesno zvuci, ali kao da smo bili opasani exlozivom, da neverujes kakva paljba iz diskoteke wacko

Quote (badule)
a ti badulence nemoj da se ljutis na sandricu nije ona nista lose rekla, tj. nije nista lose mislila...
Badule je ljut na mene sad, nisam znala da je toliko osetljiv.
MISLIM DA GRESITE....
NISTE NITI PROCITALE NITI RAZUMELE ONO STO SAM NAPISAO....
NISAM LJUT....
A NEMAM NI ZBOG CEGA DA BUDEM...
A NISAM NI GLUP....
A I MRZI ME DA VAM OBJASNJAVAM...
ALIENHUNTER JE PROCITAO DOBRO STA SAM NAPISAO...
ZATO ME JE I RAZUMEO...
BILO BI RUZNO KADA BI VAS NEKI SIMPATICNI MLADIC SREO U PRESTONOM GRADU ILI VAN NJEGA PA VAS UPITAO IZVINITE MLADE DAME KOLIKO STE VI POPUSILE....
TEMA NIKAKO NE GOVORI O KLINKAMA KOJE SE MRCHU KAO ZADRUZNE OVCE ,VEC O PROSTITUCIJI,A TO NIJE ISTO....
99 POSTO PROSTITUTKI JE NATERANO DA RADE TAJ SVOJ BEDNI POSAO JER SU U KANDZAMA DROGE KLINKE TO RADE JER IM JE CEIF,JER SU KUCHKE,JER SU KAKO KAZE VUCHICA -LAKOME NA SPOLOVILO,ALI TO NIJE PROSTITUCIJA....
I DA,NE ZNAM DAL SAM VEC REKAO DA NISAM LJUT?
MISLIM DA VAS DVE TREBA DA PROCITATE BOLJE STA VAS DVE PISETE I STA DRUGI PISU....
MENI JE SVEJEDNO ODAKLE STE VAS DVE KAO I SVE DRUGE CURE S OVOGA SVETA,VAZNO JE DA STE DRUGI POL-LEPSI,KOJI JA VEOMA POSTUJEM I CENIM....
SUNCE JE ZUTO,NEBO JE PLAVO,MORE JE SLANO,BADULE NIJE LJUT.....AKO CITATE,RAZUMECETE...
MARY,TATA TI JE POLICAJAC,NEKA TI OBJASNI KAKO UGLAVNOM DOBRE CURE POSTAJU PROSTITUTKE....
NARAVNO DA IMA DOBRIH I LOSIH CURA,KAO I DOBRIH I LOSIH MOMAKA.JA VAM ZELIM ONE NAJBOLJE....
NIJE TACNO DA SAM JA REKAO DA MI JE SVEJEDNO KOLIKO JE MOJA CURA POPUSILA....CITATE TEKST KAO NATASA KANDIC.....
VUCHICE.... TI SI MOJE RECHI MALO ISPREVRTALA,ZAR NE?
NE ZNAM DA LI SAM NAPISAO DA NISAM LJUT.....
AH DA,PA NISAM LJUT....
NECU TO NI BITI....
NE ZNAM DA LI VI CITATE TO STO SAM NAPISAO,ALI JA NISAM LJUT.....
CENIM I POSTUJEM VASE MISLJENJE,ALI AKO SE SA NJIM NE SLAZEM,TO NE ZNACI DA SAM LJUT....
KOD NAS U SREMU POSTUJEMO TUDJE MISLJENJE....
KOD NAS SE RECI NE IZVLACE IZ KONTEKSTA....
NISAM LJUT,BRE...SAMO SAM MALO ZABRINUT....JER ME NISTE RAZUMELE,A BEJAH TAKO JASAN....

IZVINTE MOLIM VAS biggrin

Bejah ti dvosmislen, negledamo se i nepricamo da bi ti po zirazu lica znala dal ti se brk smesi ili si se namrstio. Znam da nisi ljut i znam da nisi ljut i znam da nisi ljut i znam da nisi ljut i znam da nisi ljut jer si to neeeeeeeeekoliko puta napisao. Vracamo se na temu " Prostitucija".

-tipovanje
-podvodjenje
-maltretiranje
-drogiranje
-prisiljavanje

Nek ovo bude o cemu cemo pricati, ako se neko seti jos necega nek pokrene polemiku.

Badulence REPLIKA !!!

Ne zalim da me shvatis ko nekog kretena koji savetuje svog brata da kad sretne devojku pita " Izvini macko koliko kilometara k. imas u sebi " NE NE I NE !!! Vec za skladan porodican zivot netreba neka sarulja, landara, fuksa vec normalna pristojna devojka koja zna sta su prave vrednosti zivota, a to se sve lako sazna u fazi upoznavanja netreba da je pitas kome je sve... radila i sta je radila.

Da pojasnim. Onim sto sam rekla nisam rekla da pitas devojku kome je sve pu*ila vec da kad upoznas neku i vidis da je landara lepo batalis, nadjes sebi dobru devojku koja voli kucu, decu, tebe i lepo sve to sa njom lepo ostvaris, da i kad odrtavis ima ko da brine o tebi, a ne da zbog tamo nekog drugog k. ostanes sam ko panj.

Quote (MarijanaBK1)
pa iskreno on je se svasta nagledao, mnogo toga i ne prica, ali najvise ima devojki koje to rade zbog para, ali ne da bi prezivele nego da bi kao sto si rekao imale za drogu, ali i da se hvale drugaricama kako imaju pare da kupuju markirane torbice, cipele i garderobu... ja razumem da zivimo u bednoj zemlji i da se jedva prezivljava, ali sigurno ce te vise ljudi postovati ako radis i kao cistacica nego da lezes sa nekim samo radi njegovog zadoljstva... ne znam to je moje misljenje, neko se slaze a neko ne... uostalo i ne moraju da se slazu, ni ja se ne slazem sa svacijim... Secam se jednom kad je tata dosao kuci iz nocne smene, imali su raciju, i pricao kako je klinka od 15godina se napila svasta radila, i na kraju zavrsila u bolnici na ispiranje su je vodili zato sto se predozirala, sto alkoholom sto narkoticima... Kao roditelji su dosli po nju, placu i hvataju se za glavu... Prvo pitam se samo sta je radila devojcica od 15 godina u nocnom klubu, to je jos dete... kad je ispricao, ja mislim da je 500 puta rekao hvala ti Boze... i znam da se to odnosilo na mene, zato sto meni je to odvratno, ne padam pod uticaj drustva i odupirem se svemu... Moji mi nikad nista nisu branili, jer znali su da ako nesto naumim da cu to i da ostvarim... tako da su uvek isli sa pricom da razmislim o svemu i savetovali su, da ne dozvolim da mi okace etiketu, jer cu je ceo zivot nositi... sad zavisi sve od deteta, ali njihove reci mene su navodile na razmisljanje i shvatala sam da su u pravu... Jos dok sam bila 8.razred svo moje drustvo je probalo da pusi cigarete, mali milion puta su i meni nudili nisam htela. U srednjoj skoli takodje, samo sto su mi posle nudili i travu... Mrzim devojke koje se ubiju od alkohola i posle idu i povracaju, nista gore... ispadaju jadne... Pijem i ja alkohol, ali ne napijam se, kad osetim da me hvata ili da mi ne prija stajem... Kad izadjem sa drustvom i svi naruce alkohol da piju, meni ako se ne pije ima da pijem sok i tacka... SVE JE TO BADULE, STVAR UMA, KOLIKO DRZIS DO SEBE, KOLIKO IMAS SVOJE JA, JER AKO SVI SKACU U BUNAR MORAM I JA? NARAVNO DA NE...

Tebe tvoj tatica zbog svega sto vidi cuva ko oci u glavi i sigurna sam milion posto da je strog bio kad si imala 14-15 godina. Danas roditelji deci za 18-ti ugradjuju silikone, pumpaju usta i sta sve jos, prave od njih idiote. Moj tata je prestrog bio za neke stvari tipa izlasci, on je bio rezervista 19 godina. Pitaj tatu ako neznas sta je to. Uvek smo pricali kao najbolji drugovi, i sve sto je rekao bilo je istina. A o baki da nepricam, njeni kongresi su mi danas skola. Slazem se Marijana sa tobom sa svakim tvojim slovcetom. Nemoram da imam nista nego da me gledaju kao sljam i tako tretiraju, a da imam sve. Ja moram da budem primer svom bratu i sestri i da im svakodnevno ponavljam sta i meni moja baka.












3239
poruka na forumu
372 2298



post # 64 | 21.03.2011 , 2:56 AM

U jbt zabole me oci dok sam sve procitao..... wacko

Ukratko slazem se sa ovim:

Quote (sandra1000)
pricas da ti je svejedno dal se tvoja devojka fircala sa celim krajem, jebo ko je stigo i tebi je to ok. Ma je*em ti ja tu njenu " cistotu" zalivala se spermom i pusila ku*ceva i ku*ceva

Quote (alienhunter)
IZvini sto te pitam ovako, ali iskreno je pitanje jer gresis sto ovo govoris!
Ti si musko, imaces zenu, a mozda i zensku decu... Da li bi se slozio sa time da ti cerke i zena rade na takvom mestu. A i kakva korist od tih lekarskih pregleda kad je ku*va, ku*va? Niti moze biti zena, a nemoze ni majka, to ti je etiketa za ceo zivot! Sad me verovatno razumes i znas gde si pogresio.

Nek mi niko ne kaze da mu nebi smetalo da bude s devojkom koja se kresnu*a sa svakim koga poznaje i kojoj je moral samo rec koju je ucila u osnovnoj skoli...

Nazalost upoznao sam jako puno takvih cura ( mnogo vise nego ovih normalnih ) tako da imam neku ideju o cemu pricam, a to sto neke ne naplacuju vec cisto iz zadovoljstva ne znaci da nisu ku*ve ( iskreno ne upotrebljavam tu rec u razgovoru ) jer to nije rec samo za zanimanje vec i psihicko i moralno stanje...

A da ne spominjem da su za mene glavni krivci roditelji, kakvi izlasci sa 13-14 god, kakvo spavanje kod decka sa 15 itd...

Nikada ne bih dozvolio sebi da budem u vezi sa takvom devojkom a ovo:

Quote (sandra1000)
Badule nema pojma da deca prezivljavaju kosmare zbog takvih majki, jos kad su u pitannju zenska deca IJU STRASNO!!!

Znam par cura s decom kojima se dan sastoji od toga ko ce im platiti pice i izjeba*i steta je su iz dobrih porodica i stvarno zgodne ( al koliko god zgodne posto znam sta sve rade nisam spreman rizikovat)..

Quote (badule)
Vidim da misliš,tj ne praviš razliku izmedju klinki koje se je.u iz sporta sa svima redom,i onih kojima je to posao. ..

Kad vec spomene razlike, a koje su to? Koliko ja znam jedina razlika izmedju takvih je sto neke naplate a neke rade probono... wink

Kazu "vuk dlaku menja ali cud nikada..." I to je ziva istina....


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 65 | 21.03.2011 , 10:34 AM

Quote (badule)
Ako ti ne razumeš osnovnu razliku izmedju toga što si nateran da radiš nešto i toga što radiš nešto jer ti se to radi,onda sam ja ozbiljno zabrinut za tvoje božansko razmisljanje. Takodje,ni u jednom delu teksta koji sam napisao ne stoji da bi meni ili bilo kome bilo svejedno s kim ce biti. To je Sandrina slobodna interpretacija mog teksta... Ti ga ver6vatno nisi ni procitao. Ali ga komentarišeš... To govori nešto o tebi... A tebi postavljam same question-koliko si ti cura pitao koliko ih je popushila? Misliš li da su sve silovane cure same krive za to,pa nemaju prava da se zaljube?...

Ma procitao sam ja druze sve nemaj brige za to al stvar je u tome sto se ne slazem da je 99% silom prisiljeno mislim da ih je vecina svojom voljom usla u to ( za one prisiljene naravno da je to nesreca za koju nisu odgovorne i imam puno razumevanje )...

Naravno da necu da pitam devojku koliko ih je pusi*s al nisam ja sad siso s neke planine il ko zna odakle pa da prvi put vidim zensku osobu naravno da mogu da procenim ljude posle nekog vremena a neke i odmah i s takvim curama cisto za jednu noc nepada mi na pamet da ja vodam a drugi jeba*a...

A imam druga sto misli da se takve cure menjaju pa negova draga sad vec zena se kara*a sa kim je stigla a posle mu sve prizna i kaze da nece vise nikad i on kao kaje se ona oprosti joj sve, sad mu i dete rodila (i ako nama sama kaze da verovatno nije njegovo al njemu vice da to narod laze) i jel to treba nekom normalnom momku u zivotu ( inace decko je stvarno ok momak jedino sto je papan pa pusti da ga ova jeb* u mozak )...

Al hvala bogu svaki od nas donosi svoje odluke i zna sta je najbolje za njega... wink


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 66 | 21.03.2011 , 12:55 PM

O Anubise... Ne moraš ti da veruješ,ali niko ne pristaje dobrovoljno da bude je.en,a da pare uzima makro. Možda i jeste dobro što ne znaš prostitutke... smile Sandra ti je napisala definiciju prostitucije,pa pročitaj.,ako tu uglaviš teoriju o dobrovoljnom radu,ja ti skidam kapu...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 67 | 21.03.2011 , 1:13 PM

Badule druze bez uvrede al cini mi se da ja i sandra mislimo na drugo, ti si stariji covek i nekada je bilo tako kako kazes al ne vidis sta se danas desava posto se ne kreces toliko..

Danasnje klinke od 15-16 god vec krecu s poslom zbog laki para i to im je sasvim normalno, evo ja licno znam vise njih koje ste tim bave 2 cak imaju i porodice, recimo od mog maldjeg brata generacija (94 god) im 2 klinke koje vec od svoje 14 god nude usluge za 10E jos rade u jednom kaficu i gazda im trazi musterije u zamenu za besplatno druzenje smeju se kad im neko kaze nesto ( ziva istina zivota mi ) a sto je najbitnije i majke su ima potpuno iste i sad treba da kazem da ponasanje majke ne utice na dete...

I danas je to sve cesca pojava klinke bez mozga koriste jedino sto imaju i nek mi niko ne kaze da to treba da jednog dana ja treba da prihvatim takvu devojku ko moju zenu i majku dece jer se je "promenila" nije bas sve tako crno belo...

Recimo drugarica mi pricala o zeni u Novom Sadu koja drzi studentkinje odnosno nalazi im musterije ( cimerka joj jedna od njih ) za 50 do 100 evra sat uz proviziju i ima krsa cura toliko da ih ima u knjigi koju pokazuje musterijama da odaberu, a one sve srecne kako dobro zaradjuju za izlaske putovanja itd...

A za prisiljene sam rekao nisu one krive i nema potreba da ih osudjuje iko vec podrzi...

Al aj slozicemo se da se ne slazemo i ostavimo na tome... happy


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 68 | 21.03.2011 , 2:34 PM

Quote (sandra1000)
Tebe tvoj tatica zbog svega sto vidi cuva ko oci u glavi i sigurna sam milion posto da je strog bio kad si imala 14-15 godina. Danas roditelji deci za 18-ti ugradjuju silikone, pumpaju usta i sta sve jos, prave od njih idiote. Moj tata je prestrog bio za neke stvari tipa izlasci, on je bio rezervista 19 godina. Pitaj tatu ako neznas sta je to. Uvek smo pricali kao najbolji drugovi, i sve sto je rekao bilo je istina. A o baki da nepricam, njeni kongresi su mi danas skola. Slazem se Marijana sa tobom sa svakim tvojim slovcetom. Nemoram da imam nista nego da me gledaju kao sljam i tako tretiraju, a da imam sve. Ja moram da budem primer svom bratu i sestri i da im svakodnevno ponavljam sta i meni moja baka.

pa sad strog, kako ko gleda... posto su razvedeni, ja sam zivim sa mamom, ali oni su se o svemu dogovarali... Ali svejedno i kad odem kod njega ili kad sam kuci, znalo se da moram da se javim da idem negde, kad se vracam i s kim cu da budem... kad sam imala 14-15 nisam dolazila kuci u 5 ujutru nego najkasnije u 12 i pod uslovom da sutradan nemam obaveze (tipa skole ili slicno). Cesto su znali da mi pricaju i pricaju i pricaju, da su nekad znali i da smaraju, ali sad sam im zahvalna na svemu... I razumem tu tvoju brigu za brata i sestru, i ja ih imam, a kad si najstariji svi od tebe puno ocekuju. Ja nemam ni starijeg brata ni sestru i bas mi je zao zbog toga i zato se trudim da sto vise budem tu za njih i da ih slusam kad im treba, pogotovo bratu da se nadjem, on je sad u najludjim godinama (16god) pa i da mu dam neki savet ako mu zatreba... Ne znam, ali za mene su moji roditelji najbolji roditelji, iako imaju milion mana ne bih ih menjala nizasta na svetu... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 69 | 21.03.2011 , 4:26 PM

Sve one,plaćaju nekome,dragi Anubise. Ja jesam stariji čovek,ali sve te ribice daju lovu gazdama. Mlade imaju više love jer mladje imaju više posla. Dragi mladiću,misliš li da u tom svetu može riba samostalno da radi? smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 70 | 29.03.2011 , 6:16 AM

Svi junaci nikom ponikoše i u crnu zemlju pogledaše... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 71 | 18.05.2011 , 8:26 AM

Neznam sta da kazem na ovo pitanje hmm
Neko je vec spomenuo neko radi jer voli neko jer mora neko da bi zaradio!!!!
Kako god to zene rade tako i muskarci ima i njeh barem ovdje pune novine smile
Naravno razlika je cena smile
Ma apsolutno nemam nikakvo misllenje o njima za mene je to bedno i jasno jer ta mlada cura koja krena na taj put nikad vise nece moci stati medju normalne jer ona ima proslost uzas sto neka druga nema.
Pornografija kao i prostitucija je za mene umalo isto.
Samo mogu reci da svaki roditelj cije dete ode na tu stranu verujem da pozeli da se nikad nije rodio.
Lako je nama pricati ali i one su ziva bica sta mene iskreno zanima dale se one ikad zaljube i kako prodju
mada verujem da budu razocarane jer svaki musterija svrati i ode a one ostaju i dalje prostitutke.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1065
poruka na forumu
225 1145



post # 72 | 18.05.2011 , 8:48 AM

Moje misljenje je da zaista je mali broj onih koje su u to usle na licnu inicijativu,pa pogledajte samo na ulicama srecemo vecinom devojke koje su navucene na svasta nesto zatim one iz moram teko reci nize klase koje roditelji nisu imali cemu nauciti,vec od malih nogu se i vuku po ulicama.Za vid luksuzne prostitucije ili kako vec zovu poslovna pratnja i tu verujem da je veci broj ulazilo nesvesno a kad su htele nazad nije se moglo...Ja bi postavila pitanje,ko je tu kriv one koje prodaju soje telo ili muskarci koji kupuju zadovoljstvo...Po meni je najveci problem tu sto se sire svakojake bolesti tom prilikom i sto dosta zena stradaju,bivaju mucene i dr...Jedno je sasvim sigurno,toga ce uvek biti,kazu to je najstariji zanat,pa bi trebalo legalizovati i da se ima neka pravila...Ne bi onda sretali po ulicama one koje se nude za hiljadu dinara,vec bi bilo verujem sve organizovanije i smanjen broj polnih bolesti...Eto to je moje misljenje... cool











1289
poruka na forumu
165 539



post # 73 | 18.05.2011 , 10:50 AM

po meni bolje da se bave legalno nego ilegalno. biggrin
Ako su već to odabrale za "zanat"neka to bude zanat kao i svaki drugi...o moralnim načelima drugi put











52
poruka na forumu
2 4



post # 74 | 18.05.2011 , 11:02 AM

Ponizavajuce kad muskarac mora platiti za sex....

Rodjen za metka...









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 75 | 18.05.2011 , 11:14 AM

Srcemoje,poštujem tvoje i Suzanine reči jer jasno ukazuju na socijalni aspekt problema. A srž leži u fizičkom,mentalnom i materijalnom iskorišćavanju žena i dece i visokim zaradama u tom poslu. Upoznao sam mnogo devojaka,druzim se sa jednom devojkom čija je priča strašna. A naravno da je zivo biće i da voli i da očajnicki želi da i nju neko voli. A nema čoveka koji se ne bi okrenuo za njom.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 76 | 18.05.2011 , 11:30 AM

badule, To je nazalost surova istina,dokle god bude bilo onih koji placaju takav vid usluge do tad ce biti i onih koji prodaju isto...meni je najiskrenije zao takvih zena,ali sta je tu je... wink











1449
poruka na forumu
105 688



post # 77 | 18.05.2011 , 12:45 PM

Quote (Petar96)
Ponizavajuce kad muskarac mora platiti za sex....

pa ti budi flaer - pa neces morati da olacas biggrin cool

!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 78 | 18.05.2011 , 1:17 PM

Tako je Scorpio. Budi šmeker,pa ćeš naći šta ti treba... Uostalom kakav je to sex gde nema emocija?

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 79 | 18.05.2011 , 1:25 PM

Petar96 joj kakav si ti to decko ako moras da platis da bi neka spavala sa tobom wacko











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 80 | 22.05.2011 , 1:14 PM

Ali je interesantno,drage devojke,da nijedan momak nije odgovorio na moje pitanje koje sam postavio pre skoro dve nedelje ,a u vezi prostitutki... Ja sam iznenadjen.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Search: