Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Nevjerstvo-Prevara






116
poruka na forumu
29 164



post # 41 | 20.01.2012 , 10:12 PM

Naravno da pijanstvo ne opravdava prevaru,treznost opravdava :) hehehe :)


Poruku je menjao/la komsha - Petak, 20.01.2012, 10:13 PM









poruka na forumu
REP OFF



post # 42 | 20.01.2012 , 10:23 PM

da








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 43 | 17.04.2012 , 10:02 AM

Nikad mi se to nije desilo i neznam taj osecaj ali da bi nedao bog :D
Kakva sam ja napravila bi skandal koji bi bio u sutrasnjim novinama i onda bi ih ostvilana miru
ali da odem mirne duse to nema sanse :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 44 | 17.04.2012 , 2:11 PM

Dešava se jer jednostavno nismo svi isti i ne osjećamo uvijek svi isto. Ali sve se na kraju preživi. ;)








228
poruka na forumu
9 89



post # 45 | 18.04.2012 , 0:13 AM

Quote (zoran009)
Ili kad legne pored tebe i okrene ti ledja...kao u onoj pesmi...da se zaledis u sred leta...
Ili kada sedite u kaficu i ti joj pricas lepe reci,a ona okrene glavu jer ne zeli da to cuje od tebe...

Quote (zoran009)
Dali ste nekad osetili da vam je ta osoba koju volite sve na svetu i da nemozete ni dan bez nje?
Cak i kada spava osecate neku prazninu u sebi,kao da vam jedan veliki deo sebe nestao?

a ona. . muva se s tvojim najboljim drugom/drugaricom ?


nesto najgore ,znas je pola godine kao jednu i sledecih mesec dana je ne prepoznajes....kada krente da se raspadate , krivo joj je ,cmizdri place,a ne preduzima nista dok ti krljas se lomis se , pokusavas bilo sta makar deo vas da spases...e brate moj kod mene je bilo tako....
I aj sto sam posle nasao chat da se muvala sa ortakom, ajde da je i ona kriva,nego je i on, umesto da povuce rucnu i stane, on nastavlja da se nadovezuje sa njom,naravno nisu bili zajedno jer znam da nit se ko kome svidja ni nista,nego sam samo skontao da mala voli da je ucentru paznje i da je svi muvaju i td itd a ni sa kim ne bi bila,ali eto..ima ih svakakvih, ``Drug`` je dobio finu porciju i tek ce da dobije cim ga jos 1 vidim....A njoj se ne javljam jos od raskida...OKreni se drug i ja se okrenuo `kao`ali nekako... na istim smo mukama,ja mozda gorim ,neko mozda gorim od mene itd... ali moramo nekako dalje ..druge nam nema

http://www.youtube.com/watch?v=VueERWCAu0Y

Evo brate pucaj ;)








228
poruka na forumu
9 89



post # 46 | 18.04.2012 , 12:24 PM

NE majku joj sakatu
NEN ENENEN I NE! da su me nadrogirali i nagurali u mene emfitamina i nabili na sacmaru i naterali da drugu poljubim ako sam 1 veran NEEEEEEEEEEEEEEEEE! :D nista ne moze biti izgovor.PU
Je*bem ja to sve :D








228
poruka na forumu
9 89



post # 47 | 18.04.2012 , 12:26 PM

ŠKORPIJA

Muškarac Škorpija: Škorpija ne prašta izdaju u bilo kom obliku, jer ima visoke standarde kad je ljubav u pitanju, pa iako je retko sama, uvek je spremna da da sve od sebe za osobu koju voli. Iako njena moć leži u njenom seksepilu, kad je zaljubljena, voljena osoba može je vrteti oko malog prsta.
kad bi je uvatio u preljubu zadavio bi i nju i njega nogama iz okreta ,majke mi svetlane








75
poruka na forumu
12 -4



post # 48 | 18.04.2012 , 12:48 PM

apsolutno da...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









334
poruka na forumu
69 766



post # 49 | 18.04.2012 , 12:56 PM

Quote (Srcemoje)
DEVICA


Lazeeeee ja jos u ziwotu nisam prewario dewojku niti sam pa imao neke awanture nista kada sam u wezi ja wolim jednu dewojku i ona mi je swe tokom weze








334
poruka na forumu
69 766



post # 50 | 18.04.2012 , 12:57 PM

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE angry2 angry2 angry2








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 51 | 18.04.2012 , 1:33 PM

Naravno da NE!!











111
poruka na forumu
6 83



post # 52 | 18.04.2012 , 1:47 PM

Nema stvari na ovom svijetu koja moze opravdati prevaru. Kada neko pomisli na prevaru znaci da u njegovoj/njenoj vezi nesto ne stima. Pa budi onda bar covjek i prekini vezu prije.Nemoj biti smece od covjeka i prevariti.
Sta se mene tice ljudi koji prevare nekoga su govna i ne zasluzuju nikoga.








111
poruka na forumu
6 83



post # 53 | 18.04.2012 , 1:53 PM

Lol ja sam jarac ali sam sta se ove teme vise opisan kao zena jarac.
Nikada u zivotu nisam prevario svoju curu i nikada nebi bilo da sam u vezi a pogotovo ne u braku.I nikada bas nikada nebi oprostio prevaru. Vezu bi prekinuo odmah i bez imalo milosti i oprosta.








486
poruka na forumu
673 4564



post # 54 | 18.04.2012 , 1:58 PM

Quote (Srcemoje)
Žena Bik: Za nju je preljuba vređanje njenog dostojanstva i zato je spremna da uzvrati udarac.

E to daaaa...za mene si pogodilaaa :D :D :D

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 55 | 18.04.2012 , 2:00 PM

Quote (Srcemoje)
Muškarac Strelac: Neveran po prirodi, čak i kad se trudi da bude odan, jednostavno mu se namesti situacija i on ne može da odoli ljubavnom izazovu. Zato obično ima bar nekoliko značajnih veza ili brakova, a ako ostane u jednom braku, nije veran, osim ako se ne oženi oko četrdesete. Muškarac rođen u ovom znaku partnerkino neverstvo ume da oprosti, jer je svestan da ga je na neki način i zaslužio.

Priča mog života. lol








714
poruka na forumu
119 927



post # 56 | 18.04.2012 , 2:02 PM

Hmmm ja sam bik tako da je ovo ovde tachno,verna sam kao pas,ali za preljubu praktikujem ko tebe kamenom ti njega planinom :D lol

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 57 | 18.04.2012 , 2:05 PM

Quote (Srcemoje)
Žena Blizanac: Ako posumnjaju u vernost voljene osobe, praštaju, jer ni same nisu mnogo bolje. Vole da se igraju na dve stolice.

Blizanac-dupli!!!
Niti igram na dvije stolice, niti bih oprostila!!!!
Znaci:
1. Dragi, ako ne mozes da se suzdrzis, bar se sakrij- nemoj me na javno praviti budalom!!
2. Ljubavi, ako vec moras, odradi pametno- nemoj mi neku bolest donijeti!!
3. Sreco, ako te uhvatim- bolje sam sebi presudi!!
4.Duso, nije da ti ne vjerujem- samo ostavljam prazan prostor za "mozda i jeste" da se poslije ne razocaram do kraja

Added (18 Apr 2012, 2:05 PM)
---------------------------------------------

Quote (Srcemoje)
Muškarac Riba: Pošto mu je stalo da očuva vezu ili brak, spreman je i da oprosti partnerki, ako ga je prevarila, jer on zna da ni sam nije baš najverniji muškarac na svetu. Šta da radi kad ne može da ostane imun na ženske čari.

Hmmmm.... samo se nadam da astrolog blefira kao kod mene! :D

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









6
poruka na forumu
5 44



post # 58 | 18.04.2012 , 2:08 PM

Opravdava... ali, zavisi i od stadijuma pijanstva....
ako alkohol ne utice toliko na ponasanje, zasto onda pijan covek pisa po ulici, ima sklonosti ka kleptomaniji, sklon je i devijantnom ponasanju, tipa tuca.....? itd.... zasto onda i prevara treba treba da odstupa od toga?????
alkohol je psihoaktivna supstanca, i ako neko kaze da ne bi pijan izvrsio prevaru, onda jednostavno nije bio dovoljno pijan....








486
poruka na forumu
673 4564



post # 59 | 18.04.2012 , 2:13 PM

Nikako nono nono nono nono

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










493
poruka na forumu
100 491



post # 60 | 18.04.2012 , 4:17 PM

NE!

Ja nisam luzer, o naprotiv, Meni je osmeh lajt-motiv.. :)



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Search: