Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Nevjerstvo-Prevara






6
poruka na forumu
4 76



post # 81 | 26.04.2012 , 8:14 PM

Ne








69
poruka na forumu
41 236



post # 82 | 28.04.2012 , 1:29 AM

uu meni su pogodili pogotovo poslednju :D Ribicaaa :D








69
poruka na forumu
41 236



post # 83 | 28.04.2012 , 1:45 AM

Ma kakvo pijanstvo, haha nishta tu ne opravdava... pitanje je koliko je osoba velikog srca da oprosti i razume kojoj se desilo to da je neko prevari ali kod mene ne prolazi nishta...








9
poruka na forumu
0 4



post # 84 | 28.04.2012 , 2:34 AM

Verna sam..........mrzim preljubu,i mrzim ljude koji su u stanju to da urade...... angry2








9
poruka na forumu
0 4



post # 85 | 28.04.2012 , 2:43 AM

Nikako..........i ako smo tad sposobniji da to uradimo








11
poruka na forumu
1 0



post # 86 | 03.05.2012 , 12:56 PM

Ja sam verna! I ne razumem one koji varaju!! Ako varate, varate sebe a ne partnera! Jako je to lose. Ako vam parner ne odgovara nadjite novog, ne vidim svrhu varanja, bezveze... nono








116
poruka na forumu
50 1053



post # 87 | 03.05.2012 , 1:22 PM

Žena škorpija - sve tačno napisano :D !








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 88 | 03.05.2012 , 2:19 PM

Quote (Srcemoje)
Žena Škorpija: Ume da bude nepredvidiva, pa ako joj partner jednom dosadi, tada mu nema povratka: s druge strane, ako je do raskida došlo zbog nerazumevanja, žena Škorpija spremna je da pruži i drugu šansu, ali preljubu ne prašta.


Skoro pa tačno. :D








547
poruka na forumu
46 1072



post # 89 | 03.05.2012 , 2:38 PM

Quote (Srcemoje)
Muškarac Devica: Ume dugo i džentlmenski da krije tajnu vezu u koju se najčešće upušta sa koleginicom na poslu, mada okolina samo može da nagađa da li izmedju njih stvarno nešto postoji ili je u pitanju običan flert. Iako u suštini ne prašta lako, preći će preko partnerkine preljube, ali bez scena i rasprava.


Iako ce zvucati sad ono..."Vidi ga izmislja" ja nisam takva osoba...ako dodje do toga da pozelim neku drugu osobu kraj sebe...jednostavno cu zavrsit predhodnu vezu i nastaviti dalje sa zivotom...isti slucaj sa preljubom...nema tu sta da se prasta...nemoze to ko vrana na dva kolca...tako da ne prastam ama bas ni slucajno niti bi se raspravljao i pravio scene...jednostavno "Setaj mala" i to je to...za razliku od toga postoji jedan scenario koji bih ja mogao da prihvatim a to je da lepo ona "okonca nasu vezu" jer je mislila da vidi nesto bolje...e onda da radi sta hoce...u tom slucaju kad bi pokusala da se vrati nebih joj zamerao sto je "Zavrsila nasu vezu" a da li bi bili ponovo zajedno slagao bih ako odgovorim na takvo pitanje jer to neznam...ako mi je ta osoba znacila ono puno u zivotu mozda i bih...ako ne...onda verovatno nebih

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









1
poruka na forumu
0 0



post # 90 | 06.05.2012 , 6:46 PM

Rak ne vara, ali i ne prasta prevaru. nono nono nono








22
poruka na forumu
26 88



post # 91 | 06.05.2012 , 8:20 PM

Quote (Srcemoje)
Žena Vaga: Kad shvati da više nije poželjna onome koga je izabrala za partnera, postaje racionalna, hladna i proračunata, a kad dođe vreme za osvetu, obično joj više i nije bitno, jer se zaljubila u drugog.


Bas tako :D

Drama, lies and tears-welcome to the teenage years!









12
poruka na forumu
15 2



post # 92 | 06.05.2012 , 8:20 PM

Quote (Srcemoje)
Žena Strelac: Više voli surovu istinu nego najslađu laž (i zato neveru ne prašta). Ne prašta i ne toleriše. Ništa.


Tacno :D








348
poruka na forumu
103 726



post # 93 | 07.05.2012 , 1:33 PM

Quote (Srcemoje)
BIK

Žena Bik: Za nju je preljuba vređanje njenog dostojanstva i zato je spremna da uzvrati udarac.


Nisam bas neko ko se lozi na horoskop, ali imam dosta prijateljica rodjenih u Maju, tako da se ne bih slozila. Naravno da je to vredjanje dostojanstva, ali ako "uzvracanje" znaci da bih i ja prevarila mog coveka to je potpuno neistinito. Ja bih ga ODMAH ostavila i nasla bih nekog ko zna da me ceni i postuje. Elem, za mene je ponizavajuce "uzvracanje udarca" gde se ja spustim na isti nivo kao i taj koji me izgubio. Pametan covek bi se potrudio da me zadrzi pored sebe. Ako me vec izgubi, nije pametan i tu nema sta da se prica dalje :)

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










97
poruka na forumu
5 64



post # 94 | 09.05.2012 , 1:41 PM

Da li ste verni i kako odgovarate na preljubu..
Ma kao pas veran.. odgovor je dogovor, o zavrsetku price

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









334
poruka na forumu
69 766



post # 95 | 09.05.2012 , 10:44 PM

ja cu definitivno da pocnem da waram jer tek sada widim koliko si dobar i zelis da izgladis odnose toliko te j**e dewojka swe sto uradis za nju ona swe to baci u wodu saw twoj trud tako da od danas wise definitiwno necu biti weran jer jedino danas na prljaw nacin mozes opstati u ziwotu prewarila si me bas me briga idem dalje cao zdrawo nismo se ni znali toliko ae sada cao








183
poruka na forumu
157 1161



post # 96 | 10.05.2012 , 0:29 AM

Quote (Srcemoje)

BLIZANCI

Muškarac Blizanac: Preljuba im se jednostavno desi, a ukoliko njihova partnerka za to sazna, ubeđivaće je da «nije onako kako izgleda». Nije zlopamtilo, živi u sadašnjici, a njegova deviza je «uzmi sve što ti život pruža».


Upravo.... yes








4
poruka na forumu
0 0



post # 97 | 14.05.2012 , 3:06 AM

...xmmm...malo mi je teze o tome da pricam, iako je poprilicno davno to bilo (pre oko 6god) al neke rane izgleda nikad ne zarastu...

...imao sam (kako sam tada mislio) savrsenu vezu, znali smo, sto bi se reklo "kako ono drugo dise"....jednog "lepog" dana je svemu tome dosao kraj...naime, u tom trenutku dve jedine osobe u mom zivotu (devojka i moj najbolji drug) za koje sam bio spreman zivot da dam, priredili su mi, ne znam ni koju rec da upotrebim...elem...da vam docaram...zezamo se kod mene u stanu devojka i ja, i drugar sa svojom devojkom takodje, pravimo planove za vecerasnji provod...drugarova devojka otisla kuci nesto da se sprema, ostajemo nas troje...u medjuvremenu me zove cale i trazi da mu donesem neke papire...reko ovima da se vracam za nekix pola sata...i sad najzinimljiviji deo...nekim cudom ja se vratim brze nego sto sam planirao, ulazim u stan i zaticem fantastican prizor...moj drug i moja devojka se "plode"(je*u) najopustenije...za ne pozeleti nikome je prizor, verujte mi na rec...oni u soku vecem nego ja (valjda sam ix iznenadio, nemam pojma), i nista, reko samo "kljuceve mi ostavite u sanducetu kad zavrsite to" i kraj, odem totalno cool, bez emocija, dok srce samo sto ne pukne od razocarenja (ne znma u koga vise)....

...neko bi rekao(kao sto mi jesu pricali ortaci) "pa ti si debil, sto ix nisi ubio, ja bi njemu ovo, ja bi njoj to uradio"...ali verujte...sta god da im uradite necete uspeti da vratite vreme unazad, sta je bilo bilo je, a najvise takve ljude boli kad ix izbrisete iz svog zivota u sekundi, kad ne progovorite vise nijednu rec s njima, to im je zapravo najveca kazna...








65
poruka na forumu
30 170



post # 98 | 20.05.2012 , 11:31 PM

hahahahhahah svi pokusavaju pijanstvom da opravdaju prevaru. prevaru nista ne moze da opravda, ako je neko popio nije druga licnost samo sebi dozvoljava da rdi stvari koje inace ne radi posto naravno bio je pijan. hahahah to je jadan izgovor mada su svi izgovori za prevaru jadni








9
poruka na forumu
1 1



post # 99 | 21.05.2012 , 0:24 AM

nemoj nikako piti i neces je odna prevarit pivo pivo pivo pivo pivo
da nebi bilo ovako please tomato

sta je manga









116
poruka na forumu
50 1053



post # 100 | 21.05.2012 , 0:44 AM

Ne ! ! To su samo glupi izgovori!


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Search: