Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je muzički ukus presudan za vezu?
Da li je muzički ukus presudan za vezu?






4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 1 | 30.11.2011 , 3:26 PM

Znam da postoji recenica da se suprotne stvari privlace, ali koliko god one bile razlicite, ipak mora postojati i nekih slicnosti.
Mislim da muzika cini jedan od vaznijih delova nasih zivota, te da ima vecu ulogu u nekoj vezi.
Za nekoga je muzika samo precica do ostvarenja da bude sa nekim, ali meni igra jednu od vaznih stavki u jednoj vezi, jer bez nje sve nekako tiho, monotono.

Muz i ja koliko smo slicni toliko smo i razliciti. Ali sto se muzike tice tu smo egal, bar 80% !

Zanima me, koliko je za vas vazno muzicko opredelenje vaseg partnera?


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 30.11.2011, 3:35 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










310
poruka na forumu
34 246



post # 2 | 30.11.2011 , 5:02 PM

ja mislim da jeste








275
poruka na forumu
86 399



post # 3 | 30.11.2011 , 5:18 PM

po meni mislim da nije bitno,mislim da muzika nemoze utjecat na vezu....

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









159
poruka na forumu
14 78



post # 4 | 30.11.2011 , 6:27 PM

pa ako volim neku žensku,nema veze na koji koncert ću ići samo da je sa dotičnom :D

Tišu mišu :D









98
poruka na forumu
6 48



post # 5 | 30.11.2011 , 7:00 PM

jeste ako si ti ustvari muzicar.... jedino u tim situacijama.Zamisli ti pjevas u grand a ona slusa metaliku... mislim da su to bas neke suprotnosti koje se ne privlace xaxaxaxaxaxaxa

Luka Cicmil (heruvim)









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 6 | 30.11.2011 , 7:05 PM

Normalno je da je bitno muzicko opredelenje... ali jedostavno, nadje se na kraju krajeva `zajednicki jezik`... Msm,da ako se neko voli, nebi nista trebalo da stoji na putu toj sreci... :)

:P









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 30.11.2011 , 7:42 PM

Pa sad cu da Vam ispricam jednu pricu,a Vi prosudite sami.

Pre izvesnog vremena(mnogi od Vas se tad nisu ni rodili),upoznam ja jednu extra dobru ribu...
Levo-desno,smuvali se i padne dogovor da se nadjemo kod mene radi sporta i razonode...
Ja sredio stan,pustio laganicu,baladice i tako to...
Mala dosla,presli mi na akciju ,kad stade ona i pocne se duriti...
Ubi me ova muzika-veli ona
Ja ,u transu,napaljen,ni ne kontam sta mi prica...
IMAS LI NESTO OD KEMALA?
Ovo pitanje me ubilo iz taka!
Da ne duzim,vrteo sam radio stanice trazio tog Kemala i kad smo nesto slicno nasli,neku LEPTIRICU,meni vise nije ni bilo do sexa. Da li zbog Kemala,Leptirice ili sto mi je dojadilo...
Zakljucak: Riba moze biti dobra kao Jessica Alba,ali ako slusa kemala,od sexa nema nista.

Voleo bih i da Vi prokomentarisete ovo...
Da date zakljucak...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 8 | 30.11.2011 , 8:46 PM

Quote (Niksicanin01)
jeste ako si ti ustvari muzicar

I ja isto tako mislim. A sad zavisi od toga koliko su osobe "hardcore" zaljubljenici određene vrste muzike. Kada je to u nekim granicama normale, meni ne bi smetalo jer ionako sa djevojkom ne bi stalno slušao muziku, postoji mnogo zanimljivijih stvari od toga.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 30.11.2011 , 9:00 PM

badule, nesto slicno i meni se desilo. I nema nista strasnije. Ma koliko da volim nekoga i koliko mi je stalo, ako mi se ne svidja muzika koju slusa, u tom momentu ne mogu nista. Paraliza. Tacno osecas kako odumiru nervi u tebi.
Bice druze da je radi Lepitrice, one zive samo jedan dan, pa si se prepao da ce tako biti i s druskanom. Tacno ga mogla ureci :)
Nista gore nema od neukusa.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 10 | 30.11.2011 , 9:33 PM

Muzika da li je bitna za vezu? LOL
Nista nije bitno ako se dvoje vole. Sve ostalo su kalkulacije izazvane nezasovoljstvom u vezi!

o moj boze....

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 11 | 30.11.2011 , 9:47 PM

badule ahahahahahaha lol :D lol :D
Pola sata sam se smejala. Šta da kažem na tvoju situaciju, bedak! :D lol

A Leksi što se tvoje teme tiče, meni je bitno.
Jer moj dečko i ja izlazimo na ista mesta, slušamo istu muziku.
I ja navikla, ne znam kako bih drugačije mogla.
Možda i nije bitno, ne znam, kod mene je ova situacija. :)








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 12 | 30.11.2011 , 10:21 PM

Quote (badule)
IMAS LI NESTO OD KEMALA?
:D :D Jel ti bila muka a :D

Kod mene u pocetku nije bitna nikakva muzika nego samo on e sad kad s euspostavi ko sta slusa dali cu po tom da ocenim nasu vezu pa nebi rekla trpela bi sve sta slusa mada bi on morao da slusa vise moju Draganu :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 13 | 30.11.2011 , 10:59 PM

Ne bih mogao da budem sa ribom koja slusa metal, pank i slicnu muziku... Imaju taj stil oblacenja koji je po meni odvratan, i koliko god je ja voleo ne bih bio sa njom..

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 14 | 30.11.2011 , 11:08 PM

Quote (Mortal)
Ne bih mogao da budem sa ribom koja slusa metal, pank i slicnu muziku... Imaju taj stil oblacenja koji je po meni odvratan, i koliko god je ja voleo ne bih bio sa njom..

:D Pa to se Mortal podrazumeva takvi otPadaju i kod mene u takve se nebi ni zaljubila :D
a kad bi mi reko da mrzi Draganu M ostavila bi ga iz momenta :D :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 15 | 30.11.2011 , 11:15 PM

Srcemoje, Rock Roll beby pali brate narodnjaci su zakon xaxaxaaxaxaxax Vetrovi tuge cije ste slugee ....

Ma bre samo tolerancija i sve uspeva :D :D :D











4290
poruka na forumu
228 2087



post # 16 | 01.12.2011 , 12:13 PM

Quote (Mortal)
Ne bih mogao da budem sa ribom koja slusa metal, pank i slicnu muziku... Imaju taj stil oblacenja koji je po meni odvratan, i koliko god je ja voleo ne bih bio sa njom..

Slažem se u potpunosti! yes :)








275
poruka na forumu
86 399



post # 17 | 01.12.2011 , 12:39 PM

badule, hahaha al me nasmija..ja ipak mislim da je tebe prekinilo to sto je trazila kemala nije leptirica kriva lol

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 18 | 01.12.2011 , 3:00 PM

Da vam ispricam moju situaciju.
Pozvao je mene taj bivsi momak na veceru kod sebe (mada znamo sta je to), i sve super, vecera ukusna, i skontao se on da nije upalio muziku, jer do tada samo presli teme od Kraljevica Marka do Haskog tribunala, i taman sam uzela zalogaj u usta, kad pesma od onog Sinana Srakica Otkad sam se rodio, momentalno sam izgubila svu volju, i za jelo, i za pice, i bilo sta (sex), ma sve. Pa pobogu, zasto nije pustio bilo koju pesmu zabavnog tipa, koja je primerena, a ne pesma Otkad sam se rodio srece nisam imao. Strasno. I ko bi normalan zeleo da jede i da se mazi ili da se ljubi uz tu pesmu?????

I ma ko da kaze da nije vazno, mozda nije u pocetku ali kasnije jeste. Treba bre imati ukus u svemu, pa i u odabiru muzike koju slusas. Bar sam ja takvog smatranja.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










275
poruka na forumu
86 399



post # 19 | 01.12.2011 , 3:43 PM

Leksi, hahahahahahaha nasmija me....pa gle svako ima svoj ukus pa tatko i sta se muzike tice pa recimo kad nekoga upoznam i nije mi toliko bitno al ne krecem se bas u krugovima di svira narodna pa tako da i ne upoznajem cesto tako nekoga i pretezno onaj koga upoznam slusa sta i ja...ali i dalje mislim da nije presudno ko sta slusa da bi veza bila uspijesna kiss

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 20 | 01.12.2011 , 3:58 PM

dalmatinka, ja nisam znala koju muziku slusa, obicno kad je sa mnom bio, slusao je zabavnu, ali me dotukao tom pjesmom, najezim se kad je cujem. Nije mi jasno kako mogu to da slusaju. Mozda sam cudna, ali radje bih slusala rock, da mi da neki podsticaj i ubrza adrenalin nego Otkad sam se rodio!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je muzički ukus presudan za vezu?
Search: