Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Analni sex
Analni sex






228
poruka na forumu
9 89



post # 81 | 19.04.2012 , 3:45 AM

Ahahaha ovaj kojot manijak, ispolivo coveka haahah

Ma REKTUM FTN :D
http://www.youtube.com/watch?v=j5FUz1x92Uk

nista protiv hrvata itd, ne cenim ljude po nacionalnosti izgledu,oblacenju itd,
nego oni kakvi stvarno jesu i po ponasanju... itd nego pitanju je sustina :d








218
poruka na forumu
23 298



post # 82 | 19.04.2012 , 10:00 AM

coyote666, Luka zna dobro što je napisao a i verujem da su lično njegove reči. Pročitavši ono što je napisao i sklop reči i rečenica luku mogu shvatiti kao osobu sa veoma brzim razmišljanjem. Toliko brzim da ono što nam je preneo je jedan deo onoga što nam je želeo preneti iz svog stava datoj temi a kompletnu sliku pisanija sami moramo dočarati.

za luku Rep+

za tebe








348
poruka na forumu
103 726



post # 83 | 19.04.2012 , 12:03 PM

Quote (luka83)
Kritika je upućena onima koji svojim postovima ponižavaju protivnike analnog seksa!


My dear luka83, someone seems to push the right button for you. ;)

Quote (coyote666)
luka83 nemas ti pojma sta si napisao...po sto si nekome ukrao teks ne mora da nam ga kenjas ovde...


Ocigledno je da ne poznajes coveka, ovo je samo najnizi nivo njegovog izarazavanja da bi bilo jako razumljivo i onima sa nizim IQ, ali dobro... imas prava da "mislis" (da je ukrao ili sta god ;) ).

Moj stav je sledeci; analani sex NE. Toliko o tome od mene. :)


Poruku je menjao/la ProkletaJerina - Cetvrtak, 19.04.2012, 12:08 PM

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










4
poruka na forumu
0 0



post # 84 | 19.04.2012 , 12:14 PM

i da i ne sve zavisi sa kijom si vitez








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 85 | 19.04.2012 , 12:25 PM

coyote666, jedno je biti glup prirodno a drugo je praviti se glup. Verovatno znas u kojoj si opciji.
Kao prvo, nauci srpski jezik, jer sramota je ako si stariji a ne znas kako se koja rec pise. Napisao si jedva prosto prosirenu recenicu, a cela recenica ti je greska. Sta tek da si objasnjavao nesto. Mene bi bilo sramota da nisam pismena u 21. veku.

Onaj ko ne poznaje Luku jedino tako i moze da tvrdi, kao recimo ti i tvoja durgarica Arlekina koja ti je dala reputaciju, tvrdeci kako to Luka nije napisao.

A ja tvrdim i znam da jeste.

E sada, to sto ti volis da budes komunalac, pa da umesto prave rupe je*es u dupe, to je tvoja stvar. Ali isto tako ne mozes osporavati nikoga drugog ko ima drugacije misljenje od tebe koje ti uopste nisi ni shvatio.

I KONACNO LJUDI DA VAM KAZEM:
DA JE ANALNI SEX NORMALAN, ZASTO MUSKARCI NEMAJU DVA PENISA NEGO SAMO JEDAN?
I to jedva mali, da je i jedna ruka previse! A ovako se busaju u prsa kao majmuni kojekavi.

Ah, da ne zaboravim:
Oni koji se hvale, ti da nema interneta ne bi ni znali kao izgleda vagina a tek dupe! :)

I na kraju da se vratim na tebe coyote666, sledeci put kad pokazujes prst u nekoga, obrati paznju prema kome si okrenuo cetri prsa ( ako nemas dovoljno sivih stanica u mozgu da ti pojasnim: U SEBE )!
Te onda mozemo zakljuciti da si tu recenicu koju si uputio Luki rekao sam sebi. Stoga, pusti vodi!


Poruku je menjao/la Leksi - Cetvrtak, 19.04.2012, 12:29 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










348
poruka na forumu
103 726



post # 86 | 19.04.2012 , 12:40 PM

Quote (Leksi)
Sledeci put kad pokazujes prst u nekoga, obrati paznju prema kome si okrenuo cetri prsta - U SEBE )!


LIKE :) Odlicna stvar za razmisljanje :)

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










75
poruka na forumu
12 -4



post # 87 | 19.04.2012 , 2:51 PM

zanimljivo,razumem sve pismenost,kominalac,da sam udaren u glavu jesam ipak sam bio u dugoj komi a to dali sam iskusan proveri....a prst mi ne diraj moze svasta on da uradi....svaki pojedinac prestavlja svoju naciju....

posto niste razumeli sta sam hteo da kazem ostacu samo kojot....

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 88 | 19.04.2012 , 3:01 PM

coyote666, to sto si bio u komi to te ne opravdava, da se tako ponasas. Ziv covek se ne zali.
Prvi si poceo da prosipas svoje 'mudre' izjave omalovazavajuci tudja smatranja.
Vidis i nisi toliko lud, za koliko se smatras cim imas dovoljno razboritosti da znas sta sam htela da kazes u vezi prsta.
A opet, kad malo bolje procitam, nisi shvatio. Pa da ti objasim.
Kada lajes o nekom bez povoda (u prevodu: kad pokazujes prstom u njega) ka sebi si automatski okrenuo cetri prsta (sto u prevodu znaci, da si ti to so si napisao)! Nadam se da si dobro shvatio sada. :)

A to sto si komunalac pa super. Mora i to neko da radi.
Toliko je ljudi protiv homoseksualizma, pa opet vole da pored prave rupe je*u u dupe, sto znaci da ima sve predispozicije za homoseksualizam, jer to na kraju tako i biva. Jer dupe je srednji rod :) To dupe, a jos gore ako cemo medicinski TAJ anus, muskog roda, sto je to jos strasnije, te nije vazno da li zensko ili musko, isto vam ga dodje.
Da sam na mestu pristalica analnog seksa razmislila bih dobro! :)

A ti coyote666, drugi put, prvo dobrooo razmisli, pa tek onda napisi neku recenicu, stav ili misljenje. :)
Nacija nema nista sa smatranjem, misljenjem, inteligencijom.


Poruku je menjao/la Leksi - Cetvrtak, 19.04.2012, 3:03 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










75
poruka na forumu
12 -4



post # 89 | 19.04.2012 , 3:22 PM

opet ti ne razumes...nema veze sa intelektom jer nisi ni svesna moje skole i dela,a za komu se ne zalim nego sam udaren u glavu...ja direktno nisam vredjao samo se VI pecate to je stvar loseg razmisljanja..

sem toga ja sam razumeo tekst luka83,mene je samo iznerviralo sto se mnogu prave pametni sa tudjim recenicama...

i da i ti gresis u pisanju pa te nisam prozvao,ne zelim da budem surov prema zenskom rodu...

znaci ja sam bolestan??kao i ostali koji isto razmisljaju,zar smo slicni pederima??

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 90 | 19.04.2012 , 3:29 PM

coyote666, kojim bre tudjim recenicama?

Ne zelim da se raspravljam s tobom, jer ocito ne shvatas poentu.

Quote (coyote666)
luka83 nemas ti pojma sta si napisao...po sto si nekome ukrao teks ne mora da nam ga kenjas ovde...


Ako ne vidis dobro procitaj opet svoju recenicu. Koliko ja vidim, i razumem, ti si omalovazio Luku i njegov tekst tvrdeci da je to neko drugi napisao. A vidis ja znam da nije. Nego je to napiso bas Luka.

E sada, posto vidim da na sve nacine moguce zelis da vredjas, time sto okreces moje reci, ja ti vise necu reci nista, osim, da kad nekog napadas, napadaj ga argumentima ne praznom pricom.

Mozda gresim, ali ne pravim kardinalne greske kao ti! :) A tu je razlika.

A za ovo zadnje ti necu odgovoriti, vidim da si se pronasao vec! :)
Toliko!
Pozdrav komunalcu! Pitaj admine da ti promene nick! :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










75
poruka na forumu
12 -4



post # 91 | 19.04.2012 , 3:47 PM

jesi li ti uvek takva??omalovazio sam ga i sta sad?

komunalac svidja mi se to...mozda i vidis sta sve ovaj komunalac zna...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 92 | 19.04.2012 , 3:56 PM

Zasto ljudi koji su toliko protiv analnog sexa opravdavaju i priznaju (homosexualce)pedere?

Kada ga stavljas u zensku guzu nije normalno a u musku jeste?Zenski analni otvor je za razliku od muskog pun bakterija, prljavstine i delova zimnice?

Added (19 Apr 2012, 3:56 PM)
---------------------------------------------

Quote (Leksi)
I na kraju da se vratim na tebe coyote666, sledeci put kad pokazujes prst u nekoga, obrati paznju prema kome si okrenuo cetri prsa

Zapravo tri...u tom polozaju ruke palac nemozes okrenuti ka sebi. :)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









75
poruka na forumu
12 -4



post # 93 | 19.04.2012 , 4:23 PM

pa kada ljudi pisu nesto sto ne znaju tako je...

oni to pisu o devojkama treceg reda,ne znaju za bolje...

nacisticke sluge su dizale tri prsta u znaku treceg rajha,ja koristim sve prste....

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 94 | 19.04.2012 , 4:42 PM

Quote (Vagabond83)
Zapravo tri...u tom polozaju ruke palac nemozes okrenuti ka sebi.

Moze i palac, pokusaj. Pa ces videti. :)

Quote (coyote666)
omalovazio sam ga i sta sad?

Dobro pa priznas. Sve u svemu omalovazio si sebe svojom nepismenoscu i neznanjem.

Da uvek sam takva.

Quote (coyote666)
pa kada ljudi pisu nesto sto ne znaju tako je...

Pa sto pises o onome sto ne znas. :)

Quote (coyote666)
oni to pisu o devojkama treceg reda,ne znaju za bolje...

Verujem da ne znas za bolje! A to se i vidi. :)

Quote (coyote666)
nacisticke sluge su dizale tri prsta u znaku treceg rajha,ja koristim sve prste....

A ovo je vec tema druga, te se to podrazumeva kao spamovanje.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










75
poruka na forumu
12 -4



post # 95 | 19.04.2012 , 5:03 PM

to sto ne odrzavas higijenu normalno da nisi ni imala analan seks,pre bih se reklo da si ti od treceg reda...

ne znanjem se pise odvojeno kao i ne pismenoscu tako da vidim tvoju pismenost....

omalovazio sam ga i takav sam kada me se nesto ne svidi...obrazovaniji sam od tebe u to sam siguran...

znam o cemu pisem ali vi ne znate...poceli ste da vredjate,sve uvrede se odnose na same vas....

prestani da pokusavas da budes pametna,vec probaj anal pa onda pisi sto znaci i za druge....

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









547
poruka na forumu
46 1072



post # 96 | 19.04.2012 , 5:55 PM

Stanite ljudi polako...ovaj ceo post se pretvara polako u dialog izmedju 2 osobe...super je to sto oboje imate razlicito razmisljanje i treba da je tako...ali nema potrebe da niko nikoga vredja...jer svrha celog posta je promasena ako se pretvori u raspravu a ne iznosenje sopstvenog misljenja/iskustva

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 97 | 19.04.2012 , 6:00 PM

Quote (coyote666)
ne znanjem se pise odvojeno kao i ne pismenoscu tako da vidim tvoju pismenost....

Neznanje se pise zajedno! Toliko o tvojoj obrazovanosti.
Quote (coyote666)
omalovazio sam ga i takav sam kada me se nesto ne svidi...obrazovaniji sam od tebe u to sam siguran...

Da si obrazovaniji (a nisi), zapocinjao bi recenicu velikim slovom, i znao bi kako se koja rec pise. :)
Quote (coyote666)
to sto ne odrzavas higijenu normalno da nisi ni imala analan seks

Moj izbor je da ga nemam, nema veze higijena, do koje normalno da drzim najvise, nego postovanje prema sebi, jer ako ja ne postujem sebe nece me niko drugi postovati.

I za kraj da ti kazem, ne vredjam ja tebe, nego si se pobio sam u svim segmentima ovog razogovora.
I znaj, da ono sto meni kazes, je pravo misljenje o tebi samom. Prema toma tome, ugodan ti dan zelim.

Added (19 Apr 2012, 6:00 PM)
---------------------------------------------
Hectore, nisam od juce, ali isto tako znam da on nema pravo nikog da omalovazava.
Moze samo stid i sram da ga bude. Nista drugo.


~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










228
poruka na forumu
9 89



post # 98 | 19.04.2012 , 6:21 PM

Ajde ljudi opustite se.... pustite raspravu volite se , i ljubite se :D grlite se ,a sad dal cete u Rektum ili Vagajna :D to je sasvim nebitno, o ukusima ne vredi raspravljati...

REKTUM FTW! :D








348
poruka na forumu
103 726



post # 99 | 20.04.2012 , 11:16 AM

Leksi, dear he is not worth it...PLS stay with us "low educated dumb people" and don't cross the line to the "educated anal-worship clever people". We all must know where is our place in 'da house. ;) Keep it real ruza

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 100 | 20.04.2012 , 11:27 AM

ProkletaJerina, who is stupid, always being dull, even though show him the right way.
poljubac


Poruku je menjao/la Leksi - Petak, 20.04.2012, 11:28 AM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Analni sex
Search: