Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Analni sex
Analni sex






2462
poruka na forumu
299 2356



post # 61 | 14.04.2012 , 11:49 AM

Da dodam. :D

Sve ove priče kako se svakakve bolesti prenose padaju u vodu jer postoji zaštita. Kada kažete da je to bolesno,primitivni ste. Ako je to bolesno u šta spada nekrofilija,incest,pedofilija,itd. ? Onda mrzim da čujem kada cure kažu kako im je to ispod časti,a spavaju sa svakim drugim.
Razumijem da se to nekome gadi i da ljudi ne mogu da uživaju u tome,ali na to se ne treba gledati kao na nešto što je loše i bolesno.Meni lično to seks obogaćuje i čini boljim. :)








545
poruka na forumu
58 414



post # 62 | 14.04.2012 , 6:12 PM

Sto da ne :D

<3 Bancy <3









72
poruka na forumu
33 214



post # 63 | 14.04.2012 , 8:38 PM

Quote (igortehno)
Kakvi ostatci paprike, o cemu vi, probao jesam i nema u tome nista lose


u pravo si igortehno ako si je "cura"pedantna i cista nema frke a sto se analnog sex tice nemoze niko da tvrdi dli je lose ili ne znate sta mora da probate a od razne price nema nista ;)











75
poruka na forumu
12 -4



post # 64 | 14.04.2012 , 9:25 PM

eee moji Srbi kolike ste vi neznalice.....jadne ove nase Srpkinje....ANAL ILI VAGINA devojka za 10 min do vrhunca treba znati zato me devojke obzavaju...u ljubavi i seksu je sve dozvoljeno i sve je lepo...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









576
poruka na forumu
34 295



post # 65 | 14.04.2012 , 9:27 PM

Mnogo zanimljivih prica :) Treba probati sve pa i to. Meni je to bas simpa ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









191
poruka na forumu
11 89



post # 66 | 14.04.2012 , 10:17 PM

Quote (lasardo)
da vam ispricam nestoooo!!! pitam ja devojku jesi gladna duso,kaze ona ma jok jela sam pre sat vremena snicle.ja kazem dobro ajmo onda kod mene.stigli mi kod mene kuci i bacimo se na sex.uhvatim ja nju od pozadi i reko aj malo da je rokam u bulju,ubacim joj ga u bulju i rokaj misko,zamisli izvadim ga ja kad na mom polnom organu viri ljuska od graska.ja joj kazem: pa sto lazes da si jela cnicle kad si jela grasak cudi se ona kako to ja znam


zajebavas je li bar bila porcija za dvoje

"one man's fun is another's hell"









70
poruka na forumu
31 371



post # 67 | 14.04.2012 , 10:28 PM

auu kakvih sve prica ima ... realno svako ima svoj nacin razmisljanja ... svaki muskarac bi to voleo da proba (naravno sa svojom lepsom polovinom) , ja bi voleo .... all se bojim tih paprika ili cega vec....

ijuu... Posle ovakvih prici mozda i promenim misljenje... :D

$V@LER









61
poruka na forumu
21 254



post # 68 | 14.04.2012 , 11:20 PM

"Tresla se gora, rodio se mis," kaze nas narod. Toliko price, a koliko se moze uociti ,od strane onih koji to nikada nisu ni probali- sto zbog svojih mladih godina, sto iz nekih drugih razloga. Usput budi receno, zasto bi oralni seks bio "cistiji, bezbedniji,lepsi..." od analnog? Te price o "ljuskama graska, paprikama i sl." zaista "ne piju vodu". Takve skarednosti mogu da pricaju samo oni koji nikakvog seksualnog iskustva nemaju, a kamoli analnog ili ako su imali seks sa zenskom osobom koja ne drzi do svoje higijene nimalo. Elem, u seksu je dopusteno sve ukoliko oba partnera to zele, a analni seks jos samo jedan vid obogacivanja odnosa izmedju dvoje.

Dete,reka i kisa najlepse mirisu...









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 69 | 14.04.2012 , 11:22 PM

Ne moze to kod mene... Nikad, nikad...








834
poruka na forumu
212 1454



post # 70 | 14.04.2012 , 11:55 PM

ismejah se bas lepo ... :D uglavnom ..imao sam analni sex sa devojkama razumljivo ,do sada sa dve,oi grasku i paprikama i kakvom drugom povrcu nema ni govora,najbitnija stvar je lubrikant,osecaj je drugaciji ,desilo se nekako spontano u zaru strasti ..meni bilo lepo ....a ni devojke se nisu bas nesto zalile...ko voli nek izvoli :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 71 | 15.04.2012 , 1:05 PM

Quote (Arlekina)
"Tresla se gora, rodio se mis," kaze nas narod. Toliko price, a koliko se moze uociti ,od strane onih koji to nikada nisu ni probali- sto zbog svojih mladih godina, sto iz nekih drugih razloga. Usput budi receno, zasto bi oralni seks bio "cistiji, bezbedniji,lepsi..." od analnog? Te price o "ljuskama graska, paprikama i sl." zaista "ne piju vodu". Takve skarednosti mogu da pricaju samo oni koji nikakvog seksualnog iskustva nemaju, a kamoli analnog ili ako su imali seks sa zenskom osobom koja ne drzi do svoje higijene nimalo. Elem, u seksu je dopusteno sve ukoliko oba partnera to zele, a analni seks jos samo jedan vid obogacivanja odnosa izmedju dvoje.

Sve objasnjeno u detalje ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1449
poruka na forumu
105 688



post # 72 | 15.04.2012 , 1:18 PM

eto - cao yes <_<

!!!









11
poruka na forumu
0 0



post # 73 | 15.04.2012 , 1:56 PM

apsolutno da... B)








349
poruka na forumu
53 753



post # 74 | 15.04.2012 , 3:33 PM

probaj pa proceni da li si za ili protiv

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









228
poruka na forumu
9 89



post # 75 | 16.04.2012 , 4:26 PM

Ajde dobro je dok je paprika :) ali parche slanine je vec ozbiljna stvar :D ahahhahahaah

Iskreno meni je ok sa onom osobom koja mi znaci,a sa nekom drugom...vec mi nekako bilo bljuak :D








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 76 | 18.04.2012 , 0:57 AM

LJudi, pa sataraš je vrlo zajeban. Al, pola vas i ne zna šta je to. Isto kao što ne znate prepoznati šalu, nezgodu ili postojanje izuzetaka. Šta ste se uvatili moje paprike? Zašto je zloupotrebljavate?
Volite anal! Meni to ne smeta. Volite ga koliko želite, bezgranično...samo nebo je granica. Imate moju punu podršku. 'Buljite se' kad god možete.... Samo nemojte da solite pamet onima koji nisu rođeni pod srećnom zvijezdom, pa su lišeni osjećaja za takve stvari. Nije u redu ponižavati onoga ko ne zna niti je pohvalno i viteški izdizati se iznad primitivnijih. Vi ste napredniji modeli i takmičite se međusobno. Zašto biste igrali u nižem rangu i očekivali kvalitetne rivale.
Ne bih volio da se u bliskoj budućnosti sretnem sa tako razvijenom sviješću! Ja, kao primitivan, seksualno polupismen ili čak nepismen, brđanin sa toljagom, ne mogu da pariram urbanim nadobudnim seksualnim dronovima.
Turaš penis u vaginu?!?!? Iz kog vijeka dolaziš? Zar su praljudi izumili vremeplov?... Sa podsmjehom će se redati 'upitnici' u vremenu koje nam tek dolazi. Upitnik je jedan od znakova interpunkcije, ali pojedini 'analci' ne znaju tako dobro da turaju tačkice, zareze ili znakove uzvika kao što turaju ... u rektum. Šta ih briga! Nema ovde drugarice uciteljice.
Onako, usput, pitam se kako li su dospjeli do tog nivoa. Gdje li su to naučili? Gdje li su to vidjeli? Da li se trening toliko isplatio?
Ma, jok! Nisu to oni nigdje vidjeli... Zaključio sam da 'odabrani' posjeduju xxx faktor - Sposobnost užarene fikcije da pronalazi i najmanju rupicu u prirodnim zakonima. Vješto zaobilaze zacrtane utabane putanje, pa kroz šupljine i kroz 'ono u šta pazim da ne ugazim' pronalaze prečicu do raja. Sjetih se filma 'The Shawshank Redemption'.
Mužjaci hrle ka rupicama koje im proporcionalno više pašu. Ne bih se začudio da uskoro i nozdrve postanu meta njihove uske požudnosti.
Ženke, inače ne jedu sataraš, žive na vodi i nemaju gasove i ne treba im wc-šolja jer se one svakodnevno klistiraju čak do dvanaestopalačnog crijeva, a fotosintezom crpe energiju iz zaslona svojih ružičastih lap-top-ova, te nemaju šta da odbace u reciklažni otpad.
Otprilike ovako zvuči i vaša priča koju servirate, nama, seksualno neosvještenim i zagriženim tipičnim balkancima koji ne trpe pederske metode industrijskog sexa.
'Anal kao začin', kao dopuna glavnom jelu. Okoš bokoš, prde kokoš!
Kladim se da su u blizini muve govnare. (čist sarkazam, nemojte ovo shvatiti bukvalno)
U 'našem malom mistu' živi i jedan kozojebac. On je zajeb'o i vas. Sad bi i on trebao da udijeli koji savjet u vezi seksualnog vaspitanja i prosvjetljenosti.
Poenta je: Ako već ne kenjate na guzicu, nemojte ni verbalno da kenjate po protivnicima analnog sexa.
Ne želim da ga probam iz principa; prosto da bih sačuvao identitet tipičnog balkanca, bosanca ili kako god hoćete. Uvijek sam birao s kim ću se družiti, a tako i moj drug Đoka uvijek bira gospodjicu 'Ginu jer uživa u njenim čarima, a gospodina Anusa, sa titulom Ser, često i ne vidim, al' ga zato često mošnjama zakačim dok pakačim! B)
NAPOMENA:
Kritika je upućena onima koji svojim postovima ponižavaju protivnike analnog seksa!


Poruku je menjao/la luka83 - Sreda, 18.04.2012, 1:03 AM











72
poruka na forumu
15 194



post # 77 | 18.04.2012 , 7:18 PM

ja iskreno nisam probao analni sex niti cu,samo sam hteo da napisem da su ovde svi fini i posteni jer je ozbiljniji sajt dok se na drugim sajtovima otvoreno trazi neobican seks i razne perverzije.nadovezao sam se jer me malo nervira neiskrenost. best regards poljubac








218
poruka na forumu
23 298



post # 78 | 18.04.2012 , 7:56 PM

Kad god pogledam na novosti foruma analni sex-analni sex-analni sex, pored mnoštva zdravijih i kreativnijih tema.
Nisam za anal nit sam pokušavao, verujem da boli s početka paaa... nisam za tako nešto, šta više nesviđa mi se ni varijanta da oduzmem nevinost devojci. Mada sumnjam da ću doću u to iskušenje, omatorilo se :D Čak mi smeta i ako uđem dublje jer osetim trzaj neprijatnosti ženskog tela.

luka83, usta na levu nogu :D mada dobro pisanije.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 79 | 18.04.2012 , 8:40 PM

luka83, BRAVO!


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 18.04.2012, 8:41 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










75
poruka na forumu
12 -4



post # 80 | 18.04.2012 , 9:06 PM

luka83 nemas ti pojma sta si napisao...po sto si nekome ukrao teks ne mora da nam ga kenjas ovde...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Analni sex
Search: