Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Danasnje devojke :(






116
poruka na forumu
5 9



post # 21 | 20.07.2012 , 1:51 AM

Jebiga brate danas ti je takvo vreme. Smrt Facebook-u!!!

NM5









882
poruka na forumu
27 382



post # 22 | 20.07.2012 , 2:15 AM

Quote (Mallena:))
Slazem se!
Nafurale sebi da su starlete, zive za status, ponasaju ze za lajk,... mnogo mizerno!

:D jadne su


Poruku je menjao/la CSpRo - Petak, 20.07.2012, 3:32 AM













882
poruka na forumu
27 382



post # 23 | 20.07.2012 , 3:30 AM

PepinoGauchoYEA, 3) Zabranjeno je nekulturno izražavanje (psovanje i sl.)! procitaj pravilnik angry2


Poruku je menjao/la CSpRo - Petak, 20.07.2012, 3:32 AM













153
poruka na forumu
3 34



post # 24 | 20.07.2012 , 5:43 AM

ja nisam stidan niti ću ikada biti uvijek sam prilazio djevojkama i govorio im šta osjećam :D

Nemam potpis :D xD









1291
poruka na forumu
106 1817



post # 25 | 20.07.2012 , 2:06 PM

Quote (sejo90)
Nije facebook losa stvar, samo sto ga neki koriste da dobiju potrebnu paznju

a pod to neki spada 99% populacije !?

Quote (Leksi)
Nije kriv net, niti fb, krivi ste vi jer ste ih tako oblikovali, dajete im apsolutnu paznju na netu

sad si napala celo covecanstvo.... Ja naprimer vise volim da sedim s curom negde u kaficu nego da se dopisujem s njom na fb-u....

Quote (Leksi)
Ako mislite da ste privalcni jer se za vasim stolom nalazi hrpa flasa od piva grdno se varate, samo joj daje to sliku da ste pijanica i kroner,

Danasnje cure to vole, samo je problem sto je nikada necu i nezelim biti takav

Quote (Leksi)
Prestanite im davati paznje na netu. I promenicete vecinu toga

Ja nikad nisam ni poceo, da bih sad prestao...


Poruku je menjao/la CryTek - Petak, 20.07.2012, 2:06 PM

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










2427
poruka na forumu
345 2552



post # 26 | 20.07.2012 , 2:14 PM

CryTek, Čekaj, ti sad za sve optuži Facebook, ako već voliš da sjediš u kafiću sa djevojkom to je još bolje, u čemu je onda problem ? Pozoveš je na šetnju, kafu .. možda će te 10 njih odbiti ali će 11-a prihvatiti.
Ne razumijem, šta bi ste vi da vam same djevojčice dolaze na oči ?
I kad već spominješ da vole vidjeti hrpu piva na stolu. Gdje ti to živiš čovječe ? Ne vole, Leksi ti je objasnila. Nije ti na stolu hrpa šampanjca, već običnog piva alo.
Društvo dosta utiče na sve nas, probaj promijeniti društvo, ne sjediti stalno sa istim osobama. Uostalom ideš u školu, šta dalje pričati ..








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 27 | 20.07.2012 , 2:51 PM

Almir, ti si mu odgovorio bas kao sto bih i ja. Nemam sta vise dodati.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










547
poruka na forumu
46 1072



post # 28 | 20.07.2012 , 3:25 PM

Quote (Leksi)
Stoga, menjajte taktiku, prilazite devojkama, popijte i samar, sta fali, moj brat je isamaran vise puta, ali je i imao devojaka.


Milion miliona cura sam prisao...u mali broj slucajeva ostali bi "poznanici" jer uglavnom sam prilazio curama koje vidim da se interesuju za mene...ali bilo je i onih koji su vec zauzete ili koje vec sanjaju o princevima i belim konjima...ali nikada nisam dobio samar...lepo kulturno prilazenje u zavisnosti od situacije uvek pomogne...kao i kultura izrazavanja...a naravno ponekad naletis na neku bezobraznu koja ima jezicinu neku poganu...(Takvim se odma izvinis i udaljis jer ti takve ne trebaju) a da mi opali samar zato sto sam joj kulturno prisao i predstavio se...ili ponudio pice sigurno bi pojela takvu samarcinu da je u zivotu nebi zaboravila...uvek moze da odbije ili kaze jednostavno da je nezainteresovana ovo naravno ne vazi za dobacivanje...mada ja to nikada nisam radio niti voleo da vidim(veliki sam protivnik nasilja nad zenama...ali takodje sam veliki protivnik i Nasilja zena nad muskarcima...ili bilo kakvog nasilja u bilo kojoj oblasti osim sporta)

Quote (CryTek)
I ajd sad molim vas kazite mi sta da radim ja, NEtreba mi cura da lajkujemo jedno drugom statuse nego da sednemo popricamo, izadjemo negde malo....toga vise nema, takvih u 200 ima jedna...


Ne mozes ti da biras samo kakva ti treba...vec da pruzis jednaku sansu bilo kojoj...i onoj na FB i onoj u kaficu i slicno...nikad nemozes da znas gde i kako ces naci neku srodnu dusu...a i da pokazes neko interesovanje...kao i da pridjes nekim curama...da bi ih upoznao...
Stidljivost od cura je mana prijatelju ne dobra osobina...Privlacnost i sarm je u genetskom kodu svakog muskarca i zene...samo treba da ga oslobodis...
I nesto jako bitno...svaka zena ima u glavi nekog "perfectnog" muskarca...ali takodje i svaka spremna na kompromise i zeljna paznje...zato budes svoj kad pridjes i ne glumis nesto sto nisi ostalo se odvija svojim tokom...ili bude ili ne...
"Nemozes dobiti na Lotu ako ne kupis listic" i ti ... nemozes naci curu ako ne pokusavas


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 20.07.2012, 3:31 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 29 | 20.07.2012 , 3:46 PM

danasnje djevojke? hah asocira da se radi o sve i jednoj djevojci koja postoji... i kakve su?
prema meni sve su oke,svaka ima svoj fazon kojeg se drzi
nekom se ne svidja nekom svidja i et
kako god mi zavisimo od njih,malo kad one od nas
glupost je pisati vake/nake,priznajem govorio sam i ja tako al sam pogresio
mozete naci kakvu hocete samo trebate traziti...
uticaj facebooka je velik danas,pa stavljaju sise dupeta i ostalo,nafurane pff al nisu sve takve...
jedino sto me muci zbog tog uticaja,generacije ljudi koje dolaze tek,koje trebaju odrasti kako ce izgledati i kakvi ce biti...
na nama je da im napravimo zivot i odrastanje kolko/tolko boljim,i da im ostavio nesto korisno iza sebe...
sta su prethodne generacije ostavile nama?
jbg :D

volim ih sve...pored samo par njih bi mogao provesti cjeli zivot i over :D

Be my love?









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 30 | 20.07.2012 , 8:54 PM

CryTrek
Nazalost u danasnje vreme se sve svodi na interes.....Dakle reklama i klasicna prodaja sebe preke neta...
Nekada se znalo, devojke su se lozile na dobre i na lose momke, duhovite, ozbiljne itd.,a sada je druze moj samo lova u pitanju kesh.... Dakle interes,jer moralne vrednosti su izgubile smisao...tj vise ne postoje...Tacno da je strpljenje vrlina,ali malo je porazavajuce to da danas moras toliko da cekas,trazis,cekas,trazis.Mislim da samo 5-6 godina unazad stvari nisu bile ovoliko crne,bilo je nekako drugacije brate.
Iskreno vecinu mladih momaka ne plasi to da nece nikada naci neku devojku zdravog razmisljanja i slicno,naci ce je svakako,ali poenta je u tome da je okruzenje postalo toliko nezdravo,toliko nemoralno da je to vec zabrinjavajuce

Sta da ti kazem osim :"Strpljenje je vrlina"
Uzivaj momcino... docice jednom to tzv. normlano vreme.. Ali verovatno kad budemo imali nekih 50 godina...



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










1291
poruka na forumu
106 1817



post # 31 | 20.07.2012 , 9:07 PM

Quote (tomo47)
.. Ali verovatno kad budemo imali nekih 50 godina...

samoubistvo a sto se nebi ja rokno odma !? samoubistvo

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










545
poruka na forumu
58 414



post # 32 | 21.07.2012 , 0:41 AM

Uvijek budu sa kretenima, onda pricaju kako su svi muskarci isti.
A danasnje djevojke su takodjer pune predrasuda, sve se loze na jedne te iste likove a to su tri skupine :
1.fudbaleri
2.klosari
3.pedercici tipa đastin biiiiiber

Kratko, jasno, istinito <_<

<3 Bancy <3









1069
poruka na forumu
17 283



post # 33 | 21.07.2012 , 1:01 AM

CryTek, Vako prvo fantasticna tema i da kazem i ja imam takav problem :D Lozio sam se na jednu devojku mada kad sam gledao iz druge perspektive smucila mi se prakticno lol Vako sve je ok sto kaze Leksi ( lepo je i sve objasnila :D yes :p ) mi mozemo prici i sve to ali se bojimo da ce nas odbiti xDDD Uglavnom cooliraj sve to dodje na svoje :) a ako ti se neka cura strasno ono svidja a nemas hrabrosti da pridjes idi popij koje pivo pridji lakse je ;) i da te ispali bices mrtav ladan lol lol lol yes A na kraju mozda i nesto bude ;) poljubac








545
poruka na forumu
58 414



post # 34 | 21.07.2012 , 1:45 AM

Najgore mi je kada jednu pitam uvijek kaze zauzeta, nema vremena a u skoli se pocne ljubakati nesto samnom, smjeska se ma nek' se goni u 3 pm !!!

A kada god joj nesto treba, mene zove imas li ovo, imas li ono.

<3 Bancy <3









188
poruka na forumu
15 170



post # 35 | 21.07.2012 , 3:29 AM

Imam isti problem kao ti, i ja sam malo stidljiv ali posle 10 min razgovora sam skroz opusten. Ali ta prva 10 min su kriticna i zato koristim poseban lek. Drmnem jedno picence na ex pre nego sto podjem i sve je lakse. A sto se tice fb-a. Brate opusti se, zene su to i vole da budu primecene. Ali uvek ima tu da se nadje neka normalna devojka. Nisu sve bas nafurane. I jos jedna stvar. I ja mrzim fb ali nis u upitanju samo slike,statusi,lajkovi i ostala s*anja. Brate ti koristi samo chat kao sto ja koristim. A i dobro je sto mozes da vidis da li je devojka u vezi ili ne. :D Time ti za 50% smanjuje sanse za neuspeh. ;)








9
poruka na forumu
1 10



post # 36 | 21.07.2012 , 4:40 AM

Fino ti brate ako ti se ne svidzaju ove lujke danasnje idi nedze kod alternativaca,tipa Rege klub takve zajebancije,idi nedje dje nema mnogo naroda ili dje ima ali ti ljudi odskacu od danasje uzavrele mase.Devojku sa kojom dan danas izlazim,vec 3 god. sam upoznao u parku u 3 sata uvece,pa ti vidji.Postoji naravno i laksi nacin-pitaj tatu,mamu,strika bilo koga ko je malo imucan u familiji,da ti fino kupi Merdzu neku finu i kraj,sve ribe su tvoje imaces da kecas i da izvodis do kraja zivota ;) :)

Veliko, veliko hvala,necu da budem dvorska budala,nadjite drugog, ko vas jebe,ja sam budala samo za sebe...

now get going. before i change my mind. or my mind change me.








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 37 | 21.07.2012 , 11:39 AM

Quote (lemedragon)
Uvijek budu sa kretenima, onda pricaju kako su svi muskarci isti.
A danasnje djevojke su takodjer pune predrasuda, sve se loze na jedne te iste likove a to su tri skupine :
1.fudbaleri
2.klosari
3.pedercici tipa đastin biiiiiber

Kratko, jasno, istinito


da da da jaooo
bas cujem,vidim pisu...fudbaleri vam/tam khh uhh...pa bros

u koju grupu ja spadam...igram basketa cesto,klosarim jos cesce,slusam sve moguce od izvornih do deatha..
pustam kosu za dredove lol sviram,varim,pijem....

ja vjerujem da spadam u grupu rastaklossportalkonarko

i to sto uvjek nalete na kretena,drago mi je,sto se vise trudis oko nje ona sve vise odbja...dodje kreten zbari je na prvu,opali na prvu,odjebe na drugu i kasnije svi su isti...
a ja nikad necu reci da :"sve ste iste!" pff

Be my love?









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 38 | 21.07.2012 , 2:01 PM

Quote (CryTek)

a sto se nebi ja rokno odma !?


Mislim prijatelju da ti ipak bez obzira na sve malo i preterujes.I sama pomisao da se trebas roknuti je neprimerna.Cemu,zasto,zbog cega i zbog koga.Neznam koliko imas godina,ali pretpostavljam da si mlad i da tvoje vreme tek dolazi.Ja cu ovdje citirati dve narodne uzrecice a ti izvuci pouku

1 - Svaka krpa nade zakrpu
2 - U svakom zitu ima kukolja (ovaj put neka kukolj budu one normalne devojke)

Dakle skoro sigurno je da ces uskoro naici na srodnu dusu i da ce sve biti OK



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










1291
poruka na forumu
106 1817



post # 39 | 21.07.2012 , 2:12 PM

tomo47, Ma tako volim da se nasalim malo, drag je meni zivot, dok nam ga onaj odozgo ne uzme, mi mora da ga zivimo kakav god on bio :)


Poruku je menjao/la CryTek - Subota, 21.07.2012, 2:12 PM

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 40 | 21.07.2012 , 2:39 PM

CryTek, Apsolutno te razumem brate, i sve mi je jasno... Pazi, u svakom slucaju, moras pokusati da se prilagodis okolini, jer jedino tako mozes opstati... Meni je svejedno, imam devojku godinu ipo dana, mada sam uvek (dok nisam imao curu) muvao devojke bas upravo po diskotekama, desavalo se i na ulici itd... U pocetku sam bio jako stidljiv, pa sam shvatio da od toga nemam nista, i krenuo novim putem, i veruj mi, ne mogu da se pozalim, uglavnom sam u svemu uspevao, sto se tice devojaka... Moj ti je savet, nemotaj te nafurane klinke, on njih ljubav neces dobiti, to je jos ne razumno, ne razmislja, i samo probleme mozes dobiti (kao da ih i bez tih balavica nemamo dovoljno).....
Uostalom, nece ti mladost proci, polako, i `naletece` i na tebe neka `zglavna` devojka, nemoj se brinuti... ;)

:P



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Search: