Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Danasnje devojke :(






1291
poruka na forumu
106 1817



post # 1 | 19.07.2012 , 9:46 PM

E ovako ljudi moji, vec nedelju dana me muci jedno jako tesko pitanje.
Po naslovu verovatno naslucujete o cemu se radi...
Moj problem je taj sto nemam devojku...Ali na prvi pogled to i nije strasno.
Pocinjem da se brinem kako cu ja u ovo danasnje vreme.
Najvise me brine to kakvo je vreme doslo, danas nemozes da imas curu ako nemas fejs i brdo lajkova.
Prosto te nijedna nece.....ja jesam malo stidljiviji tip ali kad provedem s osobom duze od sat vremena posle ide ko da se znamo 100 godina, ali sad je problem sto ja nezelim da imam nikakve veze s onim "nafuranim" curama, e sad, takvih je danas sve vise i vise...
Evo malopre bas setam s drugom po gradu i prolaze neke klinkice msm da su negde oko 2000 godiste mozda i mladje, i onako u prolazu cujem: "On me prihvatio na fejs i muvali smo se tu na chatu nekih sat vremena i sad treba da se nadjemo u diskoteci".....
eeeeeeeeeejjjjjj ljudi moji bree diskoteka, koja diskoteka u 11godina, mars kuci pij mleko i na spavanje.

Nije sad da se zalim da me nijedna nece, bilo ih je do sad nekolko, ali opet su to one s slikama u wc-u (ako razumete sta ocu da kazem).

Lako je ovima iznad 25god, njih nije toliko zakacila ova era ludila, gde se nezna ko pije a ko placa...

I ajd sad molim vas kazite mi sta da radim ja, NEtreba mi cura da lajkujemo jedno drugom statuse nego da sednemo popricamo, izadjemo negde malo....toga vise nema, takvih u 200 ima jedna...

Sta vi mislite o ovome, ima li leka za nas koi smo rekli ne !?
Ili ste se i vi ostali ipak predali tom globalnom unistenju...

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 2 | 19.07.2012 , 10:05 PM

Ahhhhh... "tako bih ti mnogo pisala, al mi neka beda u srcu ne da"...

Ja sam u onoj grupi za koju si ti napisao da im je lako, vjeruj nije ni nama!

Ono sto ti ide u prilog ako si stidljiv, jeste taj fb i takav neki prvi kontakt...

Ne znam sta da kazem pametno, potjeralo je sve dodjavola, nece izdobriti!
Mozda ce b iti bolje kad ljudi shvate koliko su ti lajkovi i statusi besmisleni, ali do tad moze i tvoja mladost da prodje...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









144
poruka na forumu
1 47



post # 3 | 19.07.2012 , 10:17 PM

devojke su postale toliko nafurane da čovek skoči u dunav

Ali sa takvim osobama samo oštro lepo ali kad vidiš da nešto ona kao tu odma oštro što oštrije.

mada je najbolji savet da lepo sa njom ali da pokažeš i da si živčan a što se mene tiče ja sam mnogo živčan stvarno i zato nema zezanje samnom


Poruku je menjao/la gigabajt - Cetvrtak, 19.07.2012, 10:21 PM








1291
poruka na forumu
106 1817



post # 4 | 19.07.2012 , 10:20 PM

Quote (Mallena:))
ali do tad moze i tvoja mladost da prodje...

to me i brine :(

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










2
poruka na forumu
1 0



post # 5 | 19.07.2012 , 10:28 PM

Prvi post, imam gdje i počet :D
Sličan sam tip, te stvari oko današnjih ženskih shvatamo isto. Iskreno, otišlo sve u.......znate već gdje :) kad čujem od nekog nešto na fazon 'aj ne mogu sad pričat, čućemo se na fb' i slično muka mi. Ja s takvim osobama manje-više ne kontaktiram, ono ne trudim se. Radije izađem, hodam po šetalištu i slično, i ako mi neka zapane za oči javim joj se. Jedino što ti ja mogu savjetovat jeste to da ignorišeš situaciju na fb. Sad, koliko je to u današnje vrijeme stvarno 'moguće'...ne znam ni sam, samo znam da ovo nije ona situacija gdje 'većina udovoljava manjini da se manjina ne osjeća ugroženom'. Jadno jeste, ali šta je tu je. Jedino ti mogu savjetovat da uživaš koliko možeš i da se ne mučiš oko toga što nemaš cure. Druži se s curama onako prijateljski a nešto više od toga će doć samo po sebi, kad naiđeš na odgovarajuću osobu :)


Poruku je menjao/la Dioniz - Cetvrtak, 19.07.2012, 10:29 PM








41
poruka na forumu
17 162



post # 6 | 19.07.2012 , 10:29 PM

CryTek, brate, pogodio si temu :D Kazes realno... Moja generacija se jos uvek i drzi ali ove mladje su bas totalno raspustene i okrenute ka nekom virtuelnom, umisljenom svetu... ima izuzetaka al su takva devojke bas retke i uglavnom su u zenskom drustvu pa vecina nas muskaraca shvata da su i one takve. Realno gledano nista ne gubis ako pridjes i kazes par reci, nisi je poznavao neces je ni poznavati (nisi nista izgubio), ili ti se posreci. A po pitanju napucanosti i nafuranosti :D to je ne izbezno... deca se ne zdravo hrane i bubre. Manji mozak, vece grudi i potreba za spaklicom. Cesto se ortaci i ja salim kada prodju neke klinke "Vidi kako je dobra mala, al batali kad je zatvor , odnosno... zbog nje bi mogao tamo zaglaviti".

Jednom recju... Kod nas je sve naopako... Mladji i moderniji roditelji su previse opusteni i nisu ni malo striktni tako da i sve nove generacije jednom nogom dublje gaze po go****.

Insanity makes you stronger









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 7 | 19.07.2012 , 10:36 PM

Na fejsbuku ostavi 2-3 fotografije taman da te ljudi mogu prepoznati na ulici, takođe slike igrica klubova brisati... to ti ne treba. Kao što Malena reče, fb ti je jedna prednost, baci 2-3 fore zatraži broj, ako se stidiš uživo.
Nemaš potrebe da se brineš, samo malo više akcije
:)








1291
poruka na forumu
106 1817



post # 8 | 19.07.2012 , 10:39 PM

Quote (Almir)
Na fejsbuku ostavi 2-3 fotografije taman da te ljudi mogu prepoznati na ulici, takođe slike igrica klubova brisati... to ti ne treba. Kao što Malena reče, fb ti je jedna prednost, baci 2-3 fore zatraži broj, ako se stidiš uživo.
Nemaš potrebe da se brineš, samo malo više akcije

ma necu ja nikakve veze s fb-om, sto se tice tih stvari....one koje i imaju malo mozga, nemaju fb.....problem je naci ih..

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 9 | 19.07.2012 , 10:45 PM

Quote (CryTek)
ma necu ja nikakve veze s fb-om, sto se tice tih stvari....one koje i imaju malo mozga, nemaju fb.....problem je naci ih..


Eto nemam ga ja, ali sam trebala proci i kroz tu fazu u zivotu (samo nisam bila klozetarka i nisam imala "sama sam se slikala" portrete), kad sam shvatila da fb vise ne sluzi svrsi, obrisala sam ga..

Valjda to dolazi sa godinama, ne mozes shvatiti neke stvari isto kad si balav kao kad malo sazrijes...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









882
poruka na forumu
27 382



post # 10 | 19.07.2012 , 11:06 PM

Da nema tog fb verovatno nebi bilo toliko nafuranih devojki













408
poruka na forumu
12 196



post # 11 | 19.07.2012 , 11:08 PM

CryTek, brate u pravu si ! meni se danasnji zivot smucio !


Poruku je menjao/la dejanjosikovic - Cetvrtak, 19.07.2012, 11:09 PM

http://www.youtube.com/watch?v=FGRgEEeuZhM







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 12 | 19.07.2012 , 11:10 PM

Quote (CSpRo)
Da nema tog fb verovatno nebi bilo toliko nafuranih devojki


Slazem se!
Nafurale sebi da su starlete, zive za status, ponasaju ze za lajk,... mnogo mizerno!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









97
poruka na forumu
5 64



post # 13 | 19.07.2012 , 11:22 PM

Nije facebook losa stvar, samo sto ga neki koriste da dobiju potrebnu paznju koja nam svima treba.. i onda stvaraju svijet u kojem su oni glavni, posebno mlade djevojke..
A sto se tice naci djevojku, izlazis li u grad? dovoljno samo da uzmes broj, sutradan nazoves, prosetate, i dan poslije kazes da ti se svida.. zapravo ne mozes promasiti, ako nije zainteresovana odbit ce te vec kod broja:)

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









2
poruka na forumu
1 0



post # 14 | 19.07.2012 , 11:40 PM

Quote (sejo90)
zapravo ne mozes promasiti, ako nije zainteresovana odbit ce te vec kod broja:)


Slažem se..hoće, neće, ne mora, nije jedina :D








545
poruka na forumu
58 414



post # 15 | 19.07.2012 , 11:48 PM

Sad ce mi 18, nikad cure nisam imao nije meni toliko lose vec, sve mislim proce mi mladost. Jer ipak, nista ljepse nema od tinejdzerki da budemo iskreni i sad je ono najzanimljivije, kasnije sve ozbiljnije ide, a kako cu ja naci onda ozbiljnu kada nemam iskustva ? Ne mogu ni ja da budem ozbiljan.
Danasnje djevojke nazalost, toliko traze i uglavnom vole kretene i idiote od ljudi, ili kao sto ti kazes one sminkere na fb ili wanna be kriminalce, klosare.

U pogresno smo se vrijeme rodili prijatelju, ali trebamo biti ponosni zato sto smo jedinstveni, nismo dopustili da budemo dio zatucane FB mase, imam i ja fejsbuk ali radi skole samo, nemam ni 150 prijatelja.

<3 Bancy <3









87
poruka na forumu
24 343



post # 16 | 20.07.2012 , 0:11 AM

Brate samo sacekad pravi trenutak i naicices na normalnu. Moj trenutak je dosao. ;)

Dzodrz









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 17 | 20.07.2012 , 0:50 AM

Niste se vi rodili u pogresno vreme nego imate vrlo los pristup, nastup i strah od odbijanja.

Bojite se prici devojci koja vam se svidi, da slucajno ne popijete samar.

Kakav je to nacin da devojka prilazi muskarcu????
Sramota!!!!

Nije kriv net, niti fb, krivi ste vi jer ste ih tako oblikovali, dajete im apsolutnu paznju na netu
putem lajkova, inboxa, i ostalih cuda msnova umesto da to radite uzivo. Ali kako onda masturbirati, shvatam ja to!

Ako mislite da ste privalcni jer se za vasim stolom nalazi hrpa flasa od piva grdno se varate, samo joj daje to sliku da ste pijanica i kroner, ako mislite da devojke vole kad se tucete, e pa varate se, to joj daje sliku da je nesigurna u vasem drustvu i da je svako moze napasti, ako mislite da tracanje i ogovaranje neke devojke bilo gde je veliki plus, e pa varate se, to joj samo govori da biste i vi tako o njima govorili.

Stoga, menjajte taktiku, prilazite devojkama, popijte i samar, sta fali, moj brat je isamaran vise puta, ali je i imao devojaka.
I sta imate od stidljivosti????? Pa ti stidljivi su najveci PERVERZNJACI!
Dokazano!!!

Prestanite im davati paznje na netu. I promenicete vecinu toga.


Poruku je menjao/la Leksi - Petak, 20.07.2012, 0:51 AM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










97
poruka na forumu
5 64



post # 18 | 20.07.2012 , 1:07 AM

Quote (Leksi)
Ako mislite da ste privalcni jer se za vasim stolom nalazi hrpa flasa od piva grdno se varate, samo joj daje to sliku da ste pijanica i kroner, ako mislite da devojke vole kad se tucete, e pa varate se, to joj daje sliku da je nesigurna u vasem drustvu i da je svako moze napasti, ako mislite da tracanje i ogovaranje neke devojke bilo gde je veliki plus, e pa varate se, to joj samo govori da biste i vi tako o njima govorili.


pa sad, ovo je diskutabilno.. jer se cure ipak loze na klosare.. ja bih ipak rekao da se lose cure loze na lose tipove.

Quote (Leksi)
sta imate od stidljivosti????? Pa ti stidljivi su najveci PERVERZNJACI!

istina

Quote (Leksi)
Stoga, menjajte taktiku, prilazite devojkama, popijte i samar, sta fali, moj brat je isamaran vise puta, ali je i imao devojaka.

Zasto dobiti samar, zbog prilaska curi???

I ne moze se nista promijeniti, nafurane ce ostat nafurane, ali ce takode ostati sa glupanima koji ne zasluzuju da imaju roditelje a kamo li djevojku..

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









140
poruka na forumu
542 883



post # 19 | 20.07.2012 , 1:08 AM

mislite da ima neka velika razlika između fb i EC... vrlo mala... vi svi jednostavno previše visite za kompjuterima i izgubili ste smisao za verbalnu komunikaciju... maknite se od kopjutera idite u život i naći ćete djevojku kakvu želite...visći za kompjuterom naći ćete samo ono što pokušavate izbjeći

:)









295
poruka na forumu
19 198



post # 20 | 20.07.2012 , 1:13 AM

Leksi, je keva sve si lepo objasnila ;)





Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Search: