Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Danasnje devojke :(






3
poruka na forumu
0 0



post # 61 | 26.07.2012 , 6:01 PM

Plačljivi, tebra, baš o tome ti pričam. Ne treba ti mozak, ne moraš biti zanimljiv. Napravi pare i problemi s devojkama biće daleka prošlost. To ti je moj savet, a ti kako hoćeš. B)






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 62 | 26.07.2012 , 6:23 PM

aman sta danasnje djevojke !? :D gotivne su :D msm ima ih svakakvih al svaka ima svoj fazon stas...da ste vi na njihovom mjestu i vi bi tako sigurno a po karakteru (citajuci prethodno) vjerujem da bi bili i gori :D

ako sonjicu utegnutog,sa drecavim bojama i onim cvidzama sto nicemu ne sluze u narodu zvane kao nerd mozemo nazvati muskom

sto onda neka utegnuta djevojka,prespremna,sa 200 lajkova po slici,ma da ja nikad ne djelim djevojke tako al sad moram zato sto drukcije ne vidite i ne shvatate,neb nazvali gotivnom djevojkom,prisli joj uzivo NE NA FB! popricali i to.....jedino sto sam shvatio za ovo svog zivota budi normalan,natjeraj je da se smije i budi tu za nju=gotova prica da je najveci nafur cjenila bi to :D

za vezu- jednostavno je ako joj se svidjas oke ako ne ne...dalje nema price....
i da nije sve u keshu al nama muskima je sudjeno da placamo za njih jbg,ako je vec izvedes pocastis i to....a vec ako joj je bitno materijalno stanje da bi izasla!? pa zasto ti se svidja uopste takva... :D

Quote (umpah_pah)
Ne treba ti mozak, ne moraš biti zanimljiv. Napravi pare i problemi s devojkama biće daleka prošlost. To ti je moj savet, a ti kako hoćeš.


ako ga poslusas uzmi pistolj i objesi se lol
treba ti sve :D
ja nisam ni malo ljep nit zgodan a nit sam mamin nit tatin da mi sve placaju, al bato imam mozak,karakter,znam natjerati svaku da se smije,znam fore i fazone :D i da klasicno musko :D rasta :D znaci full straight :D oces/neces..potrudicu se,cjeni oke ..ne cjeni cao cujemo se :D
nadam se da ce se dame sloziti samnom :D

Be my love?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 63 | 26.07.2012 , 6:31 PM

O Vavilone, sta ovo izbaci? xD :D
Salim se... :D Jednostavno, ja sam za pc... Ali ne covece ono, swatka, mawa, lepwa...
Istina je, devojaka kao te, gore navedene, ima sve vise i vise... Ali covece, ima svakakvih devojaka. Eto, ja sam trenutno izbrojala 18-19 oziljaka... Nikada nisam volela da budem princeza, uvazena zbog roditelja ili bilo sta nalik tome. Tako da, osmeh na lice, sredi se, pravac grad i covece... Park, centar i nesto nalik tome. Tako se to radi. A ne fb i ostalo. :)

Ko si ti?









4
poruka na forumu
0 6



post # 64 | 26.07.2012 , 7:07 PM

Quote (Mallena:))
Slazem se!
Nafurale sebi da su starlete, zive za status, ponasaju ze za lajk,... mnogo mizerno!

100% u pravu...I dodao bih cega se pametan/na stidi time se lud/a ponosi.

Added (26 Jul 2012, 7:07 PM)
---------------------------------------------
Samo cu reci svi su postali pc addicti...Ova era kompjutera ce nas odvesti u propast...Pre 10 godina dok nije bilo fejsbuka,kompjutera,android telefona u tolikoj meri,mogao si da vidis ljude kako se druze,izlaze,po ceo dan.Danas se svi kriju po kucama po danu a nocu izlaze kao neki vampiri,kultisti.







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 65 | 27.07.2012 , 9:19 AM

Quote (DxD)
Eto, ja sam trenutno izbrojala 18-19 oziljaka...

ejs :D imam ja jedan opasan moracu uslikati da ti pokazem :D a inace nmg ih izbrojati :D

Be my love?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 66 | 27.07.2012 , 9:35 AM

Ja sam bila "mirno dijete" mislim da samo na glavi toliko imam...

A koljena? Ajme meni majko mila!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 67 | 27.07.2012 , 9:51 AM

Quote (Mallena:))
Ja sam bila "mirno dijete" mislim da samo na glavi toliko imam...

A koljena? Ajme meni majko mila!


ja imam iznad srca :D i to dok je bio u "otvorenoj fazi" stara kad nije pala u nesvjest :D

Be my love?









165
poruka na forumu
14 281



post # 68 | 19.08.2012 , 1:51 AM

Nije kriv ni Fb niti bilo koja druga drustvena mreza,
krivo je vaspitanje.
Drzao sam nocni klub i znam odlicno o cemu pricam.
Problem je sto su klinke mahom nevaspitane i razularene do jaja, o klincima da ne pricam misle penisom a ne mozgom.

I'm content to die for my beliefs
So cut off my head and make me a Martyr
The people will always remember it.










7
poruka na forumu
0 0



post # 69 | 19.08.2012 , 2:46 AM

Samo se upusti u avanturu, izadji napolje i prvoj koja ti se svidi samo pridji i opusti se u razgovoru .. Ne trebaju ti fore i fazoni, sve zavisi od situacije .. Od stidljivosti nemas nista.. Potrudi se da nasmejes tu devojku da bi se ona lepo osecala pored tebe i to je to.. Ako te neka odbije, to nije razlog da ocajavas, svakog je neko nekada odbio.. ides dalje i caoo :D.. I budi malo samouveren, vole to devojke, a i sam moras verovati u to sto radis .. ;) To su ti moji saveti .. :D

Svoju snagu propoznajes po tome koliko si u stanju da izdrzis samocu ..









40
poruka na forumu
0 20



post # 70 | 07.05.2013 , 9:46 PM

danasnje djevojke su 0 cast izuzecima ,sve je to krivica roditelja sve im se dopusta  :(








363
poruka na forumu
65 485



post # 71 | 07.05.2013 , 10:03 PM

Ako nisi pronašao normalnu devojku onda nisi trazio dovoljno. A i zavisi sta ti tu spada pod normalnom...Ako oces perfektnu kao lutku iz fabrike i iznutra i spolja tesko ces to naci, nego popustate jedan drugome i "ucite" jedan drugog ili kako vec. Tako su opstali brakovi od po 50+ godina, ucis, prihvatas i prilagodjavas se kako sam ja do sada ukapirao sa mojih 17 skoro 18 godina.

Jes' da je tema stara i mozda nije trebala da se dize sa groblja ali meni je dosadno.  lol








40
poruka na forumu
0 20



post # 72 | 07.05.2013 , 10:13 PM

i meni je mnogo dosadno :))
Ne trazim lutku iz fabrike nije bitna mnogo spoljna ljepota bitnja je unutrasnja
ali danas djevojka
je li imas auto,
jesi li fudbaler (da l imas para) a to ti brakovi od 50 g to su bila druga  vremena i to  nije bilo bitno :)


Poruku je menjao/la Djoletadic - Utorak, 07.05.2013, 10:17 PM








1069
poruka na forumu
17 283



post # 73 | 07.05.2013 , 10:32 PM

Ahahaha postavio sam pre ovde vec jedan odgovor ( pre ). Sad imam drugacija misljenja :D CryTek svaka cast :D skoro smo isti :) a verujem da jos neki imaju slicne probleme. Uglavnom citao sam opet sve ovo i dosta se zamislio. Korisnih saveta ovde nikad dosta :D Prici devojci nije sramota, dobiti samar (zavisi od prilaza) i to moze nekako proci :D i sve to... Bio sam pre prisao jednoj i naravno ispala :D Sad kad razmislim moj prilaz je uglavnom bio los. Sad kad razmisljam sve kockice se same slazu samo treba razmisljati. Istina je da kompjuter zaglupljuje i da nam je dosta ogranicen recnik, bas zbog racunara. Mada nije u svemu FB itd. tolko krivi, oni su samo ovo napravili da bi uspostavili besplatnu komunikaciju preko celog sveta, krivi su ljudi sto su taki nafurani i neodgovorni :) Sve u svemu shvatio sam gde sam gresio :)


Poruku je menjao/la saki007 - Utorak, 07.05.2013, 10:33 PM








42
poruka na forumu
3 7



post # 74 | 08.05.2013 , 12:32 PM

Danas ako imas novac i dobro auto mozes da imas djevojku kakvu pozelis :D,bas sam neki dan sreo djevojku za koju sam mislio da je prava misica sto se tice ljepote,to sam vidio preko slika na fb.Ali na zalost ona je izgledala kao groblje,Boze sacuvaj i zakloni ja sam samo stavio ruku na oci i nasmijao se  lol

Coutinho10







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 75 | 08.05.2013 , 2:43 PM

Danas ako nema para i novca nemas ni cure. Cast izuzecima cao
Ili ako nisi poznat na Fejsu nisi poznat nigdje. lol
Hvala Bogu kod mene je obrnuta situacija. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 76 | 08.05.2013 , 9:06 PM

Auuuu brothers und sisters mili....?!
Biće da sam ja omatorio odviše.
Devojke nikad nisu bile lepše nego danas .
A i Vi ste mladi i lepi .
E sad... Slovo o mudrosti...
Stari ljudi su imali izreku (a preneću je u prikrivenom smislu )  : Voleo ne voleo -nečemu vreme prolazi...
E pa da vaš ljubavni život ne naleti na patnju ,budite samo cool i okej i pričajte free sa devojkama... Nađite im žicu i polako se uvlačite u njihov svet.
Žicu ? Da ,žicu .
Pa šta mislite kako će vam posle biti lako da svirate po tim žicama ?
A bogami i one po vama .
To što ste stidljivi ,pravim curama može samo biti privlačno ( ma šta ja to pričam ? )...
Da ,prave su sve cure i sve imaju soul  (osim toga i beauty body ,eyes and something else ) i to ćete najskontati kad budete nasamo ,uz kaficu ,popričali sa njima .
A i kontakt je prvi bitan .
I kontajte 'vako : ne fali današnjim curama ama baš ništa ,osim što im nedostajete upravo VI . Jer ,ili zato što ,i one isto tako imaju straha kako će momci reagovati na njih . 100 % ,časna reč ...
Zahvaljujući horoskopu ,mnoge mlade dame mi se obraćaju ,pogotovo u zadnje vreme . I sve imaju sličnu problematiku -strah od nepoznatog  : šta će biti ,kako će se desiti ,prvi sudar ,poljubac i tako to...
Tako da... Budite opušteni ,lagana žvaka ,dobro slušajte jer devojke vole da pričaju i vrlo brzo nekoj će se svideti vaš stav i eto prilike za šemu .
A ovo ,kinta ,kola ,malboro ,suzuki... Pa one koje se lože na to i ne trebaju vam uopšte ;)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 77 | 08.05.2013 , 11:45 PM

Stvarno mnogo dobra tema,meni licno jedna od top tema na forumu,sve pohvale CryTek gj
Bas mi je bilo zanimljivo da citam sve vase komentare i misljenja :)
Tebi CryTek mogu reci da po tvom pisanju zakljucujem da smo vrlo slicni i da jako slicno razmisljamo.

Smatram da je zaista mnogo devojka iskvareno ali da i dalje ima onih pravih tj ne iskvarenih ali da ih je zaista stvarno tesko naci.E sad sto bih jos hteo da napomenem,zamislite da se jedna ne iskvarena devojka zaljubi u tipa koji je iskvaren i naravno samim tim je posle nekog vremena povredi.Ta ista devojka tesko da ce vise ikad biti ono sto je bila ranije u smislu dobre devojke jer ce naravno shvatiti stvari drugacije tj bas ono o cemu mi ovde pisemo da su danasnji momci i devojke mnogo iskvarenije nego ranije i vremenom se i ona kvari zbog tog tipa,takodje i kad su uloge obrnute.Naravno,neko ce reci sve je to individualno i zavisi kako ko to sve dozivljava ali mislim da je ovo jedan od vise primera zasto se momci ili devojke kvare,naravno tu je i drustvo itd da ne duzim,ima jos dosta primera.

Naravno ostaje pitanje:Kako normalan momak da pronadje normalnu devojku(ili obrnuto) u ovom ludom vremenu?
Sto se mene licno tice oduvek sam trazio takvu devojku ali se meni desilo nesto kao i onoj devojci u mom primeru,bio sam povredjen od devojke koja je potpuno iskvarena za razliku od mene koji uopste nisam bio ali se nisam promenio(mada i ne mogu) i nasao tu "normalnu" devojku.Doduse nisam vise sa njom ali sam posle nekog vremena posle svega sto mi se desilu bio duboko u bedaku,nisam vise ni zeleo da se zaljubim u nijednu bas zbog naslova ove teme ali bas u tim trenucima kad sam bio bas sje*an upoznao sam jednu neverovatnu devojku,sasvim slucajno i neocekivano,naravno necu otkrivati detalje :) ali kazem neverovatnu zato sto mislim da se ona ubraja u vrlo vrlo mali % danasnjih devojka.Jednostavno je nisam ni trazio tj kad sam trazio uvek su bile pogresne ali sada kada nisam kao da me je sudbina dovela ka njoj ili nju ka meni :) a ona je sve sto sam ja trazio svo ovo vreme,naravno jos uvek sam sa njom :)

Moj savet CryTek,nikada se ne menjaj,uvek budi to sto jesi,nemoj da se iskvaris bez obzira na sve ostale i vremenom ces naci onu pravu.Shvatam tvoje strahove jer sam ih i sam imao ali samo polako,prepoznaces onu koja ti odgovara a kada je prepoznas u napad,jer to ti je mozda jedina sansa jer je "normalnih" tako malo ;)
I ne iskljucuj drustvene mreze jer nisu sve koje koriste Fb bas takve a mislim da si dovoljno pametan da prepoznas koje nisu,po slikama,statusima,konverzaciji i slicno a sto se tice treme :) druze moj,kada je nadjes i budes siguran da je mozda ona ta,zamisli da je mozda jedina ne iskvarena devojka preostala na planeti i videcemo da li ces onda imati tremu :D puno srece jer trebace ti ;)








292
poruka na forumu
615 1347



post # 78 | 09.05.2013 , 9:19 AM

Auu,jeste osuli paljbu po đevojkama,
da ne dodjoh ovdje,ne bih ni znao da je 'vako losa situejsn sa đevojkama.
Ima losih djevojaka,nafuranih i slicno,al' bome ima jos uvijek,onih za koje se vrijedi borit',
samo se trebamo zapitati,kakvi smo mi zapravo?da li zasluzujemo,te "fine" đevojke...
Ako smo mi losi,a ima nas bogme....ne mozemo ocekivati nista bolje,od oFih losih đevojki.
Samo polako,ne leti pred rudo....budi to sto jesi,nekom ces zapasti za oko,nadam se nekoj finoj đevojci.. ;)


Poruku je menjao/la hemsko2 - Cetvrtak, 09.05.2013, 9:19 AM

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 79 | 09.05.2013 , 5:55 PM

Nisu krive devojke, krivo je vreme. Zivimo u sajber vremenu gde je fejs vazniji od realnosti. Ne netu im ne moze niko nista, postavljaju svakojake gluposti, umisljaju da se celi svet vrti oko njih i to ima uticaja na njihovo ponasanje. :)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









42
poruka na forumu
2 49



post # 80 | 13.05.2013 , 2:09 AM

Nije kriv fejsbuk, već loša vremena. Bogatiji slojevi društva su mahom karijeristi, koji u trci sa novcem zapostavljaju svoju decu, pa odrastaju na pogrešnim uzorima, tipa pevačice osrednjeg glasa, napucane, nakvarcovane, voze skupa auta i nose skupu garderobu. Drugi siromašniji slojevi društva rade i po ceo dan da bi skrpili novac za prehranu i školovanje svoje dece. Nedostatak srednje klase dovodi do toga da u državnim školama dolazi do sudara bogate i siromašne dece. Ovi drugi svesno ili nesvesno od svojih roditelja potražuju sve više, ovi prvi glume ludilo i nedodirljivost, ponašaju se bahato i uzvišeno. Mislim da je to naročito izraženo kod devojaka. I tako se devojke u toku školovanja međusobno takmiče i upoređuju, i kad prođe škola i kad su već formirane ličnosti, imaju pogrešnu percepciju životnih vrednosti, morala i normi ponašanja, što se sve oslikava na njihov karakter i odnos sa muškarcima. Ono što bih čak mogao da tvrdim, to je da većina njih ni ne znaju šta od života žele. Nije lako odrastati u današnja vremena. Znam po sebi. Dok je moj otac imao stalan posao i redovna primanja, uobičajeno radno vreme, imao sam savetnika i nadzor svo vreme. Uvek sam se osećao zaštićeno i sigurno. Imao sam sa kime da porazgovaram i ko da me usmerava. U srednjoj školi, kad je ostao bez posla i počeo da crnči kod robovlasnika po 12 sati na suncu i kiši, pa se vrati kući umoran, naša komunikacija gotovo da je prestala. Sreća moja što imam jak karakter i vrenosti koje su mi usađene kao klincu su opstale do dana današnjeg i što je moj otac uporan i ne dopušta da ne zna ko sam i šta sam. Naravno, sa 25 godina i neće znati baš svaki detalj mog života, ali me nije skroz zapostavio i znam da šta god mi se loše desi u životu, bez bilo kakve bojazni, znam da ću imati zagrljaj i podršku koji će me podići. A većina dece danas to nema. I kako očekivati da se od takve generacije formiraju zrele ličnosti, koji žele momka ili devojku, zarad uživanja, a ne nekog statusa, finansiranja ili šta već žele.


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Danasnje devojke :(
Search: