Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Moj decko (ni)je bogat






352
poruka na forumu
57 512



post # 1 | 22.02.2012 , 8:09 PM

Neke devojke kazu:"Ako moram da placem,radije cu plakati u Mercedesu,nego u Jugu."-gde ima ljubavi,ima i suza..Nego,recite mi od kolikog znacaja je materijalno stanje vaseg partnera?Da li dublji dzep moze da pomogne pri izboru?

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 2 | 22.02.2012 , 8:51 PM

Iskreno to me ne zanima. Ne plivam ni ja u parama. I baš me briga da li on vozi ili ne vozi nekakvo auto ili ima kuću ili šta već.
Takve cure su površne i jadne. :)








265
poruka na forumu
47 378



post # 3 | 22.02.2012 , 9:02 PM

realno, kad upoznas nekog decka ne mozes bas znati ima li para ili ne.
ja kad se o nekom raspitujem pitam: "Kakav je?", a ne "Kakav mu je auto?" :D
i realno, ja nemam skupe krpice, niti para za ekstra sminku, ne izbacujem sise, ne isticem noge, da bi se na mene zaletali besni tipovi :)
ako mi se svidi, da je go i bos - moj je :D
tako da mi je bitno 0 %

The world will look up and shout: "Save us!", and I'll whisper: "No."









105
poruka na forumu
641 1525



post # 4 | 22.02.2012 , 9:30 PM

Ako ima dosta para i dobar auto, to su njegove pare i njegov auto, nema mnogo veze sa devojkom.
Ako je zaradio na kradji i prodaji droge, niko normalan ne zeli da je u njegovom drustvu.
Ako mu je tata kupio auto i dao pare, ne treba ti covek koji je nesposoban da zaradi i koji ce da skrene psihicki kad ostane bez para.
Ako je normalan, ako je na zemlji, pazljiv toliko da ti pokloni cokoladicu, da mu iskreno izmami osmeh samo kad te ugleda - koja ga ne bi pozelela? Zenama je zaista malo potrebno da budu srecne

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 5 | 22.02.2012 , 10:05 PM

"Za sreću dosta je 30 kvadrata
džaba vam dvorovi i kapije od zlata
za sreću dosta je ovo malo bijede
kule i gradovi sve mi manje vrijede.." volinevoli











4290
poruka na forumu
228 2087



post # 6 | 22.02.2012 , 10:54 PM

Ma uopše mi nije bitno.
Ne gledam šta ima već kakav je. Neću se zabavljati s' njegovim kolima. :D








352
poruka na forumu
57 512



post # 7 | 22.02.2012 , 11:12 PM

Ja ocekujem potpun proizvod.Posto znam koliko ulazem u sebe,ocekujem da muskarac pored mene ulaze u sebe barem toliko.Krecem se po mestima po kojim se krecem i od decka ocekujem da me vodi na ista.Od njegovog novca konkretno nemam nista,jer sama sebi mogu da priustim ono sto mi je potrebno.Ali nista ne moze da me obraduje kao kada na primer vidim na nekome nesto ili negde i on zapamti to i u roku od dva dana mi pokloni isto.Pogotovo jer ja volim da poklanjam,cak vise nego da dobijam poklone.Necu sigurno biti sa nekim sarlatanom koji nosi upasanu majicu u farmerice ili trenerku.Eto,volim da putujem,i ja sad treba da vodim racuna o tome da li ce on biti u mogucnosti da krene sa mnom,a sigurno da se necu spustati na taj nivo da ja placam troskove.Trazim musku verziju mene,i to je to.Tako da da-sve mi je bitno.I izgled i ono sto on moze da mi pruzi.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 8 | 22.02.2012 , 11:16 PM

ImFamous, ne valja ti taj pos'o devojko. . .

P.S Jeste za zene, ali morao sam da prokomentarisem.


Poruku je menjao/la -Dzeri- - Sreda, 22.02.2012, 11:18 PM

. . .









352
poruka na forumu
57 512



post # 9 | 22.02.2012 , 11:27 PM

Quote (-Dzeri-)
ne valja ti taj pos'o devojko. . .

Tata me naucio da tako razmisljam.

Added (22 Feb 2012, 10:27 PM)
---------------------------------------------
Kada sam pocela da se zabavljam sa momcima nisam ni razmisljala o tome,ali kada sam 'porasla' shvatila sam koliko muskarca mogu da drmaju kompleksi ako je devojci nesto 'normalno' sto njima nije. A ja mrzim tu vrstu kompleksasa,i zato ih zaobilazim u sirokom luku-zbog loseg iskustva.Govorim o vezi,to ovako hvala Bogu nema nikakve veze.


If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 10 | 22.02.2012 , 11:28 PM

Donekle je tata u pravu, a donekle mislim da je preterao sa lekcijama.

Primer: Decko bogat, ti bogata. Igrom slucaja on bankrotira. Vreme takvo, ne moze da se zaposli. Pretpostavljam da ces ga ostaviti, jer nece imati para da ti kupi poklon i da te vodi na putovanja. . .

. . .









352
poruka na forumu
57 512



post # 11 | 22.02.2012 , 11:33 PM

Hahahha...Primer:Bila sam u dugoj vezi.Momku je trebao dobar advokat,a on nije tih godinu i vise imao pristup svom novcu,drugovi se pokazu kako treba.Ja sam mu placala advokata.I moja porodica.Nikada nijedan euro nije uzet nazad.Ja sam prijatelj pre svega.I trazim sposobnog muskarca.I da bankrotira,hocu da znam da nece otici ispred prodavnice da pije pivo,vec ce grabiti i rukama i nogama da povrati svojoj porodici ono sto zasluzuje.
Ja razumem o cemu ti govoris,ali nisi totalno upravu.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 12 | 22.02.2012 , 11:37 PM

Quote (ImFamous)
a sigurno da se necu spustati na taj nivo da ja placam troskove


. . .

Toliko od mene.


Poruku je menjao/la -Dzeri- - Sreda, 22.02.2012, 11:39 PM

. . .









352
poruka na forumu
57 512



post # 13 | 22.02.2012 , 11:42 PM

:) Toliko sam mu dugovala barem,zasluzio je ;) Nisam morala da mu finsnsiram letovanje ili zimovanje,vec izlazak na slobodu iz pritvora. A vidis to je ono o cemu sam govorila u nekom postu iznad. Toliko i od mene.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









621
poruka na forumu
382 3516



post # 14 | 22.02.2012 , 11:48 PM

Quote (ImFamous)
Hahahha...Primer:Bila sam u dugoj vezi.Momku je trebao dobar advokat,a on nije tih godinu i vise imao pristup svom novcu,drugovi se pokazu kako treba.Ja sam mu placala advokata.I moja porodica.Nikada nijedan euro nije uzet nazad.Ja sam prijatelj pre svega.I trazim sposobnog muskarca.I da bankrotira,hocu da znam da nece otici ispred prodavnice da pije pivo,vec ce grabiti i rukama i nogama da povrati svojoj porodici ono sto zasluzuje. Ja razumem o cemu ti govoris,ali nisi totalno upravu.


hehe

Samo jedno pitanje. Da li je on ostavio tebe ili ti njega? :D

Quote (ImFamous)
Ali nista ne moze da me obraduje kao kada na primer vidim na nekome nesto ili negde i on zapamti to i u roku od dva dana mi pokloni isto.


Nemoj da se ljutis ali ovde je smesno sto si navela "u roku od dva dana" :D hehe

Naravno svi vole poklone ali nekome nametati da nam se nesto kupi, to je preterivanje :D ali dobro svako ima svoje metode XD

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 15 | 22.02.2012 , 11:52 PM

nije mi presudno u ovom trenutku, ali kad bih birala partnera za ceo zivot, gledala bih da tezimo ka istom... nisu pare presudne, ali ne zavaravajmo se, od ljubavi se ne zivi, a cim ima manjka para pocinju svadje i velika ljubav puca... kad bih se udavala gledala bih da sto rece neko gore, oboje se borimo da sto vise stvorimo, ali ne tako sto ce nam njegovi ili moji pomagati, ili na neku mucku, vec postenim radom... da mozemo da kazemo mi smo to stvorili, to je nase... ne volim da zavisim od nikoga pa tako ni od decka, ja svoje pare on svoje, (naravno u braku bi to bila posebna prica, to bi bilo zajednicko), ali u ovim godinama da budem sa deckom koji ce svasta da mi kupuje i posle raskida da prebaci, ne dolazi u obzir...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










352
poruka na forumu
57 512



post # 16 | 22.02.2012 , 11:55 PM

Quote (Infinity)
Samo jedno pitanje. Da li je on ostavio tebe ili ti njega?

ahhahahah...e nasmeja me :D Udaljili smo se i to je to.
Quote (Infinity)
Nemoj da se ljutis ali ovde je smesno sto si navela "u roku od dva dana" hehe

Naravno svi vole poklone ali nekome nametati da nam se nesto kupi, to je preterivanje ali dobro svako ima svoje metode XD

Ma,poenta je bila da do te mere misli na mene.To prvo,a drugo,ja ne namecem svoje zelje,jer sam napomenula da mene momak ne treba da izdrzava.Niti zavisi od njega da li cu imati neki komad garderobe ili bilo sta vec...Nisi razumeo.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









30
poruka na forumu
0 10



post # 17 | 22.02.2012 , 11:57 PM

I ja hocu decka koji ce mi kupiti ono sto ja vidim, u roku od 2 dana dance

Juce sam skoro je*ao, danas sam skoro je*ao, je*em skoro svaki dan xD :P









352
poruka na forumu
57 512



post # 18 | 23.02.2012 , 0:01 AM

Quote (Doko89)
I ja hocu decka koji ce mi kupiti ono sto ja vidim, u roku od 2 dana

Pun je BG matorih homoseksualaca kojima je potreban mladji,pasivan :) Sredicemo :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









105
poruka na forumu
641 1525



post # 19 | 23.02.2012 , 0:01 AM

Toliko ljudi oko nas, toliko primera...evo samo 1
Moju drugaricu je mama ucila " ako hoce da bude u tvom drustvu-neka plati " mama je inace zena iz prosecne porodice i mnogo je "ulagala" u mezimicu ne bi li se dobro udala. Ali ne kao gejsa; da zna da cita, pise, peva, svira, sexualno zadovolji... vec ce lepe krpice, frizura i sminka biti dovoljne i sve naravno izloziti pogledima na pravom mestu..
Na kraju se princeza 'dobro' udala, dobila dete i vec nam je plakala na ramenu sa recima "u paklu sam.."

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










352
poruka na forumu
57 512



post # 20 | 23.02.2012 , 0:03 AM

I dobices i money i pokloncice :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Search: