Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Moj decko (ni)je bogat






400
poruka na forumu
56 795



post # 101 | 06.11.2012 , 7:44 PM

I najvece ljubavi su umrle zbog para.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 102 | 06.11.2012 , 8:17 PM



Pao mi ovaj klip na pamet zbog pomenute price :D

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









326
poruka na forumu
317 2359



post # 103 | 06.11.2012 , 8:33 PM

XAVI_PG, zivi dokaz omalovazavanja drugih osoba !!!








53
poruka na forumu
2 17



post # 104 | 06.11.2012 , 11:38 PM

http://vukajlija.com/reakcije/31905 :D

Mnogima je tesko danas objasniti, da pare ne kupuju sve. Oni koji su mnogo, mnogo tesko ziveli. Jedino takvi ljudi postaju NEKO I NESTO, ostali svako ko ima para. Pare=DIPLOMA, uzmu posao nekome. Ko je ucio danima i danima. :/

Reci joj da ne ser* , nego da uziva dok moze. Bar nju neki ISKRENO voli, neko nekog voli samo zbog para. :)

/









577
poruka na forumu
548 3795



post # 105 | 07.11.2012 , 0:15 AM

Pa i šetnja je za ljude,i klupa u parku,ima toliko toga za što nije potreban novac,....ma daj ne mogu se pomiriti s tim da neko sa 10KM u džepu ne može napraviti zanimljivo veče sebi i svojoj dragoj....jednostavno neću ... Generalno,nikada nisam ocekivala od momka nesto vise nego sto sama imam.
Bas mogu reci da nisam materijalista........ali jedno je nemati love trenutno a sasvim drugo nemati nikakvu ambiciju da se to promjeni....
Nema love,ja placam....nikakav problem,ili izlet,setnja,sport ...ima mnogo toga sto se moze i bez love......Ali da mu ne pada na pamet da mrdne guzicom,zapne za knjigu i sl. i kuka kako nema para........ma zdra'o
novac nije mjerilo,ali je njegova vrijednost ,poslije zdravlja,neprocjenjiva
koliko bitnih stvari nije u parama, znaju samo oni koji ih imaju ,samo pogledajte ko se najviše razvodi, tuče, ubija, skuplja ovisnosti i tako dalje...dosta kokuza misli da će pare riješiti sve njihove probleme, ali nije to baš tako lako.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 106 | 07.11.2012 , 0:52 AM

Quote (Adrijana_)
Nema love,ja placam....nikakav problem,ili izlet,setnja,sport ...ima mnogo toga sto se moze i bez love......Ali da mu ne pada na pamet da mrdne guzicom,zapne za knjigu i sl. i kuka kako nema para........ma zdra'o
novac nije mjerilo,ali je njegova vrijednost ,poslije zdravlja,neprocjenjiva


e o tome ti ja pricam da samo kuka i kuka a ne preduzima nista ... onda je devojka upravu pa i ja da sam na njeno mesto ostavio bi ga odma ... koliko samo puta ja pobegnem od drustva takvog ... sednem da pijem kafu i uzivam u njoj pojedinci pocnu da kukaju kako nemaju para kako imaju velike troskove kao da su samo oni na ovom svetu a uglavnom ih roditelji finansiraju ... takve osobe su za mene RETARDI potpuni ...






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 107 | 07.11.2012 , 1:00 AM

DVE TEME SPOJENE U JEDNU

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










326
poruka na forumu
317 2359



post # 108 | 07.11.2012 , 2:24 AM

MarijanaBK1, bravo murijo i od tebe neke koristi da vidimo :p hihih








834
poruka na forumu
212 1454



post # 109 | 07.11.2012 , 3:15 PM

za 10 Km moze da je izvede u pekaru na krofne sa eurokremom :) pare vrte svet,zbog para trpimo sve ,ko kaze da mu novac nije glavni neka da otkaz na poslu cim sef povisi ton :)








58
poruka na forumu
612 3547



post # 110 | 07.11.2012 , 6:45 PM

nije mi vazno da li je bogat ili ne,dali je "srednje",ali gledam na to da je iz grada.posto dans sutra ne bih da se udam na selo,vazno mi je i da i on ima skolu i ja pa cemo zajedno sticati..takodje vazne su mi i mnoge druge stvari..ne volim mamine i tatine sinove koji plivaju u novcima sa placenom diplomom,a glupost viri iz pameti...








577
poruka na forumu
548 3795



post # 111 | 08.11.2012 , 8:04 PM

vuk-samotnjak, I ti ga pretjera ...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 112 | 08.11.2012 , 8:40 PM

Adrijana..nazalost pare su vazne ..nekome vise a nekome manje,hteli mi to da priznamo ili ne...eto da li bi ti bila spremna da udjes u brak sa netkim tko ima 10 km u dzepu..za 10 km mozda mozes da kupis 2-3 ruze ili nekog plisanog medu kod Kineza..izgubilo sve vrednost ..a narocito novac...








577
poruka na forumu
548 3795



post # 113 | 08.11.2012 , 8:45 PM

vuk-samotnjak, Druže ovdje govorimo o vezi a ne braku što se tiče braka to je druga stvar , prvo drugačiji oblik zajednice gdje boraviš 0-24 h s ' tom osobom + možda djeca , i cijela kuća zavisi od vas od hrane , računa pa do ostalih potrepština.U tom slučaju ne bih .

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 114 | 08.11.2012 , 11:36 PM

Quote (c0n3)
uvek treba reci cast izuzetcima

Ako ti tako kazes, mada i tih izuzetaka je sve manje i manje i manje i manje i manje.
Sve se nema a limuzine se vozaju.
Samo na Balkanu postoji to da je plata 200 evra, a da se vozaju mercedesi, da se letuje, da se zimuje. A sve se nema.
To je magija. I Dejvid Koperfild bi nam pozavideo na magiji.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










577
poruka na forumu
548 3795



post # 115 | 08.11.2012 , 11:44 PM

Jednom kada prestaneš juriti za pogrešnim stvarima, uhvatit ćeš one prave..


Poruku je menjao/la Adrijana_ - Petak, 09.11.2012, 0:44 AM

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









15
poruka na forumu
3 40



post # 116 | 17.04.2013 , 2:06 AM

Djevojke ja takodjer imam problem vezan za temu.S deckom sam u vezi 3 god.i 9mjes. On je ok,inace kod njega cjenim to sto je iskren i znam da me nikad nije i niti ce prevariti u to sam se uvjerila,posten je,tradicionalan,,karakteran i stvarno jednom rjecju dobar momak.Ne laze,ne pije,ne pusi,ne konzumira alkohol...Uvijek je bio dobar prema meni i postovao me.Kad smo se upoznali imala sam 17 god.vjerujem kao i svakoj sedamnaestogodisnjakini najvaznije mi je bilo da je dobar momak i da posjeduje ovo sto sam navela.Ali sad kad vec drugacije razmisljam o zivotu,o buducnosti razmisljam da on nije za mene.Ja sam se od tad dosta promjenila,on je u sutini ostao isti,ali ja sam shvatila sta mi je najvaznije u zivotu imam svoje ciljeve itd.Smeta mi sto sad kad vidim kako se drugi momci ophode prema curama ja vidim da on nije takav.Recimo nikad mi nije kupio ni najjeftiniji poklon mimo praznika.Nikad me nicim nije iznenadio,nikad me nije odveo na neko lijepo mjesto cak i kad je imao para na bacanje.Prije bi se odlucio da sebi kupi majicu skupu nego da jednom u godini barem me izvede na veceru.Nikad me nije iznenadio vecerom  niti nekom sitnicom pa makar bio i cvijet iz baste.Ja volim paznju,ne treba mi nista skupo ali samo da se sjeti mi pokloniti ponekad bombonjeru,privjesak,plisano srce bilo sta,ali ne.Rekla sam mu da mi smeta to da bi voljela da to promjeni al on nista,sve kao ja mu nalazim mane.Prije dvije god.planirali smo i brak.Ali ja sam sad pomalo ohladila,dosadno mi je postalo s njim,svo ovo vrijeme nase veze pamtim po setnjama i kaficima.Svaki dan sve isto.On je stariji 8 god od mene,sve ga je to proslo,zeli porodicu,dom i kucnu atmosferu.A ja sam tako slabo izlazila za ove 3,5god.Svega mozda 20 puta s njim ili bez njega.Prestao je da me izvodi i u disko,samo kafici.Ja sam mlada zelim da uzivam u mladosti jos,da se provodim da ne razmisljam o problemima.On je takodje bez posla,bez stana,bez auta a 29 mu je god.i razmisljam kako nista nije stekao.kad je bio mladji trosio je pare na odjecu,gorivoi,izlaske, a nije razmisljao sta ce kad se ozeni.Strah me je buducnosti s njim,pogotovo jer ni ja nemam dom,imam porodicnih problema pa mi je cilj samo se maci iz kuce,zavrsiti fax i snaci se.Al opet on mi je bio podrska kad mi je bilo najteze ali se bojim da ce mi biti gore ako se udam za njega,mozda cu se kajati a bojim se i da cu se kajati ako raskinem jer njemu godine prolaze naci ce zenu za brak a ja cu se mozda tad kajati. ako ga ostavim unisticu mu zivot to mi je i sam rekao.Sta da radim stvarno sam ocajna.MoOLIM VAS ZA DOBAR SAVJET ...

l







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 117 | 18.04.2013 , 0:19 AM

Lunja21, Bila sam u skoro pa identicnoj situaciji (samo sam ja bila malo duze u vezi od tebe)

Ista stvar: imala 17 kad sam stupila u to i imala sam jedne zahtjeve koji su se, sa mojih 23 kad sam izasla iz nje logicno promijenili. Jedno zeli klinka od momka, a drugo malo zrelija djevojka.

Sta se sa tobom desilo: odrastanje!
I sad imas druge prohtjeve, vece, ozbiljnije,.... a on je ostao na istom.

Nije tu u pitanju novac, u pitanju je buducnost... i savrseno razumijem sta pises.

I nije problem ovaj nedostatak paznje sto ti navodis, to je samo jedna od kockica koju slazes na imaginarnu vagu njegove licnosti i uloge u tvom zivotu.. i sad  vagas... i vagas... i bojis se.. bojis se greske!

Savrseno razumijem stanje u kom se nalazis, ali reci cu ti da ce to da pukne prije ili kasnije (tacnije vec je puklo, samo se ti bojis) i zato bolje da skratis sebi muke i presjeces to... 

Ako si ga stavila na rengen, vagu,... nema tu ljubavi vise!

I vec se pitas "Sta bi bilo da sam.." ne dozvoli sebi da se pitas vec dugo!

Ja sam recimo zbog svega toga prekinula najduzu vezu u svom zivotu, a dugom i je trebalo da prelomim zbog straha, sramote, roditelja, zajednickih prijatelja,.... da ne duzim.. i nisam se pokajala niti jednog milisekunda, ni dan danas!

Shvati da vise niste iste osobe- niti si ti ona koja se zaljubila u njega nekad davno, niti je on taj u kog si se zaljubila.. i tako idete paralelno jedno kraj drugog- to nije ljubav, veza, zivot,... nije ono sto bismo pozelljeli.. :)

Jos bih puno pisala, ali vec sam oduzila mnogo...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 118 | 18.04.2013 , 0:42 AM

Kad guras kolica sa teretom pa izgubis kontrolu, pokusas uz puno napora da ih vratis! Uspes nekako!
Hitras dalje, ponovo ista stvar! Tu stanes, ceskas se po glavi: ''da, nesto nije u redu''! Po poslednji put probas da spakujes stvari na svoje  mesto! Naredni put ako ti nesto ispadne, tvoja je krivica! Zasto?  Dozvolio si sebi da ispadas iz koloseka toliko puta, plus ti se trud nije isplatio!

Kao kada se cipela jednom pocepa, to vise nije cipela! Zalepis je, to je samo trenutno!

Quote (Lunja21)
ako ga ostavim unisticu mu zivot to mi je i sam rekao

A tvoj zivot? 

Resenje:

Ostavis se onoga sto ti ne ide! Sto ne vredi boriti se za to isto! Nema buducnosti u tome!

. . .









15
poruka na forumu
3 40



post # 119 | 18.04.2013 , 1:11 AM

-Mallena- Vjeruj da sam u ovoj situaciji vec vise od pola godine,uzasno se osjecam,cim spustim glavu na jastuk osjetimpritisak u glavi,razmisljam o svemu i ne mogu da zaspim.Ujutro ustanem isto neki pritisak,uzas.Primjetila sam da sam stalno nervozna,sve me pocelo nervirati kod njega,zao mi je sto ne moze da nadje posao,ali kad se vidimo on samo prica o problemima,kako ce i sta ce.Saslusam ja njega ali ne mogu svaki dan isto slusati,zelim nekog ko je zabavan s kim mi nece biti dosadno.I on je primjetio kako sam razdrazljiva postala,sta god kaze smeta mi,ova me situacija gusi,ne znam sta cu.Moja je greska sto sam izgubila drustvo zbog ove veze.Nije mi on branio nego ja mlada naivna,zaljubljena samo sam htjela s njim da budem.I sad nemam ama niti jedne drugarice u gradu gdje stanujem.On mi je i drug bio svo vrijeme i sve.Sad ako raskinem ostacu sama na svijetu,ne znam kako bi se oporavila od raskida ali ni ovo nije rjesenje. I kako mu sve to reci,necu da ga povrjedim,on je dobar momak,i prije su ga bivse povrjedjivale pa mi stalno govori kako je srecan sto me ima,da jedino mene ima,barem mu ide na ljubavnom polju ako nista drugo a ja ovamo razmisljam da ga ostavim. :/ Srusicu mu sve to znam.Reci ce da sam ga zavlacila.Iskreno mi mene je strah da ce svi sledeci biti gori i da cu se kajati sto sam ga ostavila. :(

Added (18.04.2013, 1:11 AM)
---------------------------------------------

Quote (-Mallena-)
Ostavis se onoga sto ti ne ide! Sto ne vredi
Ja to sve teoretski znam ,ali nevjerovatno koliko je tesko to primjeniti.Bojim se izaci iz ove veze ali isto tako se bojim i nastaviti.

l







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 120 | 18.04.2013 , 8:58 AM

Lunja21, i moj bivsi momak je tako govorio, pa eno ga:živ i zdrav!

Vidis da se  vec mucis?! Ti si vec prekinula tu farsu, samo si kukavica da izrealizujes to..

Povrijedices ga, bices i ti povrijedjena (ne bas povrijedjena, ali cudno ces se osjecati) ali to je jednostavno logican slijed dogadjaja i to ce da bude sad ili za par mjeseci, a cemu da produzujes agoniju u kojoj si trenutno??

Bojis se naici na goreg?? Pazi, moguce je vrlo, a isto toliko je mogice i da naidjes na nekog boljeg.. 
Trenutno nisi srecna, zadovoljna, ispunjena, vegetiras i odrzavas vezu na papiru... msm ne moze ti puno gore od toga biti! Sta ti puno gore moze biti??

Nemoj biti kukavica!! Po toj logici dijete ne bi trebalo da odrasta, stasava i izlazi iz kuce nikad- jer moze da naleti na grozne osobe u zivotu! Glupost!!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Search: