Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Moj decko (ni)je bogat






30
poruka na forumu
0 10



post # 21 | 23.02.2012 , 0:07 AM

Quote (ImFamous)
Pun je BG matorih homoseksualaca kojima je potreban mladji,pasivan Sredicemo


Salu na stranu, jos ce ljudi svasta da pomisle :D
Sredi mi neku stariju koku xaxa :)

Juce sam skoro je*ao, danas sam skoro je*ao, je*em skoro svaki dan xD :P









377
poruka na forumu
54 303



post # 22 | 23.02.2012 , 0:07 AM

To mi nije bitno :)












3239
poruka na forumu
372 2298



post # 23 | 23.02.2012 , 0:09 AM

Quote (MarijanaBK1)
ali ne zavaravajmo se, od ljubavi se ne zivi, a cim ima manjka para pocinju svadje i velika ljubav puca...


e slazem se 100% ;)

najjace su one mackice, tigrice itd, ono sve se one slazu s vama ne mogu da veruju kakvih povrsnih ljudi ima al one se uopste ne pronalaze u tome... uzid

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









352
poruka na forumu
57 512



post # 24 | 23.02.2012 , 0:13 AM

Quote (Doko89)
Sredi mi neku stariju koku xaxa

Hihihihihii,imam maminu prijateljicu.Voli mladje vise nego 'leba da jede.Dobra koka :D

Added (22 Feb 2012, 11:13 PM)
---------------------------------------------
Kad beda udje na vrata,ljubav bezi kroz prozor.


If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









30
poruka na forumu
0 10



post # 25 | 23.02.2012 , 0:15 AM

Quote (ImFamous)
Hihihihihii,imam maminu prijateljicu.Voli mladje vise nego 'leba da jede.Dobra koka


Auuu, te su opasne :) .. ko bi njima udovoljio xD

Juce sam skoro je*ao, danas sam skoro je*ao, je*em skoro svaki dan xD :P







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 26 | 23.02.2012 , 0:21 AM

evo jednog korisnog teksta, da se neke cure nezeznu :D

Dečko: Hoćeš li se udati za mene?
Devojka: Imaš kuću?
Dečko: Nee...
Devojka: Imaš BMW?
Dečko: Nee...
Devojka: Imaš li platu?
Dečko: Ne, alii...
Devojka: Pa neću se udati za tebe, nemaš ništa! Odlazi!
Dečko (priča sam sa sobom): Imam vilu, 3 ferrarija, 2 porshea.
Zašto bi morao kupovat i BMW? Nemam platu jer sam šef. Hahahaha

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










352
poruka na forumu
57 512



post # 27 | 23.02.2012 , 0:24 AM

Quote (Doko89)
Auuu, te su opasne .. ko bi njima udovoljio xD

Kaze "Uh,kako je slatka ona piletina,prosto se lepi za prste!" Ihhh,mlad si,jak.Ne kukaj,nisi ni poceo :D lol

Added (22 Feb 2012, 11:24 PM)
---------------------------------------------

Quote (MarijanaBK1)
Dečko: Hoćeš li se udati za mene?
Devojka: Imaš kuću?
Dečko: Nee...
Devojka: Imaš BMW?
Dečko: Nee...
Devojka: Imaš li platu?
Dečko: Ne, alii...
Devojka: Pa neću se udati za tebe, nemaš ništa! Odlazi!
Dečko (priča sam sa sobom): Imam vilu, 3 ferrarija, 2 porshea.
Zašto bi morao kupovat i BMW? Nemam platu jer sam šef. Hahahaha

Znaci da saslusamo i posle 'ali' :D Salim se...jeste poucno :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









30
poruka na forumu
0 10



post # 28 | 23.02.2012 , 0:30 AM

Quote (ImFamous)
Ne kukaj,nisi ni poceo
lol lol lol

imas i pravo, " na muci se poznaju junaci " :) :P

Ako nista drugo, bar si me lepo nasmejala :). Obicno kad je dosadno, uvek potrazim neki zenski " kutak " i odma se oraspolozim :) :P

Juce sam skoro je*ao, danas sam skoro je*ao, je*em skoro svaki dan xD :P









352
poruka na forumu
57 512



post # 29 | 23.02.2012 , 0:37 AM

Shvaticu to kao kompliment u ime zenske populacije ovde :D lol lol lol

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









30
poruka na forumu
0 10



post # 30 | 23.02.2012 , 0:38 AM

Quote (ImFamous)
Shvaticu to kao kompliment


Pa ja drugacije i ne znam :D

Juce sam skoro je*ao, danas sam skoro je*ao, je*em skoro svaki dan xD :P









621
poruka na forumu
382 3516



post # 31 | 23.02.2012 , 0:39 AM

Quote (MarijanaBK1)
evo jednog korisnog teksta, da se neke cure nezeznu Dečko: Hoćeš li se udati za mene? Devojka: Imaš kuću? Dečko: Nee... Devojka: Imaš BMW? Dečko: Nee... Devojka: Imaš li platu? Dečko: Ne, alii... Devojka: Pa neću se udati za tebe, nemaš ništa! Odlazi! Dečko (priča sam sa sobom): Imam vilu, 3 ferrarija, 2 porshea. Zašto bi morao kupovat i BMW? Nemam platu jer sam šef. Hahahaha


Maro ti trazi da ima kafanu , tebi nista vise ne treba :D hehe

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 32 | 23.02.2012 , 0:48 AM

Marijana iz tvoj teksta sam zakljucio da se lozis na kintu :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 33 | 23.02.2012 , 6:28 PM

Quote (MarijanaBK1)
nije mi presudno u ovom trenutku, ali kad bih birala partnera za ceo zivot, gledala bih da tezimo ka istom... nisu pare presudne, ali ne zavaravajmo se, od ljubavi se ne zivi, a cim ima manjka para pocinju svadje i velika ljubav puca... kad bih se udavala gledala bih da sto rece neko gore, oboje se borimo da sto vise stvorimo, ali ne tako sto ce nam njegovi ili moji pomagati, ili na neku mucku, vec postenim radom... da mozemo da kazemo mi smo to stvorili, to je nase... ne volim da zavisim od nikoga pa tako ni od decka, ja svoje pare on svoje, (naravno u braku bi to bila posebna prica, to bi bilo zajednicko), ali u ovim godinama da budem sa deckom koji ce svasta da mi kupuje i posle raskida da prebaci, ne dolazi u obzir...

Sestro po slatkisima, u potpunosti se slazem sa tobom. Necu vise nista da dodam, kao da sam ja napisala ovo gore, takav osecaj imam. :)






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 34 | 23.02.2012 , 6:48 PM

Infinity, ahahahahah, cuti bre ispascu alkoholicarka po tvojoj prici
Quote (Mortal)
Marijana iz tvoj teksta sam zakljucio da se lozis na kintu


ne ja sam taj tekst napisala, za sponzoruse, da dobro paze sta pricaju, da se ne zeznu... :D meni ne treba sponzor, mogu sama da zaradim za svoje prohteve... :D osim ako ti neces stvarno da mi poklonis onu jahtu, onda cu da napravim izuzetak hahah

Tanja poljubac

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 35 | 23.02.2012 , 7:30 PM

Sta reci a ne zaplakati.

Moji su me othranili ( da budem precizna, cale,neki znaju kakv je grom, jer sam im pricala) , da nikada ljude ne gledam kroz to koliko para imaju, nego koliko poseduju u mozgu! Ako imas dovoljno pameti, lako ti je napraviti i novac.

Ali postoje dve vrste zadovoljavanja, ono mentalno, kad nekom kazes volim te, trebam te, zelim te, kad imas osecaj da ti nikada prica nece s tom osobom dosaditi, a ni vreme, i ona drugo fizicko zadovoljavanje, krpice, satovi, pokloncici, putovanja, i slicno itd.

Ja sam covek od te prve stvari. Jer sta ce meni bogatas, ako on nije u stanju sa mnom da poprica zasto danas nije padala kisa, da se udubimo u razgovor kao da pricamo o necem vaznom. Sta ce mi osoba, ako ne zna da proseta sa mnom po kisi, ili snegu. Dzabe mu sve njegove pare.

Sve je stvar odogoja.
Ja sam se udala za svog muza, a niko od nas posao nije imao. Ziveli smo u sobicku, i super nam je bilo. Tad je seksa bilo, jer nismo imali televizor, ni internet. Eh, kad se setim tih dana.

Zavrsio je fakultet, jer smo radili posao na crno, i moja i njegova plata isla je za njegov fakultet. I poceo da radi u banci. A onda sam se zaposlila i ja, ali samo u drugoj (sad radimo u istoj) :).
Poenta ovog sto pisem je ta, sve dodje na svoje, sve se stekne, samo ako verujes u to. Mi smo verovali u nas. I nikada nije doslo do svadje, iako smo nekada jeli krompir na sve moguce nacine.

Kasnije, kad smo ustedili ( glup je onaj bankar koji ne zna da ustedi novac), kupili smo stan. E onda je doslo vreme za mene i moja zelja za putovanjem. Radila sam zimi, da bih leti mogla da idem gde zelim. Sve svojim trudom i radom.
Ne treba mi niko placati, jer nisam invalid da ne znam napraviti novac. :)

Jos Bajkalsko jezero da posetim, a onda mogu da umrem.

I uz duzno postovanje ImFamous, sve je to lepo, drzati nivo (jer mnogi danas pate od toga), i imati takvu paznju kakvu ti imas od decka, ali ako to neko s kim danas sutra neces imati o cemu razgovarati dzaba ti sve tvoje ulaganje u tebe.

Lepota je prolazna, svi je imamo, ostaje samo prica.
Meni je merak ispricati se sa mojim muzem, vise nego sto ti kazes hleba se najesti.

Ali, da ne bude da sam te kritikovala, zelim ti srecu, zivi kako ti mislis da treba, jer ipak je zivot jedan. Ali pazi se betona, neki koji su tresnuli rekose da boli.

Ako ljubavi nema izmedju dvoje ljudi, dzaba i jare i pare. Jer ako ljubav nestane kad dodje manjak novca, onda to nije ni bila prava ljubav.

I danas se nesto posebno volim. Moram to da naglasim. :)


Poruku je menjao/la Leksi - Cetvrtak, 23.02.2012, 7:31 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 36 | 23.02.2012 , 7:44 PM

Quote (Leksi)
iako smo nekada jeli krompir na sve moguce nacine.


nije to lose, ako volis krompir na sve nacine... ja volim (salu na stranu znam na sta si mislila) :D

Quote (Leksi)
Ziveli smo u sobicku, i super nam je bilo. Tad je seksa bilo, jer nismo imali televizor, ni internet. Eh, kad se setim tih dana.

Zavrsio je fakultet, jer smo radili posao na crno, i moja i njegova plata isla je za njegov fakultet. I poceo da radi u banci. A onda sam se zaposlila i ja, ali samo u drugoj (sad radimo u istoj) :).
Poenta ovog sto pisem je ta, sve dodje na svoje, sve se stekne, samo ako verujes u to. Mi smo verovali u nas. I nikada nije doslo do svadje, iako smo nekada jeli krompir na sve moguce nacine.

Kasnije, kad smo ustedili ( glup je onaj bankar koji ne zna da ustedi novac), kupili smo stan. E onda je doslo vreme za mene i moja zelja za putovanjem. Radila sam zimi, da bih leti mogla da idem gde zelim. Sve svojim trudom i radom.
Ne treba mi niko placati, jer nisam invalid da ne znam napraviti novac.


e u tome ja pricam, kako da sam ja pisala, samo sto si to ti detaljnije objasnila...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










486
poruka na forumu
673 4564



post # 37 | 23.02.2012 , 7:45 PM

Kada budem imala decka javim vam :p :p :p
A ne trcim za tim stvarima...pare su prolazne kako dođu tako i odu <_< <_< <_<

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










894
poruka na forumu
729 5702



post # 38 | 24.02.2012 , 9:21 PM

MarijanaBK1, Leksi, Svaka cast! poljubac

"Cuvam te, ne dam te nikom,
ja samo s tobom zelim sve.
Cuvam te, ne dam te nikom,
ni da mi sve u zivotu stane.

Cuvaj me, ne daj me nikom,
ja tebe necu nikada,
Cuvaj me, ne daj me nikom,
sve sto sam ja sve ti pripada.

Da ti se svet srusi ceo,
mog sveta deo, dacu, SAMO OSTANI TU,
i kad ne znas gde ces,
ni kako do srece, ja znacu, SAMO OSTANI TU." ❤ ❤ ❤












1948
poruka na forumu
188 1476



post # 39 | 24.02.2012 , 9:37 PM

Sve vi volite da vas muskarac ima para i dobro auto pustite se sad suplji prica da ovo neko cita pomislio bi covjek da sponzoruse i ne postoje ,ali kad pogledas u realan svjet sve ti je jasno,ili je mozda slucajnost da svaka dobra cura ima momka od 150 kg ruznog buljavog koji vozi dobra kola i ima mnogo para i ona se se kune da nije sponzorusa da je to ljubav hahha

ZNACI SVE LAZETE !!!

A druga stvar sta je tu lose ,ja priznajem da volim da mi cura ima para da mi kupi neke dobre poklone itd sta tu treba da se stidim ,ali ne volim takve ljude koje pricaju jedno a misle drugacije . Moje misljenje!








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 40 | 24.02.2012 , 9:55 PM

Quote (susheTZ)
ZNACI SVE LAZETE !!!

Upravo si i sebe ubrojao u to. :)

Svako sebi bira.

Trebao bi da znas, a imas i dovoljno godina da znas, da POKLON nije LJUBAV!
Ako si mi ti momak, i ako ja tebe gledam kroz to sta ces mi i koliko kupiti, da izivines, nabijem ja tu nasu ljubav.

Moj cale je rekao, kad mi tvoja majka kupi poklon, znao sam da je neso pogresila. I obrnuto. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Search: