Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Moj decko (ni)je bogat






2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 61 | 05.11.2012 , 10:40 PM

Kakve ti drugarice imas ccc :D lol Ma naci ce on dobru :) Ali ona ce zavrsiti u selu bas onako kako nije htela!











577
poruka na forumu
548 3795



post # 62 | 05.11.2012 , 10:42 PM

Diablo89, a tek meni džabe sam se trudila oko večere ...
Nikolakuzzz, Pa nije ona loša , dobra je osoba , ne traži avione i kamione samo osnovno on ne može ni to da pruži..

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









123
poruka na forumu
169 2743



post # 63 | 05.11.2012 , 10:44 PM

Quote (Adrijana_)
Diablo89, a tek meni džabe sam se trudila oko večere ...

dodji kod mene ima sarme :D

imala je samo jednu manu, branila mi da idem u kafanu.
kada umrem ne zovite popa neka mene konobar zakopa!








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 64 | 05.11.2012 , 10:46 PM

Zavisi kako ko na to gleda... Postoje tri tipa osoba. Oni koji vole da im se nešto poklanja, oni kojima je dovoljno da im se posveti pažnja i neka lepa reč, i treći je prva dva zajedno... Isto tako zavisi i od osobe do osobe. Ja volim da izadjem i kad izadjem trudim se da se maksimalno provedem, al sam više od onih koji će u kućnoj varijanti napraviti neki provod. Po meni i neka večera u ko kućnoj varijanti sa svećama zna da izgleda lepo, i to manje više večera kao večera, nego njegov trud da mene iznenadi. Ima nas raznih...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










577
poruka na forumu
548 3795



post # 65 | 05.11.2012 , 10:47 PM

Diablo89, ne volim sarmu haha :D

Added (05 Nov 2012, 9:47 PM)
---------------------------------------------
MarijanaBK1, pa jeste ali ne možeš stalno ni da budeš kući s' njim , zar ne ?! i meni se više svižaju kućne varijante ali dosadi i to ili non stop šetnja parkom .


Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 66 | 05.11.2012 , 10:52 PM

Pa dobro, može se i on skupiti pa barem jednom mjesečno da je negdje izvede "kako treba". A i njoj, kad već nedostaju takve vrste izlazaka/druženja, može nekada platiti ceh, nije to sramota.
Valjda tip završi fakultet pa postane inžinjer mašinstva, takvi dobro zarađuju.
:)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 67 | 05.11.2012 , 10:55 PM

Almir, izgleda teško joj čekati da on postane ''neko'' :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 68 | 05.11.2012 , 11:12 PM

Quote (Adrijana_)
Zar ima ljepši poklon od šumskog cvijeta koji ti momak pokloni dok šetate :-) Zar ima ljepše nešto od osmijeha ili samo zagrljaja koji možeš dobiti na poklon a da ga ništa ne košta,ili recimo da navečer kradom iz komšijine bašte ukrade ružu samo za tebe :-D .


ocigledno nisi bila u vezi s nekim ko je svorc xD

salu na stranu jesu te sitnice bitne i gode ( posebno curama ) al ja sam uvek govorio da nece ljubav da plati racune, da ugreje kad je zima ili nahrani kad ste gladni...

znam da ce da se sad pojavi neko s cuvenom "ljubav pobedjuje sve" al neka ih... :)

Quote (Adrijana_)
Šta mislite vi o ovome koliko se toga promjenilo u odnosu na neko vrijeme od prije 10 godina ...? I šta nam ovaj materijalizam uradi ?!


mislim da se nije promenilo vec smo mi porasli :)

e sad da budem malo bezobrazan znam da kao uvek na pocetku sve je super bitno nam je da se samo "zna se sta" sto vise ( i muskom i zenskom da se ne lazemo ) al sta kad prodje neko vreme a mi stojimo u mestu dok se svi ostali krecu napred normalno da se covek ( mada uglavnom zena ) zapita gde ovo vodi, ako on nije sposoban da se pobrine za sebe kako ce jednog dana da se brine za porodicu..

ko sto kazes nije ona trazila kule, avione itd al mladi, lepi normalno da zeli cura nesto vise od setnje gradom gledajuci kako ljudi sede u kaficima, uzivaju a ona samo gleda kroz izlog ( tuzna scena al kontam da se tako osecala ) i u pravu je mislim ako nije mogao bar 2-3 puta u mesec dana da je izvede negde i jos tek su poceli da se zabavljaju onda ne znam cemu se on uopste cudi sto je otisla...

uglavnom da sumiram novac nije najbitnija stavka za vezu al je i tekako bitna jer nedostatak istog je ono sto stvara probleme, nervozu, svadju a lako je biti zaljubljen i romantican kada te nikakve brige ne more :)


Poruku je menjao/la Davor - Ponedeljak, 05.11.2012, 11:13 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









577
poruka na forumu
548 3795



post # 69 | 05.11.2012 , 11:25 PM

Davor, Pa nisam bila nikad u njenoj situaciji ,ali i da jesam ne bih dozvolila sebi ''kraj'' zbog ovoga , šta je još dvije godine ili godinu čekati da on stekne nešto u životu u usporedbi s' onim koliko bi me cjenio i poštovao ostatak života ( znam da je mnogo zagrijan za nju) jer zna da sam bila uz njega kad nije ništa imao , znam da svaki muškarac to zna da prepozna i cijeni ..Znala je kako stvari stoje od početka i napravila je o sebi sad pogrešnu sliku...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 70 | 05.11.2012 , 11:29 PM

Quote (Adrijana_)
Pa nije ona loša , dobra je osoba , ne traži avione i kamione samo osnovno on ne može ni to da pruži..


Pa jbg... decko nema, a da ima bilo bi on meni sve kupuje izvodi me svuda misli da je meni stalo do toga, meni je stalo do njega ne do njegovih para 100% bi bilo tako, devojkama danas je mnogo tesko ugoditi. Jedva nadjes neku normalnu, sa kojom mozes da budes iskren i da se ne cimas toliko oko nje, a te price da ga je volela ostala bi sa njim, kao fora ne moze ni osnovno da joj pruzi, danas osnovna primanja znace ako imas da prezivis ovaj mesec a ne sta drugo, iskreno mislim da ta tvoja drugarica ne zna sta hoce, i mislim da ce da zalepi najveceg kretena i da ce kad tad da se kaje zbog svoje pohlepe prema novcu. Ne treba sve gledati kroz novac ima i mnogo bitnijih stvari u zivotu. :) Bolje je i koru hleba deliti sa nekim koga volis i postujes, znas da je to iskreno, nego da imas sve pare ovog sveta a nemas sa kim da podelis tugu, bol, srecu, jer svi su uz tebe zbog para, i zato sto im trenutno trebas, niko nije uz tebe zato sto te voli ili postuje, tapse te po ramenu a ko zna sta ti sve misli. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 71 | 05.11.2012 , 11:33 PM

Quote (Adrijana_)
Zar ima ljepši poklon od šumskog cvijeta koji ti momak pokloni dok šetate :-) Zar ima ljepše nešto od osmijeha ili samo zagrljaja koji možeš dobiti na poklon a da ga ništa ne košta,ili recimo da navečer kradom iz komšijine bašte ukrade ružu samo za tebe :-D ......možda sam glupa ali ja još uvijek u novčaniku nosim mali plavi šumski cvjetić kojeg dobih na poklon prije tri godina,to mi je najljepši poklon,najdraži....jer nema nikakvu materijalnu vrijednost koja se mijenja,ima samo vrijednost da mi svaki put izmami osmijeh kad ga vidim...jednostavno za poklon i pažnju nisu potrebni novci...

Hmmm mislim da si sve rekla,nije do tog decka,ne moze on da stvori nesto sto nema,tj nije kriv a ako je ta devojka znala za njegove finansije i ako ne moze bez bar malo izlazaka,pokloncica itd ne znam onda zasto je ulazila u vezu sa njim?A ako ga je stvarno volela onda ne shvatam zasto je raskinula?Gde je tu razumevanje ako ga je volela?
Ne znam,ja evo krecem od sebe,nisam bogat stvarno skromno zivim ali imam za izlaske,poklone i takve stvari ali da sa zaljubim u devojku koja je siromasnija od mene zbog toga nikada ne bih raskinuo,pa cak i da sam zensko i da je takva situacija opet ne bih jer nije to razlog,nije ta osoba kriva,a ako vec neko od partnera ne moze bez bar malo tih normalnih izlazaka,poklona itd ne treba zapocinjati vezu i nanositi bol i sebi i partneru...toliko cao








577
poruka na forumu
548 3795



post # 72 | 05.11.2012 , 11:40 PM

lukacar95bre, Lijepo razmišljanje svaka ti je riječ na mjestu .
Moonchild007, možda mi samo ne razumijemo jer se nismo našli u ovoj situaciji..

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









411
poruka na forumu
326 425



post # 73 | 05.11.2012 , 11:59 PM

Quote (Davor)
al sta kad prodje neko vreme a mi stojimo u mestu dok se svi ostali krecu napred normalno da se covek ( mada uglavnom zena ) zapita gde ovo vodi, ako on nije sposoban da se pobrine za sebe kako ce jednog dana da se brine za porodicu..


Quote (Moonchild007)
ako je ta devojka znala za njegove finansije i ako ne moze bez bar malo izlazaka,pokloncica itd ne znam onda zasto je ulazila u vezu sa njim?A ako ga je stvarno volela onda ne shvatam zasto je raskinula?Gde je tu razumevanje ako ga je volela?


bedak situacija... danas je novac glavni razlog proseka starosti naseg stanovnistva. a ako nije mislila sa njim da ide do kraja, ne znam zasto ga je ostavila.








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 74 | 05.11.2012 , 11:59 PM

Adrijana_, Ja samo kazem da sam ja na mestu te devojke ne bih tako postupio ali svi smo mi razliciti ;)
I moram da dodam :) stvarno zanimljive teme otvaras :) samo tako nastavi ;)


Poruku je menjao/la Moonchild007 - Utorak, 06.11.2012, 0:00 AM








577
poruka na forumu
548 3795



post # 75 | 06.11.2012 , 0:11 AM

Moonchild007, Hvala , hvala , trudim se :) :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 76 | 06.11.2012 , 0:41 AM

Nisu bitni pokloni koji su i sta su dali su skupi jeftini bitno da se neko setio i da sitnica znaci !!! Nije bitno gde si vazno skim si !!! :D :D :D









Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 77 | 06.11.2012 , 2:09 AM

Donekle ta devojka ima pravo po meni,a taj momak,zaista mislim da je totalni bauk,jeste student,jeste da vecini ljudi sada kod nas na Balkanu je u situaciji da ne moze da bude imucan i situiran,ali ipak ima drustvo,ima sebe pa da ode da odradi neki posao za dnevnicu ili bilo sta... Ta devojka nije sponzorusa ali opet mlada devojka da se ukuci i da svaki put bude isto to je monotono i svako neka se stavi u toj situaciji isto bi razmisljao... Nebitno rodjendan,nebitno sve,da nije nasao nacina da skupi 40-50e koji nije neki strasan novac i neku sitnicu da kupi kao znak paznje ili da je izvede negde na neko oke mjesto koje nije bas preskupo... To vjerujem da svako moze da uradi ...Lijepo je prosetati kroz park sa devojkom,kupiti neke dzidze bidze,smijeh,ali ponavljati jedan te isti trenutak smori,taj momak jednostavno ima mastu 0.0,volju i organizovanost... Twitty nemoj se ljutiti ali to je moje misljenje koje mislim da svako treba da ima...

Zaboravih reci,bar je mogao da skupi za namjernice i da on sam napravi neku veceru,nesto da napravi a da bude drugacije.... Da i to gledanje filma bude posebno...


Poruku je menjao/la XAVI_PG - Utorak, 06.11.2012, 2:13 AM

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









326
poruka na forumu
317 2359



post # 78 | 06.11.2012 , 2:45 AM

Grese u toj vezi oboje, i ako decko nema para on je tu ljubav njenu trebao da kupi srcem i osecanjima da ne ceka skupa veliki ili ogromni poklon vec da zabelezi nedeljno ili na 15 dana makar sa nekom sitnicom kojom ce da je iznenadi i da vidi na taj nacin da li je ona za njega ili ne ... a ne samo da visi na gledanje filmova i setanje parkom ...

Pare su pokvarile narod naravno i sve naprednija tehnologija sto je ... ljudi vide ljudi zele ... a ako zelis onda se trudis a ako se ne trudis onda se ukopaj u zemlju odma i ne cekaj da te neko gura da bi ti postigao nesto u svom zivotu ... puno je drugacije od ranije i bas ima dosta razlike sto se celog toka zivota tice ... ranije si mogao da sedis sa drustvom na ulici i da se zezate po celu noc ... dok sada je samo cilj ici sa kafe na kafu i glumeti nekog ili ono sto nisi ... al jbga novo doba novi stavovi ljudi ...

Sto se tice devojke i ona tu gresi trebala je da pokusa da mu skrene paznju i ako joj je makar malo stalo da mu skrene put ka tome da oboje budu zadovoljni u svemu i da grade velika poverenja ... a ne da padaju zalbe oko novca i kako nema vecere ... to se moze i kod kuce srediti ... reci roditeljima idite negde na posedan ili isplanirati vreme kada oni rade da se pripremi kuci vecera pa bilo kod njega ili nje uz laganu muziku ... SITNICE SU NAJBITNIJE one ostaju u SRCU a vredni pokloni i preskupi su samo zamlacivanje tudjih ociju i onda navikavanje na to daj jos daj jos ...

Lepo si navela Adrijana, da ima i sumsko cvece pa cak i od komsije cvece da se ubere i pokloni vazno je da ispunis trenutak i iznenadis onda neka ona baci to cvece ili radi sta zeli ... ako previse biras i previse beres samo stvaras razliku u ukusu lepse je ubrati samo 1 list nego 101 gde u primeru za 101 ruzu devojke lude ...

Sve u svemu decko koliko god da je bio fin nije umeo da iskaze svoju ljubav prema njoj, nije pokazao sta zeli nije ni skola sve to a niti ta DIPLOMA jer ako imas malo mozga moze i bez tog papira ili parceta kartona mnogo toga da se postigne sa svojim znanjem i umecem ...

Kako god da se okrene i uradi ... uvek ce svi da pominju prvo novac i onda da se izvlace kako to nije razlog nego je nesto drugo ... ma danas se ceo svet vrti samo oko tog obojenog vrednog papira ...








577
poruka na forumu
548 3795



post # 79 | 06.11.2012 , 3:11 AM

XAVI_PG, Generalno mislim imati djevojku a ne imati para je danas vrlo tesko. Ne kazem da je nemoguce.
Najrealnije je da mozes imati djevojku koja je u slicnoj situaciji kao ti, recimo oboje studenti koji zive klasicni studentski zivot, ili oboje rade ali za male plate...
Danas je i sa parama tesko naci normalnu osobu za vezu, jer na sve strane je neka povrsnost, poremecenost duhovnih vrijednosti i sl. Malo s kime se nadjes na istoj talasnoj duzini...
Ono sto bi mene opteretilo da imam dvije marke danas a sutra ko zna koliko a nisam u vezi ili sam na pocetku veze je stid i nesigurnost koju bih osjecala kada bih izasla s nekim. Sta da naruci sok, ili da prospe kafu i moras joj poruciti novu... Sam sebi pokvaris vece...
S druge strane, nije mi neki bauk da budem ja ta kao zensko koja finansira, ali ...u nekoj fazi to postane ne samo bezobrazluk, nego prestanes da ocekujes nesto od te osobe preuzimas terete na svoja ledja i kao opravdano je, nema poklona za rodjendan, ruze za osmi mart jer eto nema para... Nije ni tim muskarcima lako, razumijem ali ima granica kada vise ne mogu da razumijem i to utice na moje samopouzdanje i stabilnost veze uopste. Ukradi ruzu, kupi cokoladu za rodjendan, napravi rucak, pricaj da si citao oglase, isao na razgovor, predlazi ideje.... mani se daljisnkog, tv, i pametovanja u prazno.
Sto neko rece, nisam sponzorusa nikad bila, ne trazim kule i gradove ma ne trezim nista, evo sve mogu sama ali ono sto trazim i ocekujem je da imam kraj sebe muskarca, sposobnog muskarca - pare nisu bitne...Tako bar ja razmisljam.

Added (06 Nov 2012, 2:11 AM)
---------------------------------------------
c0n3, Sta ja imam od njegovog novca? Putovanja mi ne trebaju, nakit mi ne treba, auta mi ne trebaju, novi mobitel mi ne treba, ni zimovanja ni ljetovanja...itd...meni moji roditelji mogu priustiti sta mi treba, i odgojili su me upravo ovako. Da mi novac nikada ne bude najvazniji.
Sta ce meni njegov novac ako se on prema meni ponasa ko prema nekoj stvari?
Moja najljepsa veza je stvarno bez ikakve zezancije bila sa studentom, kokuzom frontalnim. :: Nije sve ni u parama.... ;-)

Muskarci uglavnom imaju tonu predrasuda, pocevsi od ove da su sve iste i da hoce pare, i onda se uvijek nesto ustrucavaju i imaju u glavi vec unaprijed scenario gdje ona njega salje u neku stvar ako nema auto, ako nema da joj plati prohtijeve itd...
I onda vi kukate kako smo sve iste i zato ste ogorceni, mi kukamo kako niko nece obaveze od vas itd... a u sustini mislim da ima puno "normalnih" samo obeshrabrenih.

Meni je veza nesto sveto i predivno (naravno sa odgovarajucom osobom) a ne centralna banka.


Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 80 | 06.11.2012 , 3:26 AM

Adrijana_, Jeste tesko naravno,mi "decki" to najbolje znamo :) Ali s druge strane ako si vec nesto poceo,zapni da stvoris to nesto malo,nemoj da mi pricas zdrav,prav momak da ne moze da se snadje za ponesto para :) Uglavnom slazemo se oko vecine stvari kao i uvijek :D Nemas 2 marke,ali nadjes neki nacin da nadomjestis ,jer realno svakom u pocetku veze je bitnije da sjedi sa tom nekom osoobom na nekom mjestu s kojom bi bila sama itd :) Posto kako sam citao tvoj prvi post,iz njega sam izvukao zakljucak da toj djevojci smeta to sto se sve svodi na 2 stvari,da taj momak nije napravio nista drugacije za svo vrijeme... Svima nam bude kako nam je sudjeno,i niko od sudbine ne moze da pobjegne,samo ako nemas para treba da kazes eee sudbina mi je takva ja necu uraditi nista da to promjenim to mi je najgori neki fazon ljudi...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Search: