Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Crna magija




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 1 | 16.12.2010 , 9:21 PM

Da li verujete u nju, da li ste imali neko iskustvo sa necim takvim... ja znam da postoji i da ljudi svasta rade, ali ne pridajem znacaj tome, verujem u Boga, i smatram da te madjije samo donose zlo - nista dobro...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 17.12.2010 , 12:28 PM

da, postoji
inace ti vracevi su u dobrim odnosima sa necistim silama
inace i ima onih koji samo lupetaju...

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 17.12.2010 , 1:57 PM

Quote (dragan_93)
.to su samo gluposti...;/

da, jesu
ali te gluposti su tacne

Ko si ti?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 4 | 17.12.2010 , 2:27 PM

Quote (DxD)
da, jesu
ali te gluposti su tacne

ma daj molim te...cak i da je tako..sto sam siguran da nije..ja ne verujem u to!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 17.12.2010 , 3:29 PM

i ja mislim da nisu tacne...
ali ipak se desavaju...

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 17.12.2010 , 3:35 PM

Quote (sandra1000)
Uh koliko tih vracara ima, najvise po selima, tamo je obicno zatucan mentalitet. Cula sam za vlasku magiju da je jedna od najopasnijih i da se tesko skida, a cesto se desava i da je skidanje nemoguce.

tacno, najvise po selima, ali ima i po gradovima... a sad sto se tice vlaske magije, moja mama je vlajna, tako da sam ja polu vlajna ali mrzim crnu magiju i moji to ne vole... ali takodje sam cula da je moj komsija imao neku vlajnu pre njegove sadasnje zene pa im je svasta uradila, komsinica dugo nije mogla da rodi, kako zatrudni pobaci dete... svasta ima... ali to sve zavisi od coveka do coveka...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 7 | 17.12.2010 , 3:38 PM

Quote (MarijanaBK1)
. a sad sto se tice vlaske magije, moja mama je vlajna, tako da sam ja polu vlajna

a zato ti znas taj jezik smile
ma toga ima svugde, samo sto mi ne znamo...

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 8 | 17.12.2010 , 8:54 PM

E sad... ljubim te za tu temu Marijance,kao prvo,a kao drugo- ja zaista imam nesto iskustva u tome... Kako? Ne pitajte me samo to... Moja baka po majci bila je narodni lekar,ne vracara,vec lekar. Jos u onom ratu ,a i pre njega lecila je mnoge bolesti,rane,bajala,salivala stravu(kad se vruce olovo baci u hladnu vodu)... M i smo,njeni unuci,kao deca gledali i bilo nam je zanimljivo... Nije dala da se petljamo,ali smo slusali kako baje i shvatili da se radi o molitvama tipa-pomozi Gospode Boze da necista sila napusti ovo telo....i tako dalje. E,da ne bi duzio,mnogima je zivot spasila,a sama je izrodila dvanaestoro dece a devetoro dece je nadzivela. Sada kad je se setim ,nje i njenih reci,vidim da je bila jako pametna... Kada smo je pitali kome ce preneti svoje znanje,rekla je da ce se samo po sebi to nekome preneti,sam Bog zna kome... Da ne bi bio dosadan,procitajte ovo,pa cu nastaviti u sledecem postu o svojim iskustvima.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 9 | 17.12.2010 , 10:08 PM

ma ti narodni lekovi i molitve sve resavaju
inace Sveti Nikola je oziveo coveka molitvom...
ali ne bih ovde da mesam bibliju... smile

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 10 | 18.12.2010 , 12:27 PM

ma i ja sa tom crnom magijom sam imala toliko problema, ali nisu uspeli zlobnici toliko da mi naskode... ali da ne duzim, ustalom vec sam negde spomenula da ja verujem u Boga i se ne osvrcem mnogo na te magije...

E sad da vam ispricam jednu pricu, mislim da ce vam biti zanimljiva... smile medju tolikim svecima i pored nasih slava, posebno mesto zausima Sv. Petka, zato sto je ona mom tati pre 20 godina spasila zivot. Posto je moj tata policajac, radio je na granici sa Bosnom (a poznato je da tu dosta toga svercuju preko Drine), nasli su neku zenu koja je imala nesto i kad su krenuli da je hapse, ona je izvadila pistolj i pucala u tatu, ali se Sv. Petka isprecila izmedju njih i tati se nista nije desilo... Naravno moj tata tad nije pridavao toliko znacaja tome dok mu posle 2-3 godine nije prisao neki covek i rekao da mu je Sv. Petka spasila zivot. Eto, neverovatno ali istinito...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 18.12.2010 , 12:50 PM

ma sveci pomazu nama...
samo toga nismo ni svesni
moj deda je zahvaljujuci prirodi u veri u Boga preziveo leukemiju, ali nesto ga je drugo sputavalo i onda je umreo :'(

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 12 | 18.12.2010 , 6:21 PM

wow
svaka cast
za ovo jos nisam znala... smile

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 13 | 19.12.2010 , 11:23 AM

Lakse objasnjenje - Crazy,slika tvog avatara budi u nama neku energiju,svakako erotsku pozitivnu....Znaci ti si na nas delovao pozitivno i angazovao si nasu pozitivnu energiju da se podize(ne shvataj ovo podize bukvalno biggrin ).... ....Nikola Tesla je jedan od mnogih koji su shvatili da je sve oko nas energija i sve sto nas pokrece je energija.... prica se da je on bio na putu stvaranja tzv. licnog generatora,tj uredjaja koji bi svaki covek mogao da nosi sa sobom i da mu proizvodi dovoljno energije za zagrevanje,nesmetani rad,pa cak i za to da odbrani svoju energiju od naleta negativnih energija.... na zalost,svi znamo da taj projekat nije ostvaren... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 14 | 19.12.2010 , 11:42 AM

Quote (badule)
....Nikola Tesla je jedan od mnogih koji su shvatili da je sve oko nas energija i sve sto nas pokrece je energija.... prica se da je on bio na putu stvaranja tzv. licnog generatora,tj uredjaja koji bi svaki covek mogao da nosi sa sobom i da mu proizvodi dovoljno energije za zagrevanje,nesmetani rad,pa cak i za to da odbrani svoju energiju od naleta negativnih energija.... na zalost,svi znamo da taj projekat nije ostvaren...

koliko je toga on napravio samo Sveti Bog zna...
medjutim on nije hteo da nesto bude saznano, a on je stvorio da covek moze da koristi sturju bilo gde, ali to su utajli...

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 15 | 19.12.2010 , 4:05 PM

ma manimo se tih necistih sila!
razmisljajmo pozitivno

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 16 | 21.12.2010 , 3:28 PM

Quote (Aliane)
sigurno je nekom bilo dosadno dok je stajao kuci pa ajde sad smislja raznotine...

cula sam u nekom selu da neki Chobanin ( xD ) zove duhove
i da mu neka Chobanka pomaze xD
salim se

spiritizam, prizivanje djavola, kletve i to...
ma manimo se toga
kada neko nesto neko uradi neka pomisli kako je drugom to kome radi...
malo stavite se u tudju kozu

biggrin


Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 21.12.2010 , 6:33 PM

Quote (mb)
sve te magije su zajebane

ko sa djavolom tikve sadi, tikve mu se o glavu odlupaju...
jednostano receno... smile

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 18 | 21.12.2010 , 8:18 PM

Eeeee,aj mi pozajmis deset banki..... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 19 | 21.12.2010 , 9:52 PM

Quote (badule)
Eeeee,aj mi pozajmis deset banki.....

hahhaha
i meni
mislim ako nije frka biggrin

Ko si ti?









458
poruka na forumu
9 24



post # 20 | 22.12.2010 , 3:03 PM

Quote
cula sam u nekom selu da neki Chobanin ( xD ) zove duhove
i da mu neka Chobanka pomaze xD
salim se

Ma to je poznato bilo je i na tracu...posle se pojavila jedna ovca koju smo ja i chobanka pretvorili u Vuka...

Aliane@ExtraCafe.Rs



Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Search: