Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Crna magija






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 41 | 14.01.2011 , 9:29 PM

Ma i ja tako kazem! Koja mene poljubi,poljubim i ja nju !!! Bre! biggrin Hajde da sirimo dobre vibracije i oteramo crnu magiju smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 42 | 15.01.2011 , 4:16 AM

Zemlja nije ravna!!!!! AH....!!! Kakav uzas?! A otkud znas da nije ravna? Ja nisam nalazio stvari po kuci,al sam vidjao previse ljudi koji su dolazili kod moje bake nesrecni i u nevolji,a posle godinama dolazili da joj zahvaljuju i donose poklone... Gledao sam decu kako neprestano vriste danima i danima,a kad im moja baka salije olovo(stravu) i ocita molitvu,dete se smiri.... I nije uopste bila neka vesticara,vec normalna zena koja je zivela 90 godina i za mog zivota,koliko je ja pamtim,niko nije nikada ruznu rc rekao za nju. Svi su je voleli i postovali.... Tako da ,dragi Anubise,ja podrzavam Marijanu i mogu da navedem jos sto primera ciji sam ocevidac bio... Prisutan sam bio i kad zena urekne dete pa dete pocne da pada u trans... To je terrible.... Creepy... Very... A video sam i kako se to skida,al ja ne umem to da ucinim... Tako da postoje neke energije,dobre i lose vibracije koje menjaju ljude na bolje i na losije. cool

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 43 | 16.01.2011 , 0:20 AM

Glupost je okvir za ljude koji ne vide i pored svojih ociju.... Ono sto ne vidis i ne osetis,to ne postoji,a? A vazduh? A BOG? smile ENERGIJA JE SVUDA OKO NAS ,believe or not... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 44 | 16.01.2011 , 0:54 AM

Quote (badule)
Ono sto ne vidis i ne osetis,to ne postoji,a? A vazduh? A BOG? ENERGIJA JE SVUDA OKO NAS ,believe or not...

Slazem se u potpunosti da postoji i da je misterija, ali sam siguran da logicno objasnjene postoji samo sto ga mi jos nismo otkrili ( a to se moze promeniti jednoga dana ). Jedino sto ne verujem to su babe vracare i nema sile da me ubedi, sa nekim ljudima je lako manipulisati i lako podlezu uticaju drugih i ( ne kaze se dzabe ljudska rec je najrazornija sila )....

Ovo je samo moje misljenje, a naravno svako ima pravo na svoje nadam se da mi neces zameriti....


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1449
poruka na forumu
105 688



post # 45 | 03.02.2011 , 0:49 AM

vreme ce pokazati

badule pa mi tebe ladno mozemo od sledece godine upisati u HOGWORTS skolu za vestice i carobnjake happy happy happy

samo jos neznamo ko ce nam biti HERMIONA a ko RON biggrin biggrin biggrin

evo ja cu biti DART WEJDER

a nee neee yo je onaj iz zvezda---misio sam na ovog g g g KAKO SE BWE ZOVE!!!!


!!!









1449
poruka na forumu
105 688



post # 46 | 03.02.2011 , 1:13 AM

pa evo nama nase HERMIONE (HERMIONICE) happy happy happy happy

nemoramo vise da trazimo--ona ce biti nasa nova mala sveznalica tongue tongue tongue tongue


!!!









1388
poruka na forumu
153 250



post # 47 | 03.02.2011 , 1:15 AM

ahahahahahahha











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 48 | 03.02.2011 , 1:19 AM

Quote (scorpio978)
pa evo nama nase HERMIONE (HERMIONICE) happy happy happy happy

nemoramo vise da trazimo--ona ce biti nasa nova mala sveznalica

e ako si ti voldemort a vec imamo harija ja se javljam da budem Ron... happy


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1388
poruka na forumu
153 250



post # 49 | 03.02.2011 , 1:21 AM

Quote (Anubis)
e ako si ti voldemort a vec imamo harija ja se javljam da budem Ron...

hm...











1449
poruka na forumu
105 688



post # 50 | 03.02.2011 , 1:29 AM

pa nas HARI je malo koju godinu vise stariji od originalnog tako da sam resio da prepravim scenario i da po godinama zaslugama i neiscrpnoj mudrosti baduletu dodelim ulogu DAMBLDORA dekana skole cool cool cool

ti ostajes RON a za ulogu HARIJA raspisujemo kasting u trajanju od #(recima)tri dana na kome ce kandidati u kratkom pisanom sastavu reci svoja misljenja zbog cega bi oni trebali biti HARI u ovoj nasoj prvoj u nizu knjizi o HARIJU I EXTRACAFEU TAJNI cool cool cool

Added (03 Feb 2011, 1:29 Am)
---------------------------------------------
kako se na Bosanskom kaze---HARI POTER--- !??!? smile smile smile smile


!!!









1449
poruka na forumu
105 688



post # 51 | 03.02.2011 , 2:00 AM

paaaa daaa naaaaraaaavnoooo ok ok ok

bice tu jos uloga--neke cu ja povuci na TAMNU STRANU a neki ce uz pomoc buduceg HARIJA pokusati da sacuvaju svet carobnjaka od zla i zastite covecanstvo od nezaustavljive sile koja pokusava da ga unisti

da li ce mladi i nadasve neiskusni HARI uz pomoc svoih vernih drugara RONA HERMIONE i ostalih mladih carobnjaka iz HOGVORTSKE SKOLE to uspeti saznacete ako budete procitali knjigu koja uskoro stize u vase domove putem interneta i iskljucivo na ovome sajtu

prica je puna akcije neocekivanih obrta i do samoga kraja necete znati ko je pobedijo I VERUJTE MI --- DOBRO NE POBEDJUJE UVEK ZLO -- nemojte unapred verovati da ce se HARI na kraju izboriti sa moim silam tame--jer i iza mene stoje sve velika imena carobnjaka koi jedva cekaju da stanu na put tom HARIJU i njegovoj veseloj druzini


!!!









1
poruka na forumu
0 0



post # 52 | 04.02.2011 , 0:38 AM

ima neka tajna veza








1005
poruka na forumu
49 230



post # 53 | 13.03.2011 , 9:02 PM

badule,slazem se sa tobom.Ja,npr,mislim da je to neko bacio na mene.Verujem u Boga ali verujem da ima i crna magija.I,znaci,mislim da je to stvarno neko bacio na mene jer mi nista od ruke ne ide sad

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









136
poruka na forumu
6 79



post # 54 | 14.03.2011 , 0:09 AM

eeeee ne znate vi kad ej moja baba (koja je inace zavrsila prestiznu karlovacku gimnaziju, bila profesor i daleko dogurala bila opicena i dobro se drzala do kraja zivota i kad je vozim na motoru svi me pitaju ko mi riba ehh sad je ko zna u kom svetu..) pricala da je svojim ocima videla kako ovce igraju kolo hehe....uhhh kako mi nedostaje ta njena prica da je cujem po hiljadu sesnaesti pun sad ..smrc...smrc....

p.s. hari poter je najveca glupost koju je filmska industrija izrodila...ziveo lotr biggrin









1449
poruka na forumu
105 688



post # 55 | 14.03.2011 , 11:17 PM

Quote (alienhunter)
hari poter je najveca glupost koju je filmska industrija izrodila

tvoja konstatacija je OK ali i ono sto BADULE kaze da ima tu necega tajnog i cudnog--verujem mu

da li si ti iil vi ostali gledali neki fil o djavolima u kojima se te mracne sile i taj demon pretstavlja u oblikuruznog coveka zene rugobe!?!?---naravno da niste -- cak i u filmovima njega prikazuju kao predivnu devojku lepoticu zavodnika i gospodina ---ljudi ce takvima prici i slusati ih mozda i za njim i poci slediti ga ni vi iz nicijih ruku necete korivu uzeti dok ruzu bi ste sigurno hteli---tako HARIJA deca vole i gledaju ga-mozda tu postoji dosta nekih subliminarnih poruka koje samo deciji um moze prepoznati -- dok nas odrasle vise na reklame hvataju

i po bibliji sami znate da je bog DJAVOLU zabranijo silazak na zemlju u svome obliku zato on poprima oblicja ljudi i to samo na nekih svakih 30 do 50 godina dok tokom ostalog vremena tih godina priprema teren za njegov sledeci dolazak

u danasnje vreme a i jos pre 40tak godina to je jedino samo moglo biti preko medija---vidite sada hoce i nasu decu--pa im pravi takve filmove u kojima se deca poistovecuju sa raznim likovima iz njih-ali pazite ne poistovecuju se sva deca sa likovima HARIJA RONA HERMIONE ... ve i sa likovima zlih carobnjaka i VOLDEMORTA samog---a djavolu je i to malo dovoljno kako bi ih potsvesno usmerijo ka njemu kroz dalji razvoj i odrastanje


!!!









136
poruka na forumu
6 79



post # 56 | 15.03.2011 , 7:14 PM

auuu hiljadu mu lokvanja ne slazem se smile ..nema boga , nema djavola....vec su tu drugi visi entiteti u pitanju...ako vec pricamo o luciferu on je nosioc svetlosti i najlepsi andjeo....a u bibliji lepo pise da su se oni spustali na zemlju i sexualno napadali ljudske zene....maa duga je to tema, ali svako ko procita bibliju i malo razmisli ne verujem da moze ozbiljno da veruje boga u tom smislu kako crkva hoce da prikaze...ali ok razlicito mislimo i u tome i jeste bogatstvo...badule je u pravu..takozvana magija je samo delovanje na neciju energiju i da rimljani nisu imali zadatak da sve knjige koje o tome pisu spaljuju ko zna sta bi mi sad znali biggrin








136
poruka na forumu
6 79



post # 57 | 15.03.2011 , 8:57 PM

tako je badule dzedaju stari smile neka sila bude s' tobom








1449
poruka na forumu
105 688



post # 58 | 15.03.2011 , 9:21 PM

DZEDAJI-nemam ja nikakvo poverenje u tu ideju da je Adam dr..o Evu pa smo nastali mi isto koliko imam poverenja u ideju da su ljudi postali od majmuna---da su neki ljudi postali majmuni cuo sam cak sak imao prilike uveriti se sam u to ali nisam cuo da je neki majmun postao covek cool cool smile smile

!!!










poruka na forumu
REP OFF



post # 59 | 16.03.2011 , 7:06 AM

Crna..Pu,pu,pu... biggrin Pa,zar moj nick nije dovoljan da se nasmejete?Kako "badule" kaze...Pozitivnost...Kompjuter je chudna sprava,prenosi rechi i misli pomocu kojih vas mogu nasmejati...Zar to nije magija?Samo biggrin (- u + ja pretvaram)...
BEZ'TE OD MENE,CRNI DJAVOLI!!! biggrin
"LET THE FORCE BE WITH YOU!!!" biggrin biggrin


Poruku je menjao/la anonimus79 - Sreda, 16.03.2011, 7:08 AM








904
poruka na forumu
96 378



post # 60 | 17.03.2011 , 1:01 AM

Pricajte vi sta hocete, crne magije ima i to toliko da ni sami nebiste poverovali. Ja sam prezivela pakao od strane svoje "majke" i njenih vracara koje su sve "znale" bolje od mene, po njihovim prognozama do sad sam vec uveliko trebala da budem na lecenju na psihijatriji wacko pola organa mi nema funkciju i sklona sam suicidu wacko
Naravno i Bogu hvala zdrava sam ko dren, mogu sa petoricom da se pobijem i da ih slozim ko niko. Mentalno sam prestabilna, toliko da me bas nista ne nervira i uzivam u svakoj sekundi zivota, volim i voljena sam i naravno toliko mi je lepo da ne planiram da se ubijem.

Ali... jedno veliko ALI... od tih muckanja tih vracara, bajanja, nosenja mojih slika, garderobe, nakita i ko zna cega jos, cak sam "majku" nekoliko puta navatala da mi sipa nesto u kafu wacko ma strasno cega je sve bilo i jako sam tuzna i jadno se osecam jer nicim taj pakao nisam zasluzila, al vraca se onom i to sa kamatom jer je petljao nekom nevinom i cistom kao suza, meni. Kao sto rekoh od tih petljanja se nesto iskomplikovalo, u "igri" bilo je vise vracara, nadri lekara i Hodza, sve ukupno napravilo je neke crne rupe u mom zivotu, saobracajne nesrece sa zagarantovanim smrtnim ishodom sam tri puta izbegla, od losih odnosa sa mojim drugim Bogom, mojim tatom najboljim na svetu islo je do toga da se u sopstvenoj kuci osecam kao gost i sve tako godinu dana. Toliko mi je bilo tesko da sam se spakovala i otisla kod drugarice, smucilo mi se uhodjenje, proveravanje, posmatranje, skeniranje ili kako vec, a sve to zbog decka koji je malo stariji od mene. Pricale su se razne price. vodila se rekla-kazala na sta je svako dodao po svojih 50% lazi. Secam se jedna od njih je bila "Gospodjo uskoro cu vam izjaviti saucesce, decko vase cerke hoce da vas pokolje i baci bombu na vas, razdvojite cerku od njega jer ce joj napraviti dete i ostaviti, zenskaros je i niko ga nevali, sta cak i narkoman je" Eeeeeeee... ovaj idiotluk je potekao od moje bivse drugarice. Naravno uspela sam i ponosna sam na sebe i snagu koju sam tad imala, sta cak moja baka me je sa neba cuvala.

Ovo je bila jedna prica... moja, a prica mog strica je uzasna, mozda sam je vec ispricala na forumu, uglavnom, crne magije ima i to mnogo, stvarna je i opasna, postoji i bela magija ( dobra magija ) ali ja nemam poverenja ni u jednu.






Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Search: