Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Crna magija






3239
poruka na forumu
372 2298



post # 101 | 11.01.2012 , 8:12 PM

Quote (Leksi)
A znam da znas i ti ali se pravis naivan


naravno trenutno sam shaman level 12 fire ball sublevel 4 nikako da predjem na 5 :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 102 | 11.01.2012 , 8:15 PM

ljudi sto me vucete za jezik :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 103 | 11.01.2012 , 8:17 PM

Quote (Nechy92)
Ja cu samo reci da postoje, znam po sebi. Dozivela sam da je na meni baceno nesto, sreca sve se lepo zavrsilo, ali to rade samo bolesno ljubomorne osobe...


Tako rade te bakice vestice ili kako vec bace neshto lose na tebe i tvoju porodicu ili nzm ja detalje to sam slusao od starih ljudi ali naravno da znam osobe kojima se desavalo svasta sve zbog toga :) i uveren sam da to neshtopostoji :)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 104 | 11.01.2012 , 8:22 PM

Quote (Davor)
ljudi sto me vucete za jezik

Kad vec vuces, nemoj da tebe!
:)

To je istina, samo ti nisi ocito imao doticaja s takvim ljudima.
I ja sam mislila da ne postoji ali sam se itekako uverila.
I toga je svugde u svetu.
A ako ne verujes u stanju sam da dodjem u tvoj grad i da te odvedem tamo gde je bila moja Monika, pa da vidis da postoji.


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 11.01.2012, 8:36 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 105 | 11.01.2012 , 8:37 PM

Leksi, nisam ocekivao to od tebe :(

to je sve stvar psihe ako u nesto verujes onda to ima uticaja na tvoje postupke samim tim je stvarno za tebe, ako ne verujes jednostavno takve stvari ne mogu da ti naude :)

ali ako neko ima problema za samo 50e ja skidam sve uroke i cini, kao i kletve, vracam izgubljene ljubavi i samo ovaj mesec za 100e cu da vam proreknem buducnost s preciznoscu do 99%... :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 106 | 11.01.2012 , 8:38 PM

Quote (lukacar95bre)
Tako rade te bakice vestice ili kako vec bace neshto lose na tebe i tvoju porodicu ili nzm ja detalje to sam slusao od starih ljudi ali naravno da znam osobe kojima se desavalo svasta sve zbog toga i uveren sam da to neshtopostoji


Da, da... Bakice, pa, cak i rodjaci. Znam dr. njoj je strina nabacila preko nekog nakita za 18-ti... Uzas!! Postoji, postoji, nazalost! ;)

Added (11 Jan 2012, 7:38 PM)
---------------------------------------------
Quote (Davor)
ali ako neko ima problema za samo 50e ja skidam sve uroke i cini, kao i kletve, vracam izgubljene ljubavi i samo ovaj mesec za 100e cu da vam proreknem buducnost s preciznoscu do 99%...


Hahaha, koliko si neozbiljan. :D


Poruku je menjao/la Nechy92 - Sreda, 11.01.2012, 8:43 PM

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 107 | 11.01.2012 , 8:42 PM

Quote (Davor)
to je sve stvar psihe ako u nesto verujes onda to ima uticaja na tvoje postupke samim tim je stvarno za tebe, ako ne verujes jednostavno takve stvari ne mogu da ti naude


Brate veruj mi postoji to tebi treba jedna bakica da ti baci nesxto da bi poverovao :D jos nisi iskusio to a strasne stvari se desavaju od toga, ima slucajeva deca ne mogu da spavaju sanjaju svasta, bude se neumorna nervozna, cak u gorim slucajevima od toga mozes da umres a da lekar ne zna od cega si umro :)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 108 | 11.01.2012 , 8:48 PM

lukacar95bre, care u sranjima sam do guse, ne spavam, ne miran san u zadnje vreme, sam sve nesto gripav, problemi na sve strane ne samo kod mene nego kod sviju okolo a razlog pa tipicni problemi za ovu drzavu, posao, novac, itd...

nije kriva neka bakica i nece se resiti ako platim 100e da mi skinu cini nego samo radom svojim..

primer pre koju god bili smo kod ujaka u Tuzli i sedimo unutra cujemo deranje ulazi ujak ko lud besan psuje sve svece a razlog..?

Dolazi on kuci i pita ga neki covek gde se nalazi jedna zena on kaze eto tu komsije smo aj sa mnom, i putem covek mu kaze da ima dete boluje od raka doktori nista ne mogu a cuo da ona pomaze za 1000 maraka, udje covek u kucu i kaze ujak ovj sto to radis bona uze coveku marku na muku kaze ona ko ga jebe kad ima nek plati, a poznato je i sama kaze da je varalica...

Normalno ujak joj se naje*e mame i ubedi coveka da ode...

I to vam je primer kako psiha deluje odnosno lakse je verovati nego prihvatiti sta je... :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 109 | 11.01.2012 , 8:49 PM

Quote (Davor)
Leksi, nisam ocekivao to od tebe

Izvinjavam se.

Ok, postujem to sto ne verujes. Tako i vi ostali.
Ima decko pravo da neveruje, i to je to.
Ja sam ubedjena da postoji.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 110 | 11.01.2012 , 8:52 PM

Davor, pa rekao sam ja da ima i varalica ali kazem ti da ima ljudi koji stvarno pomazu oces primer evo, jedan moj komsija ima 46 godina neozenjen bio tolke godine i otisao kod jedne gledarke u Novom Pzarau bio je nekoliko puta i ona mu je obecala da ce da se ozeni proslog leta u julu i u julu se ozenio znaci stvarno ima i slucajeva gde te prosto natera da poverujes :) a za ti zenu varalicu ili te gledare varalice sam napisao gore u postu oni sa tv sto kupe samo narodu pare a nista ne pomazu ali ima i ljudi koji ti stvarno pomognu :)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 111 | 11.01.2012 , 9:01 PM

Quote (lukacar95bre)
46 godina neozenjen bio tolke godine i otisao kod jedne gledarke u Novom Pzarau bio je nekoliko puta i ona mu je obecala da ce da se ozeni proslog leta u julu i u julu se ozenio znaci stvarno ima i slucajeva gde te prosto natera da poverujes


to ti kazem ja recimo imam drugo objasnjenje logicnije za ovo: kada je to uradio on je bio uveren da mu je to sudjeno pa se odvazio da pridje devojci i uspelo zatim se odvazio da je zaprosi jer je verovao da mu je sudjeno da se ozeni u julu i ona je prihvatila i dok se nekom cini kao magija drugom se cini kao logika :)

al kao sto Leksi, kaze 100 ljudi 100 cudi, svako veruje u sta hoce :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 112 | 11.01.2012 , 9:08 PM

Davor,
samo jos da napomenem, od Moni mama nije isla kod tih kvazi zena koji isceljuju nego pravom Hodzi u dzamiju.
I oni to umeju. Pitaj ako ne verujes.
Ali ok.
Rekli smo i to je to. Necemo ovde dizati tenzije.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3460
poruka na forumu
141 1063



post # 113 | 13.01.2012 , 2:45 PM

Ne verujem u crnu magiju, nego drugari moji pricaju da su videli neku zenu crvene oci i kosa kako svirka pucketa prstim i ceslja kosu ..... bizarno :)

Added (13 Jan 2012, 1:45 PM)
---------------------------------------------
Ali ja vrujem u BOGA :D


♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









896
poruka na forumu
89 981



post # 114 | 02.09.2012 , 11:57 PM

Ja znam da postoji i neko vreme sam dosta toga citao o magiji i svemu i svacemu........mnogo toga sam probao i uspelo je yes yes yes yes kad jeste kad nije jer jedno je bitno.
Vera,volja i hrabrost

Ono sto sam ja probao polovina ne bi smela,tako da ne govorite uvereno da magija ne postoji...jer je niste iskusili.....Mozete da kazete da sam lud i bolestan...posto znam da to sledi.

Mrzi mene da dokazujem o magiji ovde ali kad bi videli svojim ocima promenili bi misljenje...neki bi mozda i imali posttraumatske probleme....jer nije sala.....to je vrlo ozbiljno.








35
poruka na forumu
4 14



post # 115 | 03.09.2012 , 0:01 AM

Quote
Ono sto sam ja probao polovina ne bi smela

Moze li se znati sta si probao ? :)








896
poruka na forumu
89 981



post # 116 | 03.09.2012 , 1:10 AM

Quote (YuriBoyka1)
Moze li se znati sta si probao ?

Ne mogu reci sta bukvalno ali...su u pitanju osvete,prizivanje duhova,...kao i ljubavna magija.........kao sto rekoh dusa ce mi goreti u paklu djavo
Za sve ostalo u pp ne bih da kom vise o tome....








411
poruka na forumu
326 425



post # 117 | 03.09.2012 , 2:45 AM

Quote (Max_Peric)
Vera,volja i hrabrost

ovo ne razumem. kakve ovo ima veze sa magijom? ajd' objasni.








547
poruka na forumu
46 1072



post # 118 | 03.09.2012 , 4:30 AM

S obzirom da je ljuski mozak jako kompleksan i da mi ne koristimo cak ni 10% od njega...covek mora da se zapita sta bi sve mogli da urade oni koji su u stanju da koriste malo vise od tih 10%
Mada ko ume moze i da prevari svoj mozak...uzmite na primer zevanje...90% ljudi koji vide nekog drugog da zeva pocnu i sami da zevaju bez obzira jel im se spava ili su se tek probudili...cak sta vise 50% ljudi koji citaju ovo upravo sada zevaju...(bar ja jesam dok sam pisao)
Drugi primer je s vatrom...recimo da stavite ruku iznad (ne dovoljno blizu da vas opece...ali dovoljno blizu da osetite jaku toplotu) posle nekog vremena izgleda vam kao da drzite kocku leda na ruci
Takodje mnogi ljudi mogu da kontrolisu Bol jednostavno govoreci sebi "Ne mene ovo ne boli" mada je za to potrebna mnogo jaka volja (Ali mnoge vojne jedinice uvezbavaju ovo godinama za slucaj da budu zarobljeni i muceni da odaju vojne tajne)
Zbog svega ovog gore navedenog bih rekao da...ako ponavljamo nesto sebi jako cesto...to na kraju nas mozak prihvata kao istinu i prema tome reaguje (nisam bas ja ovo lepo obijasnio ali ima jedna cela studija o tome)
Znaci ako mi verujemo da se nalazimo pod nekom "Magijom" dovoljno dugo...na kraju ce nas mozak to i da prihvati i prema tome da reaguje
Nikada nisam bio svedok nikakve magije i zato mi je tesko da poverujem ali se i dalje pitam sta su u stanju da postignu i urade ljudi koji koriste recimo 12-15% svojeg mozga...zato nemogu da kazem 100% da nepostoji nesto kao crna magija


Poruku je menjao/la Hectore - Ponedeljak, 03.09.2012, 4:37 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









411
poruka na forumu
326 425



post # 119 | 03.09.2012 , 4:45 AM

Hectore ja mislim da se ovde ne radi o procentu koriscenja mozga, nego o predvidjanju stvari ili uticanju na stvari.
takodje, primer koji si naveo o zevanju. kada zevamo iz usta nam izlaze cestice koje putem vazduha dolaze do ljudi u okolini, zbog cega oni pocinju da zevaju.
a sto se tice magije, to je cista glupost. bas me zanima sta ce peric da odgovori...








547
poruka na forumu
46 1072



post # 120 | 03.09.2012 , 5:55 AM

Kokiko92,Mozda nisi razumeo sta sam zelio reci...Ako uzmemo da obican covek koristi 10% mozga...a znamo da imamo neke pametne ljude...i one malo manje pametne da ne kazem glupe...mozda ima neko ko moze kako sam vec naveo da koristi malo vise od tih 10%
Uzmi to ovako...da je pre jedno 300 godina neko nekome reko "E ja cu moci da gledam na nekoj kutiji od drveta i stakla sta se desava tamo negde u nekoj drugoj zemlji" ili "Moci cu pricat s nekim ko je na drugi kraj sveta preko neke male stvarcice" svi bi rekli da je budala i pocrkali bi mu od smeha...jer tada ljudi nisu mogli ni sanjati o takvom necemu
Mislim da treba ostavit prostora cak i za te malo cudnije stvari...
A sto se tice zevanja...i bez cestica...sadi sam u sobi i pocni da razmisljas o zevanju...i to ce se dogoditi


Poruku je menjao/la Hectore - Ponedeljak, 03.09.2012, 5:55 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"



Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Search: