Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Crna magija






1948
poruka na forumu
188 1476



post # 81 | 25.07.2011 , 6:10 AM

i ja sam se isto ismijavao prije ovome dok mi najbolja drugarica nije dozivila to da je na nju neka cura bacila to preko odjece i vidio sam kakve je cura strasne napade imala to je za nepovjerovat sve nalaze vadila sve ok ali napadi je stalno hvatali isla psiholozima ljudi nisu znali sta je i oode hodzi koji joj pomogne ali i danas dan mora ici na ta ucenja kod hodze da bi je odrzavalo ..strasno je to nedo bog nikom ali stvarno postoji ..








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 82 | 25.07.2011 , 11:43 AM

ajme ne znam sta bih reko ko da citam sta su pisale babe iz nekih planinskih predela a ne mladi i obrazovani ljudi... wacko

ne bojte se ako bas zagusti samo zovite Hari Potera on se vec ispraksao s tim... tongue

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3362
poruka na forumu
80 604



post # 83 | 25.07.2011 , 12:59 PM

Quote (srbija_king)
VERUJEM :P

pa... wink wink wink

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 84 | 29.07.2011 , 4:40 AM

Ma ne beri gajde bre,ce Vam skinem je tu madziju.... cool
Pa ja sam skino i JK,a kamoli tu madziju.... wink

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









53
poruka na forumu
1 14



post # 85 | 30.07.2011 , 3:00 PM

Quote (badule)
Ma ne beri gajde bre,ce Vam skinem je tu madziju....
Pa ja sam skino i JK,a kamoli tu madziju....
hahahahahhaha e si to uraddio svaka cast











139
poruka na forumu
14 64



post # 86 | 30.07.2011 , 5:25 PM

Ma jok...











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 87 | 30.07.2011 , 11:37 PM

Quote (stefan1999pb)
e si to uraddio svaka cast

ima li neko da nju nije.... tongue

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









5
poruka na forumu
0 0



post # 88 | 06.12.2011 , 10:33 PM

Quote (MarijanaBK1)
Da li verujete u nju, da li ste imali neko iskustvo sa necim takvim... ja znam da postoji i da ljudi svasta rade, ali ne pridajem znacaj tome, verujem u Boga, i smatram da te madjije samo donose zlo - nista dobro...


naravno da postoji najjaca je vudu magija koja ide rame uz rame sa vlaskom...postoje jos neke "magijeske religije"
Vrste: Crna
crvena- po meni spada u crnu
bijela
siva

Idriz Cindry Heljic









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 89 | 07.12.2011 , 0:12 AM

Hvala bogu medju svim vernicima sigurno ima i po neki Hari Poter ako zagusti da nas izvuce :p

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









403
poruka na forumu
72 625



post # 90 | 07.12.2011 , 0:21 AM

postoji onoliko koliko vjerujemo da postoji ... ;)











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 91 | 11.01.2012 , 2:43 PM

Quote (susheTZ)
ja sam se isto ismijavao prije ovome dok mi najbolja drugarica nije dozivila to da je na nju neka cura bacila to preko odjece i vidio sam kakve je cura strasne napade imala to je za nepovjerovat sve nalaze vadila sve ok ali napadi je stalno hvatali isla psiholozima ljudi nisu znali sta je i oode hodzi koji joj pomogne ali i danas dan mora ici na ta ucenja kod hodze da bi je odrzavalo ..strasno je to nedo bog nikom ali stvarno postoji ..


Znam i ja da postoji.
I tema ova nije za potceniti. Samo sto je lakse da se lupaju gluposti nego da se realno sagledaju stvari.

Sestra od moje drugarice je zivela u stanu kraj jedne zene koja se udala i nije imala neki brak, da skratim bilo je svega.
Dok je Monika, tako se zove, imala i lep brak i nakon pola godine ostala je trudna. Nakon tri meseca gubi bebu. A do tada je sve normalno bilo. I odlicno se osecala. Sledece godine isto se desava, samo sto se desilo u drugom mesecu. A desilo se jos jednom, znaci tri puta je pobacila. Bila shrvana bolom, jer na svim mogucim pregledima bilo je sve ok. I sa njom i sa muzem. Niko u porodici nije imao nikakvih problema sto se zdravlja tice.
Onda se njena mama setila i odvela je iako su cistokrvni srbi, kod hodze da joj prouci molitvu, i rekao je da joj je nabaceno kroz hranu, od strane nekoga ko joj stalno dolazi u posete.
Ne treba biti Ajnstajn da nisu skontale, da ta je komsinica, svaki put kad se vracala iz Srbije tacnije Ljig se grad zove, ona donese sir i da i Moniki. Jer to je cuveni neki srbijanski sir. Ta komsinica se bavila onom najgorom vlaskom. Jedva su skinuli.
Muz od Monike bolje da vam ne kazem kako je reagovao.
Ali su se odselili, naravno Monika i dan danas ide kod Hodze, da joj cita zastitu. U prevodu amajliju da ima, to se obicno stavi negde tik do sebe, u vidu lancica, ili stavi u grudnjak, ili slicno.
Danas Moni, ima dvoje zdrave dece.
Tako da dragi moji, verujte, ma koliko vam smesno bilo, ima toga, koliko hocete.


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 11.01.2012, 2:44 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 92 | 11.01.2012 , 3:23 PM

Quote (MarijanaBK1)
smatram da te madjije samo donose zlo - nista dobro...

Apsolutno se slazem sa tobom Maki...
Kad su i kome magije, bile crne ili neke druge, donele nekom dobro??!
Sa svakim i pokusajem dobrog,uvek ide i zlo koje ga prati...
ja se nebi sa tim ni salio, a kamoli imao neke veze sa njima...
samo sto dalje od moje kuce... :D

:P









6
poruka na forumu
0 0



post # 93 | 11.01.2012 , 4:15 PM

ma ljudi ima toga koliko hocete to vam se zovu sihiri a osoba koja to radi je sihirbaz procitajte malo na google o tome...nemam neko licno iskustvo sa tim ali znam osobe koje su bile pod dejstvom sihira..jedna cura je naograisala na krv i onda su joj se prividjale razne stvari na trenutke bi dobijala nadljudsku snagui mogla bi bez problema dici covjeka u zrak a njen glas bi dobio takvu boju kao da price iz neke rupe i uopste nije bio zenski glas....cesto je pokusavala da ubije roditelje ili nekog prijatelja da udavi al je nakon ljecenja vracena u normalu i nesjeca se toga niceg sto je radila....nevjerovatno ali istinito ja sam zivi svjedok








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 94 | 11.01.2012 , 4:16 PM

Iako Pravoslavna vera zabranjuje bilo kakvu povezanost sa crnom magijom ili tim ritualima ona naravno postoji, i sve je vise zastupljena, to znaju one stare bake pa se to prenosi sa kolena na koleno vecinom je to crna magija, i uveren sam da postoji :)








15
poruka na forumu
2 -4



post # 95 | 11.01.2012 , 5:32 PM

Naravno da NE postoji...

~KARATE WA SENTE DE ARU~









2
poruka na forumu
0 0



post # 96 | 11.01.2012 , 5:34 PM

to su sve gluposti !!! ;)


Poruku je menjao/la lilaxP - Sreda, 11.01.2012, 5:36 PM

uvek znam šta hoću.









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 97 | 11.01.2012 , 7:56 PM

Quote (freeblood)
Naravno da NE postoji...


Naravno da postoji i sve je vise zastuplljena :) sta je onda sa poznatom Vlaskom magijom pa tamo oni Indici pa onda kod kineza isto vrlo je zastupljena :)

Quote (lilaxP)
to su sve gluposti !!!


Nisu bas sve ima naravno ovih laznih kako da ih nazovem gledari preko tv kao zoves ih i oni ti pomazu, to su gluposti sve ostalo je istina :)








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 98 | 11.01.2012 , 8:02 PM

Eeeee, ovako... Da ste vi videli neke stvari koje sam ja videla onda bi vas odg. bio POSTOJE!

Ja cu samo reci da postoje, znam po sebi. Dozivela sam da je na meni baceno nesto, sreca sve se lepo zavrsilo, ali to rade samo bolesno ljubomorne osobe... Aaaaa ko je to uradio... hm... uradila je osoba koja zivi do mene, vrata do vrata smo. Kada je pala, dozivela mozdani udar, znate ko joj je pomogao... moj otac. Msm. da to sve govori.

E, sad... oni koji kazu da su to gluposti, nisu doziveli to... Na moju mamu je ista ta "komsinica" bacila te cini, sta vec... Nije mogla da zatrudni 7.god. posle mog rodj. Nakon tih 7.god. moja mama je vec pocela da 'ludi' otisla kod neke zene i sve se zavrsilo ok. Sada imam sestru, koja mi je sve na svetu... Eto... toliko od mene. :)


Poruku je menjao/la Nechy92 - Sreda, 11.01.2012, 8:11 PM

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 99 | 11.01.2012 , 8:09 PM

no comment lol izgleda da cu morati da zovem Hari Potera nema druge uzid

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 100 | 11.01.2012 , 8:10 PM

Davor,
Veruj na rec. Nemam razloga da lazem. Znam da postoji.
A znam da znas i ti ali se pravis naivan :p

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Search: