Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Crna magija







poruka na forumu
REP OFF



post # 61 | 17.03.2011 , 5:55 AM

Quote (sandra1000)
Pricajte vi sta hocete, crne magije ima i to toliko da ni sami nebiste poverovali. Ja sam prezivela pakao od strane svoje "majke" i njenih vracara koje su sve "znale" bolje od mene, po njihovim prognozama do sad sam vec uveliko trebala da budem na lecenju na psihijatriji wacko pola organa mi nema funkciju i sklona sam suicidu wacko
Naravno i Bogu hvala zdrava sam ko dren, mogu sa petoricom da se pobijem i da ih slozim ko niko. Mentalno sam prestabilna, toliko da me bas nista ne nervira i uzivam u svakoj sekundi zivota, volim i voljena sam i naravno toliko mi je lepo da ne planiram da se ubijem.

Ali... jedno veliko ALI... od tih muckanja tih vracara, bajanja, nosenja mojih slika, garderobe, nakita i ko zna cega jos, cak sam "majku" nekoliko puta navatala da mi sipa nesto u kafu wacko ma strasno cega je sve bilo i jako sam tuzna i jadno se osecam jer nicim taj pakao nisam zasluzila, al vraca se onom i to sa kamatom jer je petljao nekom nevinom i cistom kao suza, meni. Kao sto rekoh od tih petljanja se nesto iskomplikovalo, u "igri" bilo je vise vracara, nadri lekara i Hodza, sve ukupno napravilo je neke crne rupe u mom zivotu, saobracajne nesrece sa zagarantovanim smrtnim ishodom sam tri puta izbegla, od losih odnosa sa mojim drugim Bogom, mojim tatom najboljim na svetu islo je do toga da se u sopstvenoj kuci osecam kao gost i sve tako godinu dana. Toliko mi je bilo tesko da sam se spakovala i otisla kod drugarice, smucilo mi se uhodjenje, proveravanje, posmatranje, skeniranje ili kako vec, a sve to zbog decka koji je malo stariji od mene. Pricale su se razne price. vodila se rekla-kazala na sta je svako dodao po svojih 50% lazi. Secam se jedna od njih je bila "Gospodjo uskoro cu vam izjaviti saucesce, decko vase cerke hoce da vas pokolje i baci bombu na vas, razdvojite cerku od njega jer ce joj napraviti dete i ostaviti, zenskaros je i niko ga nevali, sta cak i narkoman je" Eeeeeeee... ovaj idiotluk je potekao od moje bivse drugarice. Naravno uspela sam i ponosna sam na sebe i snagu koju sam tad imala, sta cak moja baka me je sa neba cuvala.

Ovo je bila jedna prica... moja, a prica mog strica je uzasna, mozda sam je vec ispricala na forumu, uglavnom, crne magije ima i to mnogo, stvarna je i opasna, postoji i bela magija ( dobra magija ) ali ja nemam poverenja ni u jednu.

Ti si jaka osoba koja chvrsto stoji na zemlji i sagledavash zivot sa aspekta zashtite i podignutog garda.Vec sam naveo da si samosvesna mlada zena i da imash jasan stav.Neke stvari u vezi tvog nachina prilaza i komunikaciji su mi jasnije zbog gore navedenog teksta,koji je samo deo zbog koga si izgradila takav odnos i ugao gledanja.Necu "govoriti' o mom zivotu,ali ne moze se reci da je bio sjajan,daleko od velike blistavosti.Pomalo gordosti vidim u tebi kada chitam...Ista ona koju sam i sam podsvesno nametnuo da bi se zashtitio od drugih.Zeleo sam samo reci...Nekad nam je gard i previshe visok,pa ne vidimo koliko lepih stvari ima i koliko pruzenih ruku...Zar nije avantura kada provirish,a ne znash shta te ochekuje?Shansa u zivotu,vodi nas dalje...I blag osmeh...(na drugoj strani,ja sam bio stariji dechko,jasni su mi postupci)...



Poruku je menjao/la anonimus79 - Cetvrtak, 17.03.2011, 5:58 AM








904
poruka na forumu
96 378



post # 62 | 19.03.2011 , 1:24 AM

Quote (anonimus79)
Ti si jaka osoba koja chvrsto stoji na zemlji i sagledavash zivot sa aspekta zashtite i podignutog garda.Vec sam naveo da si samosvesna mlada zena i da imash jasan stav.Neke stvari u vezi tvog nachina prilaza i komunikaciji su mi jasnije zbog gore navedenog teksta,koji je samo deo zbog koga si izgradila takav odnos i ugao gledanja.Necu "govoriti' o mom zivotu,ali ne moze se reci da je bio sjajan,daleko od velike blistavosti.Pomalo gordosti vidim u tebi kada chitam...Ista ona koju sam i sam podsvesno nametnuo da bi se zashtitio od drugih.Zeleo sam samo reci...Nekad nam je gard i previshe visok,pa ne vidimo koliko lepih stvari ima i koliko pruzenih ruku...Zar nije avantura kada provirish,a ne znash shta te ochekuje?Shansa u zivotu,vodi nas dalje...I blag osmeh...(na drugoj strani,ja sam bio stariji dechko,jasni su mi postupci)...

Razumem ja sve ovo, ali... prosla sam pakao, pravi pravcati pakao. Od pritisaka i osuda, vredjanja i svacega jos pocela sam da se zatvaram u sebe. Majka me je ostavila i zivela sam sa mojom bakom, stalno smo bile zajeno. Kad je ona umrla moj zivot se okrenuo naopacke. Jako mlada postala sam samostalna. Svi oko mene bili su marionete moje majke koja je slusala druge. Smetalo mi je kad sam snjom u nekom drustvu stalno me je nabacivala koje kakvim kretenima, stalno me je neko smarao, izadjem iz kuce i ispred zgrade me staruju nabacuju se, traze broj telefona. Glume dileje ludilo, u tripu su ako voze auto od 50 hiljada evra da ce onda svaka da bude sa njima, ja nisam svaka. Imam decka kog obozavam i skojim hocu sve i drugi me neinteresuju, od sekiracije sam se i razbolela, smrsala sam decet kila sa svojih 55 spala sam na 45, kao les sam bila, desavalo se da iz cista mira dobijem temperaturu 40, nekoliko puta sam imala gusenje, ma da neverujes. Ja nisam od kamena, veoma sam emotivna i draga osoba.
Nikad se nisam bavila spletkama, tracarenjima, prevarama, nevolim da se mesam u tudje zivote pa tako nikom nedam ni u moj. Zbog svega sto sam dozivela, ostala je ta netrpeljivost i kratak fitilj, nedam da mi prilazi niko, neinteresuje me nikakvo druzenje, ispijanje kafa sa majkom i njienim vesticana, ne nikako. Sad je sve ok, ja sad super izgledam, sve se vratilo kao i ranije i smirenija sam, ali sa njom nemam sta da polemisem nedam joj da mi zadire u zivot. ja sam mocna osoba i sacuvala sam ono do ceka mi je stalo.












1449
poruka na forumu
105 688



post # 63 | 19.03.2011 , 11:59 AM

Quote (anonimus79)
i si jaka osoba koja chvrsto stoji na zemlji i sagledavash zivot sa aspekta zashtite i podignutog garda.Vec sam naveo da si samosvesna mlada zena i da imash jasan stav.Neke stvari u vezi tvog nachina prilaza i komunikaciji su mi jasnije zbog gore navedenog teksta,koji je samo deo zbog koga si izgradila takav odnos i ugao gledanja.Necu "govoriti' o mom zivotu,ali ne moze se reci da je bio sjajan,daleko od velike blistavosti.Pomalo gordosti vidim u tebi kada chitam...Ista ona koju sam i sam podsvesno nametnuo da bi se zashtitio od drugih.Zeleo sam samo reci...Nekad nam je gard i previshe visok,pa ne vidimo koliko lepih stvari ima i koliko pruzenih ruku...Zar nije avantura kada provirish,a ne znash shta te ochekuje?Shansa u zivotu,vodi nas dalje...I blag osmeh...(na drugoj strani,ja sam bio stariji dechko,jasni su mi postupci)...

poceo sam stvarno da cenim svaki tvoj post koji procitam cool cool cool

!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 64 | 19.03.2011 , 11:54 PM

anonimus79 je EXTRA! Dobrica neka biggrin











1449
poruka na forumu
105 688



post # 65 | 17.04.2011 , 12:25 PM

lik je strava po pitanju postova koje nam daje - nemam reci - strasan je cool cool cool

!!!









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 66 | 17.04.2011 , 4:34 PM

Verujem da postoje zli ljudi koji su spremni na sve da bi nekom napakostili i koji ne biraju sredstva za to.Treba se kloniti takvih ljudi ako je to ikako moguce.











191
poruka na forumu
11 89



post # 67 | 17.04.2011 , 5:40 PM

ljudska misao je bezkrajna tako sto covjek zamisli to i postoi smile

"one man's fun is another's hell"









702
poruka na forumu
172 1634



post # 68 | 17.04.2011 , 11:43 PM

Svako ko se malo vise razume u veru (a da je bilo koje vere) znao bi da je to istina ,ali covek nikad ne veruje dok ne bude svedok toga,ja licno nemam veze sa tim ,ali znam da je istina ,malo se vise pozabavite verom pa ce te se uveriti

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









1289
poruka na forumu
165 539



post # 69 | 18.04.2011 , 8:18 AM

svako bi trebao u to da veruje ja sam licno iskusila crnu magiju na sebi od mojih dragih komsinica,samo hvala bogu kad se otkrije na vreme nema posledica smile











1449
poruka na forumu
105 688



post # 70 | 18.04.2011 , 8:59 AM

zavisi koja magija i koliko na koga utice
neke se i nemogu skinuti
ali postoji - surprised surprised surprised

!!!









1289
poruka na forumu
165 539



post # 71 | 18.04.2011 , 1:09 PM

ma meni nemoze nista jaca sam ja od svakakvih djavola hehehe


Poruku je menjao/la sladja1 - Ponedeljak, 18.04.2011, 1:10 PM











136
poruka na forumu
6 79



post # 72 | 18.04.2011 , 3:18 PM

ehhhhh vama zenama je magija u dnk smile jaooj jaoooj









poruka na forumu
REP OFF



post # 73 | 18.04.2011 , 4:55 PM

Tek sad videh koliko me ishvaliste...... biggrin biggrin biggrin biggrin








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 74 | 18.04.2011 , 7:01 PM

Ja verujem da postoji, ali ne verujem da deluje tongue

Msm jednostavno mi je ne shvatljivo da neko ko ubije kokosku ili tako nesto uradi neki ritual ili tome sl. moze da "upravlja" nekom drugom osobom, jednostavno .... ono sto ne dozivim u to ne verujem.... !












1289
poruka na forumu
165 539



post # 75 | 20.04.2011 , 11:44 AM

ni ja nisam bas preterano vjerovala dok nisam imala posla sa time.nemas pojma sta su drugi spremni uciniti ako im se neko nesvidja a prvenstveno je u pitanju ljubomora smile











502
poruka na forumu
17 70



post # 76 | 27.04.2011 , 0:00 AM

oo LOL!ja ne verujem u ta sRa***

SaNja Nja Nja ;) Nikoo ti nije rekao da si kurva-Kurvo.!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 77 | 27.04.2011 , 5:23 PM

Na ovome svetu svega ima kako dobro tako i lose!!!!
Crna magija vestice vracare i td ima njih samo covek netreba da veruje u njih ,nesmemo se prepustiti njima inace gubimo veru u boga.
Ne svatljiv mi je svet ko se time bavi jer su jadni jer nemogu bez toga nista da urade misle samo time srecu grade ali verujte svemu dodje kraj i oni sto drugima lose cine vrati se sve.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 78 | 10.05.2011 , 9:35 PM

LOSE STVARI SU KAO I DOBRE-UVEK U NAMA...
PONEKAD JEDNA STRANA PREVLADA-POKATKAD DRUGA...
NAJBOLJE JE KAD SU U RAVNOTEZI....
PREVISE DOBROTE TE MOZE UBITI,KAO I PREVISE ZLA....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









381
poruka na forumu
24 281



post # 79 | 16.06.2011 , 4:06 PM

VERUJEM :P

SrB-IjA-KiNg*









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 80 | 25.07.2011 , 3:55 AM

Svakodnevno sam u prilici da cujem kako su ljudi ubedjeni u crnu magiju...
Pogotovo je to tema po sremskim selima...
Ljudi,ovo je 21 vek....
Pa daljinski upravljac je sam po sebi velika magija...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Obrazovanje » Nauka » Crna magija
Search: