Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Moj decko (ni)je bogat






13
poruka na forumu
0 0



post # 121 | 27.08.2013 , 9:12 AM

nije ni moj pa sta cemo








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 122 | 30.04.2014 , 6:29 PM

Najlakše je biti uz devojku ili dečka kada sve funkcioniše savršeno, ljubav se ne vidi toliko tada, već kad počnu problemi, kada počnu da se pojavljuju nedostaci, tada se najbolje vidi kolika ja ta ljubav jer tada je najpotrebnija.

Isto je kada imate dete koje je zdravo, vi mu pružate svu pažnju i ljubav, odjednom se desi, na žalost, da se to dete jako razboli, tada mu je vaša ljubav i podrška najpotrebnija ako podrška izostane, eto koliko vam je stalo.

Ljubav se pokazuje uvek, neguje se i deli, i u dobru i u zlu, i u bogatstvu i u siromaštvu, uvek!

Nema izuzetaka, kažete ne živi se od ljubavi a ja vas pitam, od čega se živi?Od novca!?

Ja mislim da je ljubav najvažnija u životu, važnija od novca, važnija od slave, važnija od svega.

Moje mišljenje je da ćete mnogo lepše živeti bez novca a sa puno ljubavi nego bez i malo ljubavi a sa svim parama ovoga sveta.

Nekada pare nisu postojale, trebalo ih je izmisliti jel, kako li su ljudi onda živeli kada nije bilo para?

Za pravu ljubav ne postoje granice, za takvu ljubav je bilo dovoljno voditi jedan najobičniji seoski ali srećan život.

Naravno da je novac važan, danas za sve trebaju pare, ali ako ću da biram izmedju prave ljubavi i ni jednog jedinog dinara i velikog bogatstva i devojke koja će me voleti dok imam para u džepu, ja sam već izabrao...








792
poruka na forumu
53 326



post # 123 | 26.05.2014 , 9:36 PM

MOJ DECKO NIJE BOGAT lol hahahaha





Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
  • Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Search: