Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Moj decko (ni)je bogat






326
poruka na forumu
317 2359



post # 81 | 06.11.2012 , 3:28 AM

Adrijana_, lepo citiranje ali ti mene citiras sasvim u pogresnom smeru jer ja nista od toga sto ti odgovaras nisam ni rekao niti naveo ... misljenje ok ali si trebala da kazes moje misljenje i moj stav oko takvih desavanja

lepo sam naveo da oboje grese oko svega i da on za pocetak treba sa sitnicama da je iznenadjuje da kupi tu ljubav SRCEM a ne novcem ... da kada se ona probudi uvek prvo pomisli na njega a ne sta ce biti za DORUCAK ... da kada setaju posveti svu tu paznju prema njoj a ne da joj soli pamet da ce joj kupiti VILE DOBRA KOLA Itd...

Uzimas za obrzir svi muskarci, pa nismo bas svi isti ima razlike ali ni zene nisu svetice ako vec idemo ka nekom odredjenom govoru itd... da ne skrecem sa teme, jer je tema bila o njihovoj toj vezi koja je bila novac a nista ne trazi od njega... poklon koji nije dobila za rodjendan ali ona i dalje nista ne trezi od njega ...

Predrasude imaju svi ... svakome koliko god da se UGODI uvek nesto tu fali i nije uredu ... a pitanje je prosto zasto se ne nasmejati i gledati lepo to sa vedrije strane kao u primeru vecina ima krov nad glavom ali bi da ima sada i dobar auto i pun dzep para ... zar nije lakse pomisliti koliko samo siromasnih ljudi ima u svetu koji spavaju pod parce papira a ne u toploj posteljini :)

Sto vise novca ima veci problemi dolaze s raznih strana, a ako se nema novca onda je sve veca panika i haos u kuci ... zavlada nervoza i tu nastaju problemi od sitnica ... i onda se svi kasnije smeju problemu koji je mogao da se resi normalnim razgovorom a ne panicariti odma :)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 82 | 06.11.2012 , 3:32 AM

XAVI_PG, uvijek mi, u ovakvim situacijama, padne na pamet jedan, običan, student koji dolazi u SA na studij. Živi u domu, roditelji mu šalju da plati dom, hranu, eventualno gradski prijevoz i za neki obrok ako zbog predavanja, vježbi... propusti onaj u domu. I taj student bi trebao prodavati svoje kupone za hranu da bi imao novca da navečer izađe s curom? To je meni žalosno, nikako za osudu. Naročito u današnje vrijeme, kad mahom ti isti roditelji ostaju bez posla.
Ili, postoji opcija, da "prohtjevna curica" "pomakne dupe" i ona osigura novac za izlazak. Ne, ne govorim ni o kakvom prostituiranju, nego o tome da nije jedna strana isključivo odgovorna za "financiranje veze".

Žestoka sam zagovornica jednakopravnosti među rodovima, ali sam isto tako svjesna realnosti u kojoj obitavamo - muškarac s dvije marke u džepu se sigurno ne može osjećati dobro.Slazemo se kao i uvijek.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 83 | 06.11.2012 , 3:34 AM

Adrijana_, Duso samo sam mislio da to sto je s djevojkom se podrazumjeva da se on sa njom razumije oko vecinu stvari,i da se to ne desava svaki dan,7 dana u nedelji on ispunjava te hirove njene itd... Ali realno u 10 dana da se odrekne 1 svog zadovoljstva zarad svoje devojke ne razumem sta je tu strasno,i da naravno ona 1 "iskesira" to zadvoljstvo,ja realno to ne bih mogao da mi devojka placa nesto itd :P :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 84 | 06.11.2012 , 3:44 AM

XAVI_PG, Ali nemamo svi isti obraz sto jest' jest', neciji moze svasta podnjeti.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 85 | 06.11.2012 , 3:45 AM

Adrijana_, Dogovor kucu gradi Twitty :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 86 | 06.11.2012 , 3:51 AM

XAVI_PG, Ma gdje mi je sad onaj moj sponzor željela bih u Istambul za novu hahahahaah...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 87 | 06.11.2012 , 3:52 AM

Pitanje koje me interesuje sada je dali ona,ako on sutra bude neko i ima para,sta ce ona uraditi.Dali ce otici da ga moli da budu zajedno....Dal ce on to prihvatiti :D











577
poruka na forumu
548 3795



post # 88 | 06.11.2012 , 3:56 AM

Nikolakuzzz, Obavjesticu te..;)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 89 | 06.11.2012 , 3:59 AM

Quote (Nikolakuzzz)
Pitanje koje me interesuje sada je dali ona,ako on sutra bude neko i ima para,sta ce ona uraditi.Dali ce otici da ga moli da budu zajedno....Dal ce on to prihvatiti


Samo ce reci sebi da ga nije trebala ostaviti ;) Takvo je covecije razmisljanje ... izopaceno ...






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 90 | 06.11.2012 , 4:01 AM

Adrijana_, Ako njega ne nadjes,vodicu te ja :P

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 91 | 06.11.2012 , 10:16 AM

Već postoji jedna ovakva tema.

Ja nisam osoba koja gleda u tuđi džep. Nikada ne bih voljela da neko gleda u moj. Nemam imućnu porodicu,ali imam za osnovno.
Da li moj momak ima ili ne,mene ne zanima. Da li ćemo veče provesti u sobi gledajući film ili glumiti gospodu u nekakvom restoranu,nije mi bitno. Iako mi je film draži.
Isto tako ne tražim od njega poklone koji su preskupi. Za ovaj rođendan sam dobila pravog pravcatog zeca,jer sam izrazila želju da bih ga voljela imati. Ali malo me peklo,jer mislim da je to dosta platio. Čak je to iz drugog grada naručio.
Meni su sitnice dovoljne..
I draže mi je da ima nešto malo s čim zna dovoljno dobro,nego da ima od oca koji mu je to priuštio i da se rasipa kao da je njegovo..

Materijalno je bitno,ali u ljubavi nije.
Ali kada se već uđe u brak,materijalno postaje nešto na šta treba geldati. I tada neko može da mi viri u džep,ali neće imati potrebu,jer sve ide zajedno. I to materijalno se treba ostvariti zajedno. :)

Isto tako mislim da će se toj djevojci sve odbiti od glavu za par godina. :)








53
poruka na forumu
2 17



post # 92 | 06.11.2012 , 3:18 PM

Ja sam imao veoma slican problem -.-
Ja kako zivim od 5/10. Da kazemo imam sve, moji sve pokusavaju da mi udovolje ali ne moze uvek, i uvek kada pomislim na nesto jeste, zasto mi se neki drugari smeju -.- Zato sto me zajebavaju ovo ono, a Moja kuca sa spoljasnjeg izgleda tj. u dvoristu zidovi nisu nesto sredjeni, a unutra, od 6/10... I jednom su bila 2 druga kod mene, ja otisao do wc-a. I vracam se, kad cujem da oni pricaju, gledaj kako zivi ovo ono. A i dalje se druzimo, ali ne mogu da verujem zasto ljudima smeta kako ko zivi. Mojima sada kad trazim nesto oni nesto kao mumlaju, zar puno trazim. Trazim samo SRECU, ali ni to nekad ne mogu dobiti :'( . Sada probajte da se stavite u nasu situaciju, i vidite kako je tom DECKU, pa ja bi tu bre tvoju drugarucu isutiro bre, ako oce BOGATASA, neka da bulju i dobice sta oce.

/









577
poruka na forumu
548 3795



post # 93 | 06.11.2012 , 3:33 PM

By_The_Way_, Ako bude bila dupla tema svakako ce se forum moderatori za to pobrinuti :)
toshiba013, E pa vidis , a zasto se druzis jos uvijek s' njima? Kako mozes s' njima razgovarati ako su tako dvolicni ?Kako mozes s' njima kafu popiti a znas sta misle ..

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









53
poruka na forumu
2 17



post # 94 | 06.11.2012 , 3:54 PM

Adrijana_, Tako su radili jedno vreme, sada ne. Ali ne znam. Kada sam, sam sa drugom jednim sve je okej. Cim dodje neko, odma sa njim tako sam navikao. A sa ovim drugim drugom, mi je sve okej bilo uvek. samo je jedno vreme bio cudan.

/







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 95 | 06.11.2012 , 4:48 PM

ako je dupla tema, daj te link od te druge teme, pa da spojimo teme... ;)

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










577
poruka na forumu
548 3795



post # 96 | 06.11.2012 , 5:15 PM

MarijanaBK1, EVO KAZU DA JE DUPLA , mada ja nisam vidjela .. :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4750
poruka na forumu
495 2877



post # 97 | 06.11.2012 , 6:57 PM

Pa sta je ako nije sponzoruša, ostavila ga zato sto nema para

I na kraju kazu pare nisu bitne bitna je ljubav :p


Poruku je menjao/la Dejan - Utorak, 06.11.2012, 7:01 PM








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 98 | 06.11.2012 , 7:00 PM

Danas se zivi za materijalne stvari.

Pocnite od momaka, kad slupaju auto, nikada nece reci: Dobro, ziv sam i zdrav!
Nego kazu: Joj, slupao sam auto.
Zale za onim sto su oni ili tate im kupili, zale za stvarima.
Sve dok stvar bude iznad osecanja, iznad coveka, cisto sumnjam da ce se i u ljubavi nesto promeniti.
Jer jedno vuce drugo.

Devojke danas ganjaju materijalne stvari.
Stoga momci, zaposlite se, obogatite se, vozite Maseratije, BMW, Audije i sl.; jer bilo sta drugo da kazem bice suvisno!

P.S. Izvinjavam se onim devojkama kojima ISKRENO bitan cvet, setnja, odlazak u bioskop, sex u sred belog dana!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










326
poruka na forumu
317 2359



post # 99 | 06.11.2012 , 7:40 PM

Quote (Leksi)
Danas se zivi za materijalne stvari.

Pocnite od momaka, kad slupaju auto, nikada nece reci: Dobro, ziv sam i zdrav!
Nego kazu: Joj, slupao sam auto.
Zale za onim sto su oni ili tate im kupili, zale za stvarima.


Ja se izvinjavam, ali moram da naglasim da gresis u ovome ne zale bas svi ... uvek treba reci cast izuzetcima ;)








834
poruka na forumu
212 1454



post # 100 | 06.11.2012 , 7:41 PM

i najtvrdje srce devojacko otvara kljuc Bmw-a X6 :D objasni ti drugarici da ne zivi u Diznilendu.. :D pa da on je izvede u elitni klub i ona upozna nekog tatinog sina i to mu opet dodje na isto ... :D


Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Moj decko (ni)je bogat
Search: